MAIRIS VS USYK

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide MAIRIS VS USYK

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #332825
    Raibais
    Participant

    Ja Mairis nav uzpērkama dirsa, tad vinēs. Hahļandija ir Krievija visu var sarunāt par naudu, ja nevar pa naudu sarunāt, tad par lielu naudu toč var.

    #332826
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jo garāks kāts, jo lielāks cirvis. Es domāju, ka Mairis izslēgs Usiku.

    #332827
    3Dklucis
    Participant

    Сейчас идет: Все на Матч!

    Через 14 минут: ​ Профессиональный бокс. Всемирная Суперсерия. 1/2 финала. Прямая трансляция из Латвии (Ðœ. Бриедис – А. Усик)

    #332828
    Barons
    Participant

    Описание: российский федеральный телеканал о спорте и здоровом образе жизни. Начал вещание в ноябре 2015 года. Создан в соответствии с указом президента РФ Владимира Путина.

    https://tvru.club/boec

    #332829
    3Dklucis
    Participant

    Ko gļuko -tulin saksies tieša ciina…

    #332830
    3Dklucis
    Participant

    Vo tā↓ Briedis dabūj iekš!!!

    #332831
    Barons
    Participant

    Es to tik tā, informācijas pēc. Vispār neslikti raidīja.

    #332832
    Nelabojams
    Participant

    Jap, šitais iespārda – un atsauca atmiņā vecu padomju laika joku:

    Прошла зима, настало лето,

    Спасибо Партии за это!

    Mani iespaidi par maču. Bija lieliski un kaut kādā mērā piepildījās mana prognoze: ja Briedis šamo līdz 7.raundam nenokautēs, tad zaudēs pēc punktiem. Esmu spiests atzīt, ka bik labāks Usiks tomēr bija – varbūt tieši par tā punkta tiesu, ko divi tiesneši iedeva viņam par labu. Kaut gan neizšķirts arī būtu bijis taisnīgs. Boksā gan neesmu par tādu iznākumu nekad dzirdējis. Zāģis, manuprāt, bija vairāk psiholoģisks, nekā fizisks/tehnisks – portālos par to daudzi raksta un, šķiet, nekļūdās. Usiks salīdzinoši maz pārvietojās pa ringu, tikai izšķirošos brīžos parādīdams izcilu reakciju un ātrumu, kādā viņš var kustēties. Ļoti dziļi aizsargājās, baidīdamies uzrauties, un šī taktika atnesa augļus. Kaut gan pāris reizes Briedis bij visai tuvu, lai panāktu izšķirošu trāpījumu. Nu žēl, ka neizdevās.

    #332833
    3Dklucis
    Participant

    Takš poxxuj ar milijonu kabatā takš gaterī nebūss javergo!!!

    cinā jā 50/50….,bet kādam jabūt uzvarētājam-Man galvenais lai uzvarētajs pec tautibas nav krievs un nebeidzās ar nakautu…Ziņas pats usyks liek saparast ka ja bus revanš tad var gadīties apminītās lomās…parāk ar savu uzvaru nelielas…

    #332834
    web33
    Participant

    Jā jā …

    Neredzēju ne pārliecinošu uzvaru vai pārliecinošu zaudi tik redzēju usika sadauzīto seju tādu nebiju redzējis. Gaidam revanšu !!!

    #332835
    3Dklucis
    Participant

    usykam parsītās uzacs-nevis ar boksa cimdu bet brieža galvu trāpījas…Bireidim tak fanārs…abien ģīmji bumbulaini …xuļi a ko gaidīji…

    #332836
    Bunde
    Participant

    Usiks jau pateica, ka pēc Ali turnīra pāries uz augstāku svara kategoriju, līdz ar to diez vai būs revanšs. Viņam nebūtu arī prātīgi vēlreiz boksēties ar Briedi. Jutubā var paskatīties Usik vs Huk, kā viņš Huku izsmēja.

    #332837
    web33
    Participant

    Huks jau pats vainīgs. Pirmscīņas konferencē huks viņu pagrūda un izaicinoši uzvedās.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā