LMT Huaway Mobile Wifi bača

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas LMT Huaway Mobile Wifi bača

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163418
    SWC
    Participant

    Klients atstiepa, HUAWAY E5577C

    Pēc pirma acu uzmetiena izskatas ka beigta bača + nokarusies firmware. taka bača izskatas ka ir beigta firmwari neļauj atjaunot.

    So te jautājums varbūt kādam Liepaja ir tāds verķis un varu aizņemties baču uz paris dienām nočekot, vai ir jega labot vai ne.

    Uz LMT nesūtit, tur jau klients pats ir bijis pasūtīts dirst jo garantija beigusies

    #334123
    3Dklucis
    Participant

    SWC wrote:


    Uz LMT nesūtit, tur jau klients pats ir bijis pasūtīts d**** jo garantija beigusies


    Kā gribi teikt ka LMT tevi atstāj bez interneta nemainot iekārtu!?Mums gan ja kas nedarbojas apmain iekartu un viss ,savādāk tu jau spiests ateikties no viņu pakalpojum!Ja nu iekārta iegādata LMT bez internet pieslēgum tad tā varētu būt…nujā

    #334124
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    SWC wrote:


    Uz LMT nesūtit, tur jau klients pats ir bijis pasūtīts d**** jo garantija beigusies


    Kā gribi teikt ka LMT tevi atstāj bez interneta nemainot iekārtu!?Mums gan ja kas nedarbojas apmain iekartu un viss ,savādāk tu jau spiests ateikties no viņu pakalpojum!

    Iekarta ir nopirkta, nevis paņemta uz īri, LMT risinājums bija pirkt jaunu, so pirms pērk jaunu klients gaida verdiktu no manis, vai šito var satasīt vai ne. baču pirkt iekartai pa kuru neesu parliecinats, ka ies lieki negribu, tapēc mekleju notestet,

    #334125
    3Dklucis
    Participant

    SWC wrote:


    3Dklucis wrote:


    SWC wrote:


    Uz LMT nesūtit, tur jau klients pats ir bijis pasūtīts d**** jo garantija beigusies


    Kā gribi teikt ka LMT tevi atstāj bez interneta nemainot iekārtu!?Mums gan ja kas nedarbojas apmain iekartu un viss ,savādāk tu jau spiests ateikties no viņu pakalpojum!

    Iekarta ir nopirkta, nevis paņemta uz īri, LMT risinājums bija pirkt jaunu, so pirms pērk jaunu klients gaida verdiktu no manis, vai šito var satasīt vai ne. baču pirkt iekartai pa kuru neesu parliecinats, ka ies lieki negribu, tapēc mekleju notestet,


    Nēzin es so mazos meslus nekad par nopietnu neesmu uztvēris, jo kaimiņiem šāds no “bites”visu laiku čikojās !

    ir iespējas da jebkuru operator piedavato rūteri pārverts par ejošu jeburā tikla kaut IMEI blokēts,vismaz mūsu gala tada stelle notiekas!Piemēram man pašam Tele2 ruterī patreiz darbojās LMT internets , LMT doto ruteri vienā pjankā izmetu no 3stāvu-kur tad tādu vairs nesīs :)!

    #334126
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    SWC wrote:


    3Dklucis wrote:

    Kā gribi teikt ka LMT tevi atstāj bez interneta nemainot iekārtu!?Mums gan ja kas nedarbojas apmain iekartu un viss ,savādāk tu jau spiests ateikties no viņu pakalpojum!

    Iekarta ir nopirkta, nevis paņemta uz īri, LMT risinājums bija pirkt jaunu, so pirms pērk jaunu klients gaida verdiktu no manis, vai šito var satasīt vai ne. baču pirkt iekartai pa kuru neesu parliecinats, ka ies lieki negribu, tapēc mekleju notestet,


    Nēzin es so mazos meslus nekad par nopietnu neesmu uztvēris, jo kaimiņiem šāds no “bites”visu laiku čikojās !

    ir iespējas da jebkuru operator piedavato rūteri pārverts par ejošu jeburā tikla kaut IMEI blokēts,vismaz mūsu gala tada stelle notiekas!Piemēram man pašam Tele2 ruterī patreiz darbojās LMT internets , LMT doto ruteri vienā pjankā izmetu no 3stāvu-kur tad tādu vairs nesīs :)!

    Es tev neprasiju kas ar viņu, jādara, to es zinu pats, taka beidz spamot.

    #334127
    Elvis WD
    Keymaster

    Tāda iekārta maksā apmēram 50 -150 EUR. Pats tādus modēmus pēdējos 3 gadus lietoju. Baterijas jāmaina vismaz ik 12 mēnešiem, ja vēlas normāli, lai strādātu, kā arī softs mēdz kārties, jo īpaši ja lieto uz lielu datu apjomu ik mēnesi.

    Pašam ir tieši līdzīgs modelis tagad. LMT un citi operatori dod parasti tādus jau kopā ar internetu. Principā klientam risinājums varētu būt pāslēgt jaunu līgumu un dabūt jaunu modēmu. Stipri šaubos vai ir vērts tērēt laiku tehniķim uz ko tādu. Izmaksas būtu lielākas meklējot risinājumu, nekā nopērkot lietotu, tādu pašu. Iespējams kādā lombardā ir kāds, ja vēlies tomēr testēt ar citu bateriju.

    #334128
    3Dklucis
    Participant

    elvis.wd wrote:


    Tāda iekārta maksā apmēram 50 -150 EUR. Pats tādus modēmus pēdējos 3 gadus lietoju. Baterijas jāmaina vismaz ik 12 mēnešiem, ja vēlas normāli, lai strādātu, kā arī softs mēdz kārties, jo īpaši ja lieto uz lielu datu apjomu ik mēnesi.

    Pašam ir tieši līdzīgs modelis tagad. LMT un citi operatori dod parasti tādus jau kopā ar internetu. Principā klientam risinājums varētu būt pāslēgt jaunu līgumu un dabūt jaunu modēmu. Stipri šaubos vai ir vērts tērēt laiku tehniķim uz ko tādu. Izmaksas būtu lielākas meklējot risinājumu, nekā nopērkot lietotu, tādu pašu. Iespējams kādā lombardā ir kāds, ja vēlies tomēr testēt ar citu bateriju.


    pa 20 ero var dabut lietotu da jebkuram tīklam,izņemot šo mazo perdeli-jo tadus nevienam neiesak! Tad jau labāk paņem divkaršu mobīlo un hoto to karti un tas pats vien būs…..

    #334129
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    elvis.wd wrote:


    Tāda iekārta maksā apmēram 50 -150 EUR. Pats tādus modēmus pēdējos 3 gadus lietoju. Baterijas jāmaina vismaz ik 12 mēnešiem, ja vēlas normāli, lai strādātu, kā arī softs mēdz kārties, jo īpaši ja lieto uz lielu datu apjomu ik mēnesi.

    Pašam ir tieši līdzīgs modelis tagad. LMT un citi operatori dod parasti tādus jau kopā ar internetu. Principā klientam risinājums varētu būt pāslēgt jaunu līgumu un dabūt jaunu modēmu. Stipri šaubos vai ir vērts tērēt laiku tehniķim uz ko tādu. Izmaksas būtu lielākas meklējot risinājumu, nekā nopērkot lietotu, tādu pašu. Iespējams kādā lombardā ir kāds, ja vēlies tomēr testēt ar citu bateriju.


    pa 20 ero var dabut lietotu da jebkuram tīklam,izņemot šo mazo perdeli-jo tadus nevienam neiesak! Tad jau labāk paņem divkaršu mobīlo un hoto to karti un tas pats vien būs…..

    es jau teicu tavu viedokli negribeju dzirdet.

    Elvijs nju pamazam saku sliegties uz verdiktu “nav labojams, perc citu” jo mans darbs driz saks izmaksat vairak nekā jaunas iekartas nopirkšana

    #334130
    Elvis WD
    Keymaster

    SWC, nejauc. Es esmu Elvis, bet ir arī Elvijs (cits cilvēks). Šķiet, ka vēl daži jauc.

    Tur jau tā lieta. Rēķinot, ka iekārta ir veca, otreizējā tirgū tā ir brīvi pieejama. Ja cilvēks mājas apstākļos netiek galā, speciālista palīdzība vairs nav finansiāli izdevīga. Strādāju ar WEB, bet cenšos iziet pēc šāda principa, ka primāri jāsaprot, cik labošana vai kļūdas meklēšana var izmaksāt man un klientam, ja nonāku pie secinājuma, ka vieglāk un lētāk ir uztaisīt jaunu, tad uzreiz to arī iesakām vai nolemjam. Tā teikt, kurā scenārijā vairāk par 1 EUR vari iegūt. Es tavā vietā klientam vienkārši pateiktu: “Lētāk ir nopirkt citu, nekā testēt un meklēt vainu. Var salabot, var nesalabot, bet tas izmaksās dārgāk, nekā vienkārši paņemt lietotu vai citu modēmu.”

    #334131
    3Dklucis
    Participant

    SWC wrote:


    3Dklucis wrote:


    elvis.wd wrote:


    Tāda iekārta maksā apmēram 50 -150 EUR. Pats tādus modēmus pēdējos 3 gadus lietoju. Baterijas jāmaina vismaz ik 12 mēnešiem, ja vēlas normāli, lai strādātu, kā arī softs mēdz kārties, jo īpaši ja lieto uz lielu datu apjomu ik mēnesi.

    Pašam ir tieši līdzīgs modelis tagad. LMT un citi operatori dod parasti tādus jau kopā ar internetu. Principā klientam risinājums varētu būt pāslēgt jaunu līgumu un dabūt jaunu modēmu. Stipri šaubos vai ir vērts tērēt laiku tehniķim uz ko tādu. Izmaksas būtu lielākas meklējot risinājumu, nekā nopērkot lietotu, tādu pašu. Iespējams kādā lombardā ir kāds, ja vēlies tomēr testēt ar citu bateriju.


    pa 20 ero var dabut lietotu da jebkuram tīklam,izņemot šo mazo perdeli-jo tadus nevienam neiesak! Tad jau labāk paņem divkaršu mobīlo un hoto to karti un tas pats vien būs…..

    es jau teicu tavu viedokli negribeju dzirdet.

    Elvijs nju pamazam saku sliegties uz verdiktu “nav labojams, perc citu” jo mans darbs driz saks izmaksat vairak nekā jaunas iekartas nopirkšana


    Ja butu normals kekss tad sen pats to būtu sapratis,nevis kautkadu baču diedelējis….Nav bačas nav apriktes kaoroc citu-viedoklis šim redzējies traucē-pateicu ka vienkaršak par 20 ero citu iekārtu ,va ta sudīgs viedoklis :)!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā