Lenovo ThinkPad W701ds – laptops ar 2 displejiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lenovo ThinkPad W701ds – laptops ar 2 displejiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150688
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lenovo_2.jpg[/imgl]Kompānija Lenovo prezentējusi jaunu portatīvo datoru ThinkPad W701ds, kura galvenā atšķirība ir papildus displejs. Jāatzīst, ka šāds risinājums ir ļoti ērts: uz otrā displeja var turēt e-pastu vai čata logu; tas netraucē koncentrēties uz pamatdarbu.

    Vispār Lenovo ThinkPad W701ds par portatīvo šā vārda vispārpieņemtajā nozīmē grūti nosaukt – tā ir lieljaudas darbstacija, kuras svars (4,5 kg) arī ne īpaši atbilst portatīvajai tehnikai.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_w701ds2_1.jpg[/img]

    Modelim iespējamas dažādas konfigurācijas, bet advancētākā būtu šāda:

  • Intel Core i7-920 Extreme CPU

    Nvidia Quadro FX 3800M GPU

    16 GB RAM

    500 GB HDD vai 256 GB SSD

    17″ 1920×1200 pamatdisplejs

    10,6″ 1280×800 palīgdisplejs

    1 USB 3.0 + 4 USB 2.0 pieslēgvietas

    2 MPix kamera

    WiMAX un IEEE 802.11n atbalsts

    VGA, DVI un DisplayPort pieslēgvietas


  • Cena arī būs pa kabatai tikai tiem, kam šāda darbstacija patiešām vajadzīga: 3,800 USD.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_500x_w701_07_02_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_500x_w701ds_15_01_1.jpg[/img]

    Avots 1 u.c.

#229295
Blakius
Participant

Gribētos apstrīdēt čata logu, kurš netraucē pamatdarbam 🙂

#229296
Toms
Participant

Varbut ne gluži skaipam izmantot šo logu… var jau arī citām darbībām, for example, olimpiso spēļu tiešraidi ieliek… 😀

#229297
jonjs
Participant

Par “… čata …” logu arī piekrītu 😀

Pašu datoru varētu nosaukta “vilks jēra ādā”. Man gan laikam kādam laiciņam pietiktu arī stacionārais dators ar šī dzelža parametriem. 😀

#229298
janculis
Participant

Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. 🙂

#229299
Eudoxus
Participant

Š is aparāts jau ir paredzēts diezgan specifiskam lietotāju lokam.

Bet Lenovo nupat laida klajā ari citus, krietni pieejamākus aparātus.

#229300
Scandal
Participant

Š āds papildus ekrāns sadzīvē noder grāmatvežiem, kur nepieciešams vienlaicīgi strādāt ar diviem dokumentiem, jo pašam arī ir bijis vajadzība vienlaikus strādāt ar diviem excel dokumentiem, un pa pusi loga nav diezko ērti!

#229301
Evers
Participant

galīgi nepatīk 😀

sanāca tikko sastellēt jaunu lenovo SL510, tas gan patīkams, pats neatteiktos

#229302
Janhouse
Participant

janculis wrote:

Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. 🙂

Smuks?! o_O

Tikpat neglīts kā visi pārējie IBM/Lenovo klučainie portatīvie. Dizains jau vairāk kā desmit gadus nav mainījies. 😀

#229303
janculis
Participant

Janhouse, jebkurā gadījumā, šo datoru izsaiņojot un instalējot sajūtas ir krietni foršākas, nekā kādu glamūrīgu Acer, toshiba vai HP datoru, uz kuriem pēc tam grūti novākt pirkstu noispiedumus. Un ne tikai. Tu zini, ka viņam apakšā ir metālisks korpuss, kas spēj izturēt pat cilvēka svaru? Tu zināji, ka klavierē vari saliet krūzīti ūdens, tas vnk iztecēs cauri, bet kompim nekā nebūs.

Lai nu kā, ja es pirkšu sev portatīvo, tad tikai no Lenovo Thinkpad sērijas.

#229304
jonjs
Participant

Janhouse wrote:

janculis wrote:

Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. 🙂

Smuks?! o_O

Tikpat neglīts kā visi pārējie IBM/Lenovo klučainie portatīvie. Dizains jau vairāk kā desmit gadus nav mainījies. 😀

Es arī piekrītu par “smukumu”. IBM laikam ir kāda līdzība ar mersedes džipiem, kas arī ilgu laiku īpaši neuztraucās par robusto kantainumu. Manim arī bija darbā piešķirts portatīvais, kādus gadus 8 atpakaļ, un tas patiesi no šā eksemplāra ne ar ko neatšķīrās. Tas vecā tipa sarkanais, klaviatūrā iestrādātais, pindžuks peles kursora bīdīšanai jau tad bija un vēl arvien ir :D, bet no otras puses raugoties uz darba kvalitāti izskats nez vai kādu iespaidu atstāj, ja neesi kāds biznesmens protams, kur ir svarīgs viss sākot no izskata, izmēra un beidzot ar zīmolu.

#229305
Evers
Participant

janculis wrote:

+1

#229306
drunk_lizard
Participant

janculis wrote:

Tu zini, ka viņam apakšā ir metālisks korpuss, kas spēj izturēt pat cilvēka svaru? Tu zināji, ka klavierē vari saliet krūzīti ūdens, tas vnk iztecēs cauri, bet kompim nekā nebūs.

muahahahahahaaaaa

lai nu kur, bet it portaalaa miitus nevajadzeetu izplatiit….

ibm BIJA brends laptopu pasaulee, diemzjeel tika paardots kjiiniesjiem delj mazaa pieprasiijuma….

lenovo nebuut NAV ibm laptopu peectecis….

lenovo peec liiguma bikuciit censjas savu kjiiniesju meeslu aizsmeereet ar indiesju sveetaas govs suudiem.

#229307
janculis
Participant

🙂

Lai nu kā, bet mani nepierunāsiet. Man pašam darbā nopirka R400. Lielisks darba zvērs. Kolēģim tika iegādāts kāds Asus modelītis, ko no galvas nepateikšu, kas par modelīti. Tas pēc pāris mēnešiem vienkārši izjuka. 🙂

D_L, Varbūt kvalitāte nav pati labāka, taču galvas tiesu mehāniskā kvalitāte ir augstāka kā vairums portatīvo datoru ražotājiem.

#229308
Wuu
Participant

janculis, jūs darbā ar portatīvo datoru riekstus skaldāt?

Par to Leno, viennozīmīgi kroplis.

#229309
janculis
Participant

Nē, tie mums ir mašīnās. Mašīnas bieži tiek dzītas pa bezceļiem. Bieži vien gadās, ka tie nokrīt no sēdekļiem vai, turot klēpi, smagi iebraucam kādā bedrē. Par Lenovo es nebīstos, par citiem es šādos brīžos baidos.:)

Nediskutēšu par Lenovo datoriem vairāk, izklausīsies, ka esmu Lonovo tirgotājs. 🙂 Gaumes lieta, bet man ir respekts pret Lenovo. 🙂

#229310
drunk_lizard
Participant

ir pilniigi vienkaarsja lieta aceriem, asusiem, msi leetaa gala (zem 700 naudinjaam) lapsji tiek kraameeti nozjeelojamas kvalitaates korpusos. tiesji korpuss diemzjeel sastaada 1/3 no lapsja izmaksas :> taa ir sen zinaama lieta…

ja ibm uzskatiija zem sava goda komplekteet blekji ar leetu celefaanu, tad lenovo visi celji valjaa…

un par teemu. daardais gals… iespeejams pat plastmasa nav preseeta no balozju suudiem. puisjelji, iedomaajaties to flexcable no pamata uz extended, mhhhh

jams maksaas vairaak nekaa lapsis un kalpos ap gadu :>

#229311
Eudoxus
Participant

Jocīgi. Te apgrozās cilvēki, kas it kā no datortehnikas kaut ko rubī, bet elementāras lietas nezina. Tak kaut wikipedia būtu papētījuši, tad zinātu, kāpēc ThinkPad izskatās tā kā tie izskatās. Porshe arī jau cik gadus izskatās tāds pats kā tas bija un nekas. Bet var jau arī braukt ar opelīti, ja nepatīk Porsche:)

Lenovo jau sen ražo ThinkPadus pēc IBM pasūtījuma. Gandrīz visi ThinkPad T4* sērijas laptopi ir nākuši no Lenovo konveijera. Dažus gadu atpakaļ IBM pārdeva visu savu datoru biznesu Lenovo. Un tagad Lenovo strādā gandrīz tie paši cilvēki, kas tur strādāja IBM laikos. Arī visi inženiertehniskie risinājumi un testi notiek turpat – Japānā Yamoto laboratorijās. Arī visu datoru galvenais dizaineris Deivids Hils tur strādā joprojām.

Naglas, protams, ar to kompi neviens nedzen, bet magnēzija sakausējuma roll-cage galīgi netraucē, ja dators ir jāvazā apkārt somā utt. Arī spill resistant klaviere ir laba fīča. Kafijas liešana uz klavieres ir klasiska ķibele.

Bet galu galā par gaumi nestrīdas. Ja nepatīk (vai nevari atļauties:) tad nepērc. Nav spiesta lieta.

#229312
Eudoxus
Participant

Quote:

ja ibm uzskatiija zem sava goda komplekteet blekji ar leetu celefaanu, tad lenovo visi celji valjaa…

Pēc kā tu spried. Esmu salīdzinājis ThinkPad T41 korpusu ar ThinkPad T61 un T500 kropusu. Jāsaka, ka abi pēdējie ir krietni izturīgāki pateicoties magnezija roll-cage un magnēzija sakausējuma pamatnei. Dažos Lenovo lētajos modeļos kvalitāte tiešām pieklibo, bet tas nebūt neattiecas uz dārgajām T un X sērijas kastēm. Mans X61 arī ir gana kvalitatīvs aparāts.

#229313
drunk_lizard
Participant

Eudoxus, atnaac ar savu lenovo un es bez sirdsapzinjas parmetumiem uzliesju 200 grami uudens uz klavieres :>

janculis tak sit duuriiti pie spalvainas kruuts un apgalvo, ka nekas nenotiks!11!!!!

viss izliisjot cauri un lapsis pat nenoskjaudiisies!

dajosj eksperimentu!11!!

aa… un par to cilveeka svaru…

ja tev buus otrs lenovo gadiijumaa, tad varam veikt eksperimentu arii ar “nejausju uzkaapsjanu” :>

ps. tu laikam neizlasiiji par daargo galu….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā