Led spuldzes – kas tajÄ￾s atrodas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Led spuldzes – kas tajÄ￾s atrodas?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203522
    elvisburdajs
    Participant

    Vāks, es nesaku ka LED patēriņam jābūt 100W, 😀 😀 bet gan gaismspējībai kā parastai kvēlspuldzei. Par laternām piekrītu.. Palasies šeit (pirmais rezultāts guuglē). 🙂

    #203523
    izredzētais
    Participant

    es tak saku, my bad … laternas bija ar reālo 100w patēriņ u, bet bij jāmeklē ekvivalents.. 🙂

    tā arī jautājums palika neatbildēts, kādiem mērķiem ir doma izmantot tik jaudīgu led apgaismojumu?

    #203524
    elvisburdajs
    Participant

    izredzētais, aa tad sorry ka pārjautāju.. 😀 Es vnk gribu lai istaba ir apgaismota, nevis lai tur karātos kkāds spīdeklis.. 😀 Es noteikti pirkšu LED, kuram var mainīt krāsas.. :seeker:

    #203525
    izredzētais
    Participant

    es vienkārši iztiktu ar ekanomiskajām spuldzēm … turklāt nevaru iedomāties cik tāda led spuldze maksātu..

    tās krāsu mainošās nav nekas nopietns, pa cik esmu skatījies, tās vairāk ir domātas kā dekors – mēbeļu apgaismojumam, utt.. cita lieta bija prožektori, taāu tādus diezvai karināsi pie griestiem? 😀

    #203526
    elvisburdajs
    Participant

    izredzētais: Prožektoru protams ka nē, 😀 zem tāda nostājosties vēl iedegšu kā solārijā.. 😀

    #203527
    samurajs
    Participant

    Ja tās spuldzes nebūtu tik dārgas – sen jau būtu pārgājis uz tām. Normālas firmas prece deg 50,000 h – tas nozīmē daudzus gadus.

    Protams, tas attiecas tikai uz spuldzēm, kas barojas no 12 V parastā transformatora. Impulsu barokļi jutīgi pret pārspriegumu, tā kā tur mazāk droši.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā