LŪGUMS NOBALSOT PAR!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites LŪGUMS NOBALSOT PAR!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163299
    russo
    Participant

    Iespējams, kāds jau zin, bet tiem kas nezin…

    https://www.latvija.lv/pv

    Maz ticams, tas ko mainīs, tomēr aicināšu visus nobalsot un iesaistīt arī savu paziņu loku.

    Es neuzskatu par normālu, ka tantiņu, kura dzīvo, ar smagu darbu, nopirkatajā īpašumā un vairs nevar atļauties samaksāt par to NĪN, tā vienkārši ar tiesas izpildītāju laipno palīdzību var izmest no mājas ārā.

    Nav normāli arī pārējiem maksāt mistisku nodokli par savu vienīgo zemes pleķi uz globusa, par kuru esi jau tā samaksājis krietnu žūksni.

    Būtība ir par to, lai Tevi nevarētu izmest no Tava zemes pleķa pat ja esi nolēmis kļūt par naturālās saimniecības vadoni vai amiši un netaisies būt vairs no valsts atkarīgs. 🙂

    Karoč – nobalsojiet. 😀

    #332953
    hackey
    Participant

    Nu un es no 2 ha nabags nepalikšu, būtu par maniem 60 tad es sāktu pakausi kasīt 😉

    Vismaz man ceļš nogreiderēts un sniegs iztīrīts un bedru nav, tā ka nodokli atsitu 🙂

    #332954
    ruukjis
    Participant

    Š o es gaidīju jau sen – tas nodoklis jau labu laiku sēž uz manām varžacīm. Bet…

    Quote:

    Š obrīd nav iespējams pārbaudīt vēlēšanu tiesību esamību PMLP Iedzīvotāju reģistrā, tāpēc parakstīšanās tiešsaistē nav iespējama.

    P.S.

    Man vienam šodien notepad ekstrēmi lēns?

    #332955
    Barons
    Participant

    Visa tā parakstīšanas ir pilnīgs fufels, tad jau vajadzēja uzreiz vākt parakstus par īres maksas atcelšanu!

    Quote:

    P.S.

    Man vienam šodien notepad ekstrēmi lēns?


    Man arī, un jau labu laiku, vismaz mēnesi.

    #332956
    ruukjis
    Participant

    Nejauc daiktu ar ozolu – īres maksu nenosaka valsts.

    #332957
    3Dklucis
    Participant

    Nu ko es jums varu pateikt-būs jums japisss uz īrij sēnes griest lai šeit nekustāmo varetu uzturēt 😀

    Notped labi vai menēsi vienu reizi darbojas labi…,bet no otras puses nekur jau nav jasteidzas….!

    #332958
    KristoZ
    Participant
    #332959
    samurajs
    Participant

    Viss liekas itkā taisnīgi un jauki, bet tad NĪN būs jāatceļ vispār kā tāds. Vienam pieder 30 m2 dzīvoklītis, bet citam 3-stāvu pils. Jā, arī tas var būt vienīgais īpašums. Cits, kuram pieder 5 dzīvokļi, mudīgi tos pārrakstīs uz bērniem, mazbērniem un citiem radiem. Un atkal neviens nodokli nemaksās. Š eit ir 1001 shēmošanas variants.

    Un tagad iedomājamies Jenotību un Co. kas šo iniciatīvu izskatīs. Ko tie bauri iedomājušies? Izčakarēs mums visu valsts budžetu. Š trunts, ka nebūs no kā palielināt dotācijas medicīnai un izglītībai, bet vēl gribēs lai ierobežojam deputātu, ierēdņu uc. parazītu algu pieaugumus? Apmēram tā es to prognozēju.

    #332960
    hackey
    Participant

    Nav teikts ka tiem 3-stāvu piļu īpašniekiem iebliezts zemāks NĪN kā tam 30 kvadrātu dzīvoklim

    #332961
    web33
    Participant

    Parakstījos jau sen Jā tas nav normāli visu mūžu no valsts īrēt zemi tipa tava ,bet nav tava karoč īrē un nedod dievs dzīvē kkas gadās ar financē paliec uz ielas .

    #332962
    Nelabojams
    Participant

    Jau biju un parakstījos pirms dažām dienām. Manuprāt, NĪN vienīgajam īpašumam, kurā tu pats dzīvo, ir antikonstitucionāla norma, jo noteiktos apstākļos liedz cilvēkam tiesības uz īpašumu un jumtu virs galvas.

    #332963
    Leichttraktor
    Participant

    Vajag pamainīt noteikumus. Īpašumam tik un tik kvadrātmetri, ja tava pils tos pārsniedz, tad skaitās kā vairāki īpašumi.

    Norakstīšana citiem ģimenes locekļiem, arī atrisināma.

    Uz vienu īpašumu jābūt 3 deklarētājiem, tad nodoklis atcelts. Oficiāli to var nosaukt par nodokļu atcelšanu ģimenēm. Tik daudz ģimenes locekļu nevienam nebūs, lai pa visiem saviem īpašumiem izvietotu.

    Vai arī būs bērniem jāmeklē dzīves biedri un jātaisa savs bērni. Arī par skādi nenāks.

    Lai gan svarīgais šeit ir nabadzīgie un pensionāri, kas dzīvo vieni.

    Jātaisa komisija, kas individuālu lietu izskatīs.

    #332964
    usins
    Participant

    Tu esis saspiedies?

    Liepajā, māja ar zemi un palīgēku NIN man 122 EUR gadā. Kur problēma? Nevajag lekt augstāk par savu pakaļu un pirkt dzīvokli par 100k un vaidēt, ka kredītu pavilkt nevar, 2x gadā jāmet uz ārzemēm, lai sakasītu maksājumam naudu.

    Nevajag pāri saviem līdzekļiem dzīvot. Paskaties cik citur maksā šīs lietas, ar savu algu nenosegsi. Vācijā OCTA mēnesī 100 EUR maksā golfiņam šoferim ar pieredzi bez avārijām. Zaļām gurķim 300 EUR mēnesī.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā