Ļoti švaks baterijas darbības laiks

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ļoti švaks baterijas darbības laiks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159034
    Quagmire
    Participant

    Ir tāda problēma, it īpaši pēdējā laikā, ka manam telefonam, Samsung Galaxy Nexus ar stock 4.3, ir ļoti švaks baterijas darbības laiks un, šķiet, ka ar katru dienu tas samazinās. Tas tomēr nav normāli, ka no septiņiem no rīta līdz trijiem pa dienu telefons ir gandrīz izlādējies, pietam, nav tā, ka lietotu to bez apstājas. Kas tur ir pie vainas? Baterija iet “pa skuju taku” un jāpērk jauna?

    https://i1329.photobucket.com/albums/w559/svonabarab/Screenshot_2013-11-22-15-04-35_zps77205e11.png

    https://i1329.photobucket.com/albums/w559/svonabarab/Screenshot_2013-11-22-15-04-40_zps1bad6935.png

    #303812
    Jaunzems
    Participant

    Priekš Galaxy Nexus tas nav švaks…….

    #303813
    Quagmire
    Participant

    Esmu pārliecināts, ka kādreiz tik traki nebija (lai gan nekad īpaši ilgi nav turējusi), jo mani telefona lietošanas paradumi īpaši nav mainījušies. Pasūtīju paaugstinātās kapacitātes bateriju, ceru, ka ar to problēma atrisināsies un dienas vidū nebūs jāmeklē lādētājs – https://www.ebay.com/itm/221040413990?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 – tomēr 1750mAh pret 3900mAh.

    #303814
    Stat1CX
    Participant

    US $6.65 par batereju, looks legit. Es tādu batereju neaiztiktu ar 2 metrus garu nūju, kur nu vel turēt kabatā un riskēt ar savu mantību.

    #303815
    Jaunzems
    Participant

    Ķīniešiem baigi patīk pārspīlēt ar miliampērstundu daudzuma marķējumiem, tādēļ, ja ne oficiālo, tad tikai Mugen baterijas

    #303816
    Quagmire
    Participant

    6$ tomēr ir tikai 6$ – ja nebūs cerētā uzlabojuma, tad norakstīšu pie sliktajiem pirkumiem un turpināšu lietot oriģinālo.

    #303817
    Stat1CX
    Participant

    Un kad tā baterija kabatā uzsprāgs, līdzi paņemot tavu mantību, tad to arī norakstīsi pie sliktajiem pirkumiem? 😀

    #303818
    Quagmire
    Participant

    Tad jau puspasaule staigātu bez mantības, ka visas kitajozu baterijas sprāgtu. 😀

    #303819
    Stat1CX
    Participant

    Visas jau nesprāgst, bet es personīgi neriskētu, protams tā ir tava izvēle.

    #303820
    grisha
    Participant

    Izsleedz 3G. Mociijos ar bateriju, Kad atbraucu uz LV, baterija izlaadeejaas dienas laikaa. Atsleedzu 3G, palika tikai 2G, baterija tur nedeelju.

    #303821
    APOC
    Participant

    Ja ieslēgts Wi-Fi, tad noslēdz to. Neturi ieslēgtu ja nav vajadzības to lietot. Vismaz automātiskās meklēšanas režīmā noteikti nē. Nezinu kā Andriem, bet manam BB ar ieslēgtu Wi-Fi un staigājot pa ofisiem un ik pa brīdim pārskanējot pieejamos punktus baterija sēžas 20-30% ātrāk.

    #303822
    Jaunzems
    Participant
    #303823
    aoma
    Participant

    Man jau vislabāk patiktos, ja šis Stat1CX teikto ignorētu – pie Darvina prēmijas radi varbūt arī netiks, bet nu vismaz kopējais cilvēcas genofonds par sīksīku procentiņa daļiņu uzlabosies 🙂

    #303824
    Quagmire
    Participant

    Paldies.

    #303825
    Quagmire
    Participant

    Es labprāt to bateriju pēc nelieliem “uzlabojumiem” tev uzdāvinātu. 🙂

    #303826
    Quagmire
    Participant

    Man WiFi automātiskajā meklēšanas režīmā ir ieslēgts visum laiku kopš telefona pirkšanas, tāpēc šaubos, ka tas ir pie vainas.

    #303827
    Quagmire
    Participant

    Varu pamēģināt, bet it kā visu laiku, kopš telefona pirkšanas, 3G ir bijis ieslēgts un problēmas nav radījis, kā arī, tas ir ļoti noderīgs ikdienā.

    #303828
    aoma
    Participant

    Paldies, bet nevajag – manai trubai baterija tur vismaz mēnesi, arī savu pienākumu pret valsti un cilvēci esmu izpildījis ar uzviju 🙂

    #303829
    Quagmire
    Participant

    Uzlādēju un palaidu AnTuTu baterijas testu, redzēsim, cik ilgi izturēs ar maksimālo spilgtumu un 100% procesora noslodzi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā