Lenovo ThinkPad W701ds – laptops ar 2 displejiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lenovo ThinkPad W701ds – laptops ar 2 displejiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229314
    Eudoxus
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Eudoxus, atnaac ar savu lenovo un es bez sirdsapzinjas parmetumiem uzliesju 200 grami uudens uz klavieres :>

    janculis tak sit duuriiti pie spalvainas kruuts un apgalvo, ka nekas nenotiks!11!!!!

    viss izliisjot cauri un lapsis pat nenoskjaudiisies!

    dajosj eksperimentu!11!!

    Un kāds man no tā labums? Turklāt, kāpēc man speciāli tajā būtu jāgāž ūdens. Tas būtu tāpat kā ja es teiktu, ka viena auto bleķi ir izturīgāki par otra auto bleķiem un tu man pieprasītu apliecināt to iesprienot sienā.

    Bet anyway, tas jau ir darīts. Sk šeit

    https://www.youtube.com/watch?v=SMyiY08HE0U&feature=related

    Vai arī šo

    https://www.youtube.com/watch?v=-CrpUU3cCPE&feature=related

    #229315
    drunk_lizard
    Participant

    abi tevis piedaavaatie linki diemzjeel ir vecie ibm izstraadaajumi :> pie kam – ar abaam kaajaam uzkaapt uz aizveerta lapsja malaam? kaapeec nee? o_O ja atbrauksi ar savu lenovo, es uz sava hp uzkaapsju kaa tavaa video… toties uz tava lenovo ar papeedi pa vidu, mhhhhh.

    par to skjidrumu… konkreets reklaamtriks… es tavam lenovo nevis 30 grami, bet kaa reklaamaa saciits – visu kruzjku pa klavieri :>

    tik lieli puikas un tic pasakaam…

    ps. tikko atcereejos… man tiesji sjobriid viens klienta lenovo ar uzlijusju teeju svaidaas… negribi apskatiit, kaads izskataas ide/sata kontrolieris? :>

    #229316
    APOC
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Bet anyway, tas jau ir darīts. Sk šeit

    https://www.youtube.com/watch?v=SMyiY08HE0U&feature=related

    Š itas labāks https://www.youtube.com/watch?v=1SWi6LlFGjk

    #229317
    drunk_lizard
    Participant

    juus man atgaadinat tos daunus, kuri saskatiijusjies internetaa reklaamu – nosuuti uz 176 iiszinju, ielaadee savaa telefonaa “rentgenu” un skaties savas klasesbiedrenes bez dreebeem…

    miiljie puikas, kaut jeej viens no jums nebuutu vismaz fizikas stundaas guleejis…

    kaut gan… aunus vadiit viegli… jamie vaartinjos ar pieri skrien tikai taa.

    #229318
    janculis
    Participant

    Sorry, D_L, man nav spalvainu krūšu. Žēl! Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. 🙂

    #229319
    APOC
    Participant

    janculis wrote:

    Sorry, D_L, man nav spalvainu krūšu.


    Tu esi ļoti daudz zaudējis 😀

    #229320
    drunk_lizard
    Participant

    janculis wrote:

    Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. 🙂


    kaadas vel parastas teemas? o_O

    juus salasaties un sasakataties internetaa visaadas stulbiibas (jo nejeedzat ar praatu filtreet un uztverat visu kaa sveeto patiesiibu) un peec tam veicat visaadas idiotiskas izvirtiibas, peecaak aiznesot savu garadarbu remontaa ar nevainiigaam aciim apgalvojot, ka nekaa nedariijaat :>

    das ist pisdjec…

    #229321
    drunk_lizard
    Participant

    te jums mazjinjsj paraugs, mhhhh

    https://www.youtube.com/watch?v=dF3WfHWzzOU

    piebildiisju, ka kerlinga akmens sver 17-20 kilogramus… tacju 99% no jums, dolbaki, noskatoties sjo tam ticees…

    #229322
    Viestartss
    Participant

    Janhouse wrote:

    janculis wrote:

    Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. 🙂

    Smuks?! o_O

    Tikpat neglīts kā visi pārējie IBM/Lenovo klučainie portatīvie. Dizains jau vairāk kā desmit gadus nav mainījies. 😀

    un ļoti labi, ka dizains nav mainījies – tieši tāpēc es sev tādu iegādājos – lai nebūtu jau pa gabalu redzams, ka “šis dators ir tikko kā no veikala plaukta”. tikai tie, kas orientējas modeļu numerācijā var noprast, cik jauns vai vecs konkrētais datora modelis. manuprāt, tas ir bonuss firmai, ka datoru dizains ir neuzkrītošs, bez kaut kādiem krāsainiem korpusiem, mirgojošiem logo un ko tik vēl ne. par to, ka smuks vai nesmuks – tas ir gaumes jautājums. un vispār – tas dators normāli strādā un man nav īpaši daudz laika viņu pētīt – vai nu es ar viņu darbojos, vai arī lieku somā un kaut kur pārvietojos. tiem, kam portatīvie bremzē un ir jāgaida, tad arī pēta viņa dizainu, jo darīt jau tāpat nav ko :))

    #229323
    APOC
    Participant

    Viestartss wrote:

    tiem, kam portatīvie bremzē un ir jāgaida, tad arī pēta viņa dizainu, jo darīt jau tāpat nav ko :))


    Vēl ir arī tādi: “A viņam uz pogām krievu burti ir?” Un ja nav, tad nevajag, meklējam citu. 😀

    #229324
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    te jums mazjinjsj paraugs, mhhhh

    https://www.youtube.com/watch?v=dF3WfHWzzOU

    piebildiisju, ka kerlinga akmens sver 17-20 kilogramus… tacju 99% no jums, dolbaki, noskatoties sjo tam ticees…

    pat nezinot, ka tas ir kerlinga akmens, var pateikt ka viltojums. Un ja arī svērtu tik daudz ka būtu iespējams ar nūju aizsist, tad rezultāts būtu vēl švakāks kā no hokeja ripas.

    P.S. Kāda starpība kāds laptops, galvenais lai ražu draugiem.lv fermā idiotismā var laicīgi novākt 😀 – https://bildites.lv/images/6719furvs5p38exvq610.jpg

    #229325
    Eudoxus
    Participant

    Eh lizard, pats tu esi tupaks. Pirmajā video ir redzams T4*, ko pēc IMB pasūtījuma ražoja Lenovo. Te būs T61, ko ir ražojis Lenovo

    https://www.youtube.com/watch?v=A8oaWp8DYfI&feature=related

    Smiekli nāk par taviem teksiem “atnes.. uzliešu..” It kā ThinkPadi būtu domāti tam, lai viņos gāztu ūdeni un it kā man tev kaut kas būtu jāpiedāra. Man tak ir galīgi pie vienas vietas, ko tu par to domā. Tikai nevajag dirst vairāk par savu svaru. Ja nezini, ar ko jaunie ThinkPad atšķiras no vecajiem, tad neraksti te blēņas.

    #229326
    Viestartss
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    janculis wrote:

    Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. 🙂


    kaadas vel parastas teemas? o_O

    juus salasaties un sasakataties internetaa visaadas stulbiibas (jo nejeedzat ar praatu filtreet un uztverat visu kaa sveeto patiesiibu) un peec tam veicat visaadas idiotiskas izvirtiibas, peecaak aiznesot savu garadarbu remontaa ar nevainiigaam aciim apgalvojot, ka nekaa nedariijaat :>

    das ist pisdjec…

    woow, D_L!!! Tu esi redzējis veselus dažus Lenovo datorus ar dažiem idiotiskiem īpašniekiem no [nebaidos no minējuma] vismaz tūkstoša, un tagad spried par visiem pēc kārtas (gan datoriem, gan īpašniekiem un tai skaitā arī par mani). pat ja esi redzējis vairāk kā dažus, tad tas tāpat būs labi ja 1 procents no kopējās Thinkpadu masas.

    bet ir taču tik forši kādu nolikt un pašam sajusties gudrākam un foršākam. arī fizikas zināšanu jomā, taču statistikā un matemātiskajā loģikā laikam esi izkritis.

    #229327
    drunk_lizard
    Participant

    Eudoxus, puikuci, ne jau es gribu ko pieraadiit, bet tu :>

    tiesji tu iemeti linku, kur uz tp gaazj uudeni, mhhh dajosj! es teicu ka nedriikst, tu teici ka var…

    man nav tp, tev ir. nu tad pieraadi savu taisniibu :>

    starp citu.. man pilniigi pie kaajas, ko tu drukaa. sevi jau esi pieraadiijis, mhhhh

    ps. atskjiriibaa no tevis man ir neliela pieredze elektronikaa :>

    Viestartss, domaaju, ka pilniigi nevajadziigi sjeit piesaukt matemaatisko statistiku… varbuutiibas teoriju arii pievilksim? o_O

    ir taada diezgan preciiza lieta kaa logjika…. taa balstaas uz statistiku, pieredzi un tehniskajaam zinaasjanaam…

    papildus visam – vecais ebrejs einsjteins piedaavaaja hipoteezi, ka sapraata daudzums uz planeetas ir konstants lielums :> esmu sjiis teezes piekriteejs..

    pie kam es nekur neesmu teicis, ka tp ir meesli. taisni otraadaak…

    #229328
    Viestartss
    Participant

    tas, ko es gribēju pateikt ar statistiku un ko Tu nesaprati (jo laikam nezināji) – izdarīt secinājumus par visu kopumu spriežot pēc viena procenta izlases, pie tam acīmredzami stulbākā un neveiklākā procenta – nu tas ir muļķīgi. un izmantojot šādus secinājumus kā argumentus diskusijā, manā skatījumā, Tu nostādi sevi muļķīgā situācijā.

    tad jau ārsts-proktologs pēc tiem dažiem pacientiem, kas pie viņa atnāk dienas laikā varētu izdarīt secinājumus par visas sabiedrības taisnās zarnas veselību? nu es domāju, ka diez vai…

    #229329
    drunk_lizard
    Participant

    Viestartss, jociigi, es nekur neesmu izdariijis tamliidziigus secinaajumus…

    varbuut tu vareetu noraadiit, tiesji kur? neizraujot no konteksta.

    nevari? varbuut laiks proktologa apmekleejumam?

    #229330
    Eudoxus
    Participant

    Ja tev, puika, būtu pilnīgi pie kājas, ko drukāju, tad tu te bezjēgā klavieri nedeldētu ar savām semiartikulētajām ekspresijām. Sevi arī esi pierādījis. Varbūt kaut ko saproti no elektronikas, bet par ThinkPadiem neko daudz nezini. Linkus ieliku lai apmierinātu tavu neizskaidrojamo kaisli pēc ūdens liešanas klavierē, nevis lai kaut ko pierādītu. Īpaši apdāvinātiem elektronikā varu tikai atgādināt, ka man te nav nekāda taisnība jāpierāda. Ne es tos TP ražoju, nedz arī esmu teicis, ka tie ir domāti lai klavierē lietu ūdeni. Bet ja tev nav, tad nopērc un gāz tur iekšā kaut trīs litrus.

    #229331
    Wuu
    Participant

    Var kāds atgādināti, kāpēc tas laptops izskatās pēc kropļa? Kur āķis ka dizainu nevar uzlaboti?

    #229332
    drunk_lizard
    Participant

    Eudoxus, es linkus uz feikiem nemetu :>

    wuu, pridurok, uzprasi, kaapeec porshe pieturaas pie 70o gadu dizaina :>

    #229333
    Viestartss
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    janculis wrote:

    Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. 🙂


    kaadas vel parastas teemas? o_O

    juus salasaties un sasakataties internetaa visaadas stulbiibas (jo nejeedzat ar praatu filtreet un uztverat visu kaa sveeto patiesiibu) un peec tam veicat visaadas idiotiskas izvirtiibas, peecaak aiznesot savu garadarbu remontaa ar nevainiigaam aciim apgalvojot, ka nekaa nedariijaat :>

    das ist pisdjec…

    vai es būtu kaut ko ne tā sapratis?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā