Lukašenko: Raksti, un «Melnā Berta» tev atbrauks pakaļ!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lukašenko: Raksti, un «Melnā Berta» tev atbrauks pakaļ!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #223617
    lilmoder
    Participant

    ____________

    #223618
    jazzer
    Participant

    Cenzūras gribētājiem.

    Kas pārbaudīs saturu ? Valdības ierēdņi, vai drošības komiteja jaunā izpildījumā ? Nākamais solis būtu diktatūras ieviešana kārtības vārdā ?

    Par saviem vārdiem atbildu pats. Ja kāds nefiltrē sacīto, tad tā ir viņa problēma.Strīdu risināšanai ir vienīgi likums un tiesa.

    Interneta videi ir jābūt brīvai, taču tā kompānija, kas sevi dēvē par politiķiem to grib ierobežot, jo neta ietekme arvien pieaug.

    Atdod velnam mazo pirkstiņu….

    WerNeo

    Tev pašam smiekli nenāk par amerikāņu saudzīgo attieksmi pret prezidentu ? Kaut vai pret Bušu, vai Niksonu ? 😀

    #223619
    Valodja
    Participant

    Big brother is watching you! 😉

    #223620
    TokRa
    Participant

    migors wrote:

    Jā mēs esam “brīvi” bet pamēģiniet kāds no jums “Latvijas brīvības aizstāvjiem” nostāties pret sistēmu un jūs uz savas ādas izbaudīsiet totalitāru kontroli no mūsu neatkarīgas valsts varas.


    Jautrībai: https://zemessargs.lv/forums/viewtopic.php?f=80&t=1455

    :lala:

    #223621
    Wuu
    Participant

    Quote:

    Kad teicu ka datoru nevēlos dot, ka tajā ir manas paroles un kursadarbi, viens no viņiem teica ka viņiem jau ir visas manas paroles, jo esot tās ieguvuši ar programmas uTorrent palīzību. Pēc viņa teiktā sapratu ka programma uTorrent versija 1.8.1 satur slēptu backdoor, ko specdienesti izmanto spiegošanai.


    :devil:

    #223622
    TokRa
    Participant

    Par melniem helikopteriem autors gan izvēlējies noklusēt.

    #223623
    Snorx
    Participant

    Werneo – biki norēcos par tavu komentu: “ASV holivudas bojevikos, pat visļaunākie teroristi ASV prezidentu uzrunā uz Jūs” Tev kā ar angļu valodu? You un you nav tas pats, kas tu un jūs? Un vispār visos tajos “grāvējos” uzrunā kā Mr. President…

    Un par tēmu- es domāju, ka Lukašenko ir tik liela apsardze kā nevienam- pie šīs diktatūras, es būtu pirmais, kas ar Dragunovu uz jumta sēdētu… Problēma tik, ka nevaru atļauties Dragunovu un mūsējā Saeima arī no manis kādus 100km 😀 Tikai Saeimai vajadzētu ПКМ, tur ar pliku snaipernieci nepietiktu 😀

    #223624
    Wuu
    Participant

    Snorx wrote:

    es būtu pirmais, kas ar Dragunovu uz jumta sēdētu…


    Gaidi viesus! 😀

    #223625
    TokRa
    Participant

    Snorx wrote:

    😀 Tikai Saeimai vajadzētu ПКМ, tur ar pliku snaipernieci nepietiktu 😀


    Tur veselu meteorītu vajag, manuprāt. Kauns Tele2, ka netrapīja.

    #223626
    jazzer
    Participant

    Snorx

    Nekur tu, varoni, nesēdētu.It sevišķi jau nu pirmais.Ja nu vienīgi aiz restītēm kadā nepatīkamā vietā.

    Dzīve nav videospēle un tajā viss notiek nedaudz savādāk.

    #223627
    migors
    Participant

    Mjā traki, līdzīgu situāciju es arī domāju, bet tas ka utorrent var būt backdors mani nobiedēja. Palasijos google bet nekādu apstiprinājumu tam neatradu, tikai baumas.

    man gan liekas ka ja vara sāktu visu oficiālie kontrolēt tad būtu vieglāk jo tad ienaidnieks kļūtu redzams. kamēr viņi to dara klusiņām viņiem ir vairkāk priekšrocību.

    #223628
    nevertell
    Participant

    Da ar prastajiem torrentu klientiem tā pat var ļoti labi pieslēgties klāt kāds, kas tēlo labvēlīgu sīderi, piedirš kompi pilnu ar drazu un tad taisa remoutās sessijas un viss kulē.

    #223629
    Crow
    Participant

    Ta kāds tur jums backdoors. uTorrent ir Ražots Latvijā, ibio? Lieki piebilst, ka idiotismam nav zāļu.

    #223630
    migors
    Participant

    Idiotisms ne idiotisms bad pagooglējot var atrast runas par utorenta ievainojamību. Es labi atceros kādā steigā tika veikta pāreja no 1.8.1 veresiju uz nākamo.

    Fakts tāds ka pēc izlasītā es parskatiju sava PC drošibu.

    Un latvija ne latvija bet mūsu drošibas dienesti sen vairs nestrādā Latviešu labā, tā pat kā valdība.

    #223631
    Crow
    Participant

    Man, piemēram, ir teju vai reliģiska pārliecība, ka mani katru dienu spiego Google. Ne jau dēļ manas augstās morālās stājas vai stilīgās frizūras, bet tāpēc, ka es pagaidām kaut cik piederu pie maksātspējīgas pelēkās masas.

    Starp citu, pasargāt sabiedrību no indivīda, kas publiski dara stulbības, būtu drošībnieku uzdevums. Internets nav nekāds izņēmums, kur cilvēks varētu dirst, neskatīdamies, kas ir apakšā. Tas, cik profesionāli un ētiski to dara vai nedara, ir, kā saka Dobelis, cits jautājums. Tas ir kā statistikā – ja katrs desmitais ir kretīns, visi ir kretīni un ir dauzāmi. Ja trāpies pa sitienam, too fucking bad.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā