Latvijas Pasts pāriet uz OpenOffice

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Latvijas Pasts pāriet uz OpenOffice

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219837
    ehex
    Participant

    emsiem wrote:

    ehex tev tikai tagad kauns par LV ? 😀


    Ehh, pārprati. 😀 Vispār jau man nav kauns, ka esmu latvietis, bet ir kauns par atsevišķām lietām, kas notiek, kā piemēram par šo.

    #219838
    nevertell
    Participant

    Man ir kauns, ka man būs jāēd tā putra, drīzāk jau gan caureja, ko tauta un ievēlētie pārstāvji būs savārījuši/sadirsuši. Ja jau zinājām, ka tie ir kretīni, par kuriem iepriekšējo reizi balsojām, tad kapēc tas bija jādara atkal un atkal ?

    #219839
    Evers
    Participant

    Par tām supporta izmaksām ir galīgas muļķības. Ja cilvēks ir strādājis ar MS Office, tad ar OpenOffice nebūs nekādu problēmu, protams ja tas ir galīgs auns, kas pie kāda nieka nevarēs kaut nedaudz pakustināt smadzeni, sorry … tādiem vispār nav jāstrādā, tā jau to komunismu neuzcels! 😀

    #219840
    usins
    Participant

    ir tādi cilveki, kuri paniski baidās kaut ko sabojat sistēmā, un līdzko rodas nestandarta situācija tiek saukts meistars, kuram bieži nākas nospiest vienu vai divas taustiņu kombinacijas.

    Ir pieredze ar tādiem klientiem. viņiem protams veicas, jo ir noslēgts līgums. Firma maksā noteiktu summu mēnesī un mes uzturam tās darba kārtībā un dodamies uz visiem viņu izsaukumiem.

    #219841
    Willis
    Participant

    Drošības Policijā no laika gala tikai tādas vien izmantojam. Nav nekas vienkāršāks un drošāks!

    #219842
    KristoZ
    Participant

    usins, vai parasti pa telefonu tās lietas nevar nokārtot? Vai, piemēram, caur kādu RemoteAdmin? Ja tie klienti atrodas vienā ēkā/korpusā, tad vēl tā, bet, ja speciāli jābrauc, lai nospiestu pāris pogas – vai tas vispār atmaksājas?

    #219843
    remarco
    Participant

    Sasmiidinaajaat… kaads vel suports uz to pashu ms neviens nav nekad darbiniekus apmaacijis kur nu vel uz ko paarejo. man darbaa vismaz tok nee. blakus kabineta tantinjas vissu jautaa man jo datorikji ir aiznjemti a kursus neviens neapmaksaa taa ka problrrmas ar domaashanu cilveekiem buus. Jo pashi irizbuurushies tikai ikdienaa vajadziigajaam lietaam cauri

    piemeeram save un viss:)

    par txt formateeshanu vai sarezhgjiitaaakaam lietaam vispaarnav runas.

    #219844
    Janhouse
    Participant

    Ja darbiniekiem problēmas ar galvu (piemēram, nemāk atrast tās pašas funkcijas, kuras ir MS Office), var nomainīt darbiniekus uz prātīgākiem. Darba gribētāju daudz, daļai nav problēmu ar datora lietotšanu.

    #219845
    Evers
    Participant

    Tie, kam paniskas bailes un nesaprašana, tie arī MS Officā nav ne par kapeiku labāki. Piekrītu Janhouse.

    #219846
    marr
    Participant

    Janhouse wrote:

    Ja darbiniekiem problēmas ar galvu (piemēram, nemāk atrast tās pašas funkcijas, kuras ir MS Office), var nomainīt darbiniekus uz prātīgākiem. Darba gribētāju daudz, daļai nav problēmu ar datora lietotšanu.

    Ir divu veidu darbinieki – tie, kas draudzējas ar prātu un tie, kas nē.

    Tie, kas draudzējas, saprastu, ka viņi neder darbam, ko dara, taču viņi saprastu arī šī bubuļa openoffice mistisko atšķirību, kura ir minimāla un tie, kas nedraudzējas ar prātu, taču tie, ne spēj saprast šo minimālo atšķirību, ne arī to, ka viņi neatbilst attiecīgajai darbavietai – līdz ar to, viņi veģetē līdz pat pensijai turpat. Atlaist darbinieku par neatbilstību amatam, jo nav kvalificēts, ko viņš jau ir ieņēmis n-tos gadus, nav nemaz tik vienkārši.

    #219847
    osams
    Participant

    Aldis wrote:

    Tiešām apsveicami! 🙂 Jo ko dokumentiem vairāk ar vajag? Viņiem gandrīz ar windā iebūvēto wordpad pietiktu! =] Burti + kāda tabula, izprintē un uzmet parakstu! 😀

    Nu bet vismaz! 🙂

    es tev atlausos nepiekrist 😛 Notepad un wordpad never vala exe failus, un pec savas pieredzes zinu ka viņiem tur ir jastrada visvairak ar exeli 😛

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā