LIR nomainījis domēnu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LIR nomainījis domēnu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148559
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lir2_1.jpg[/imgl]Lai arī saulīte pa zemes virsu ripo, un pareizticīgie ripina olas, cerams, ka mūsu lasītāju aktīvākā daļa šovakar tieši 20.00 atkal tiksies uz LIR viļņa! Visu zināšanai – Latvijas Interneta Radio nomainījis domēna vārdu «.co.cc» uz «.net», kas arī, manuprāt, ir daudz sakarīgāks. Vēl līdz 15. maijam būs spēkā abas adreses, bet vēlāk – tikai

    https://latvijasinternetaradio.net/

    #195982
    Foxsk8
    Participant

    Reāli skatoties, teikšu atklāti, ko var “čakarēties” ar to domēna vārdu???

    #195983
    sir_irius
    Participant

    Bļin. tad jau varējāt ņemt lir.net… 😀

    #195984
    Evers
    Participant

    vo man škrobis ka LIR vairs nevaru klausīties, manam ISP bloķējas 8000 ports, kuru izmanto tieši LIR 🙁

    #195985
    Kefīrs
    Participant

    Tiešām, kā sir_irius teica, varēja jau vienkārši lir.net, tā domēnu maiņa pārāk bieža sāk palikt.

    #195986
    QueenZ
    Participant

    LIR.Lv vai LatvijasInternetaRadio.Lv

    #195987
    dzhonsons
    Participant

    Ne, nē, tā pentere ir pārāk gara.. Tā pat arī nesaprotu, napik EHR tur to garo europeanhitradio domēnu… Jāmežģa smadzene, lai uzklabinātu tādu 🙂

    #195988
    Anonīms
    Neaktīvs

    Wooow wooow woow cilvēki mīļie, piebremzējam biki ja?

    [img]https://bildites.lv/images/spxhv28pyul2kedpwdc.png[/img]

    Atkal jau runājam to ko nezinam!

    Varbūt kads no jums grib pasponsoret kautkādu .tv par 120$ menesī? ja nē, nu tad atvainojiet!

    #195989
    Foxsk8
    Participant

    radiolir.lv

    liradio.lv

    #195990
    sir_irius
    Participant

    Ja naudiņas tik dikti žēl, vari paņemt otrā līmeņa domēnu (id.lv) – lir.id.lv… vismaz būs īsāks un nauda arī nebūs jāpiķo, līdz uzregosi normālu domēnu… 🙂

    #195991
    Foxsk8
    Participant

    Morfis lv domēnus neņems, baidās no AKA/ LA 😀 😀

    Nesaprotu tik pašu morfeusu: Tādi plāni, tādi sponsori, tādas sarunas, bet baidās no kaut kāda maza kantora.

    P.S. Morfi, ja tu kādu nosauc par Lāmi, paskaties pats uz sevi. Priekā 🙂

    #195992
    samurajs
    Participant

    Fox: tev laba ideja. https://liradio.lv ir brīvs un dabūjams.

    #195993
    Anonīms
    Neaktīvs

    Do tell me what to do, and i wont tell where you hawe to go, okei 😉 Visi pēkšņi tik gudri, diuez kur agrāk bijat…

    Interesanti kapec man radit liekas problemas tur kur tās nav jārad, visi ka cilvēki, apmirināti, maina značit tā vajag, bet te kā vienmēr- vareja to vareja sito, tas nav labi sis nav labi… Sāk jau kaitināt, blin, varat labāk? lūdzu, uz priekšu , njemam hostu, veidojam savu radio, nedelja labi ja 2 dienas normali guļam, esam 20 vietās vienlaikus, lienam no ādas laukā par to neko nesaņemot vismaz pagaidām, un tad es gribēšu dzirdēt kādi teksti nāks āra, mljin, tas jums nav nekāds playgraunds bērniem. Bet cik redzu pēdejā laikā, te liela daļa vispirms runā, pēc tam strīdas un domāt vispār nedomā, par to, ka liela daļa vispār ķep ļep kā pankūku apcērt nemaz nerunāsim. Piedodiet atvainojiet, šis vairs pat nelīdzinās tam portālam kurā es reģistrējos gadu atpakaļ… Domājiet ko gribat…

    #195994
    samurajs
    Participant

    Morpheus: Vai tu publisku konkursu par nosaukumu izsludināji? Būtu apsprieduši.

    Starp citu – arī tu vairs neesi tas pats, kas gadu atpakaļ! Domā, kā gribi! 😀

    #195995
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Morpheus: Vai tu publisku konkursu par nosaukumu izsludināji? Būtu apsprieduši.

    Kam man te sludinat? Tev, Foxim un vēl 3 kādiem cilvēkiem?

    Pārējiem, rupji izsakoties pajāt, to vien māk kā samazgas gāzt uz galvas citiem, pieriebies… Objektivitāti te sagaidīt? Lika pagaidīt…

    #195996
    samurajs
    Participant

    Es šai tēmā neredzēju neviena apvainojuma. Kritika ir bijusi un būs, tai ir jābūt. Arī man tas garais penteris par garu šķiet, bet nu kāds ir, tāds ir…

    #195997
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Es šai tēmā neredzēju neviena apvainojuma. Kritika ir bijusi un būs, tai ir jābūt. Arī man tas garais penteris par garu šķiet, bet nu kāds ir, tāds ir…

    Okei okei, pilnīgi piekrītu! BET!

    Ka pie velna var kritizēt to no kā pašam nav nekadas sajēgas? Tas būtu tas pats kā es tev tagad mācītu rakstus rakstīt….

    Dead-end, atsakos turpināt šo diskusiju….

    #195998
    dzhonsons
    Participant

    Ibio, salecies tur, kur nevajaga… Problēmas ģimenē? Mēs vainīgi? It kā nē.. Tad MUTI CIET! CIlvēki izsaka savas domas, kā būtu labāk.. Bet izskatās, ka tev ir poXuj. Sāk kko beztēmā dir$t.. Kāds teica, ka radio sūdīgs, vai, ka vadītāji lohi?

    #195999
    TokRa
    Participant

    Atļaušos piebilst, ka .info domēns izmaksātu lētāk. Zem viena lata ir pašizmaksa.

    #196000
    Aldis
    Participant

    pa garu prieksh domena ko atcereeshos no galvas… tad ar tadu domenu tiiri jaabuut daudz un dikti baneriem internetaa, bezmaz katraa seets lapelee, ja gribi lai viss kustaas uz priekshu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā