[Meklēju] jaunu flagmani

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni [Meklēju] jaunu flagmani

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163213
    tnuser
    Participant


    #332496
    zi007
    Participant

    Nesen paņēmu Oneplus 3T un esmu ļoti apmierināts! Parametri viņam ir labāki nekā vairākiem Tevis pieminētajiem modeļiem. Uzliku Android 8.0 pilnīgi oficiāli, daudziem citiem ražotājiem pat nav plānos tādu piedāvāt!Antutu 158121 https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

    #332497
    Andron MacBeton
    Participant

    Neesi pamuļķis, ieej Lombardā un sameklē Note2 vai tamlīdzīgu un pa atlikušo naudu piepērc ZeroLemon bateriju.

    Visi tie jaunie telefoni ir sūdi.

    #332498
    uldics
    Participant

    Es gan neesu apmierināts. Gan hardwara gan softwara izstrādāšana ir notikusi ķep ļep salīdzinot ar pirmo modeli. Daudzi patīkami sīkumi pazuduši.un vairāki idiotismi nākuši klāt.

    #332499
    uldics
    Participant

    Nav šobrīd normāla flagmaņa. Jā, ir kam specs top noč, bet komplektā ar čupu nevajadzīgu drazu un neērtību.

    #332500
    Andron MacBeton
    Participant

    Kad tu saņem dāvanu, tu domā ka tas krāsainais iesaiņojums ir tā dāvana? Neproti tos krāsainos papīrīšus noplēst?

    #332501
    shady
    Participant

    Beton, kā tu domā, cik procentuāli cilvēki rūto/konfigo tālruņus admin līmenī? Noplēst papīru dāvanai māk arī 2 gadīgs bērns – tas nav viens un tas pats.

    Tēmas autor, pērc to, kas tev patīk. Mūsdienās tālruņi ir kļuvuši tik spēcīgi, ka īpaši nav par to jāiespringst…

    * Uzmet aci ekrānam (individuāla izvēle)

    * Iečeko RAM (nu tagad jau pērkot jaunu telefonu – par 3GB mazāk nav jāskatās)

    * Apskaties modeļa izlaiduma gadu, jo neiesaku ņemt vecāku par 2017.gadu. (Īpašos gadījumos, kad maks neļauj vai ideāls p/p variants un neko vairāk nevajag – 2016.gads.)

    * Neiesaku ņemt mistiskas firmas vai “blakus ejošus” modeļus no pazīstanmām firmām. Ja ņem, tad ņem ko normālu, ejošu modeli, lai vismaz ir kāda cerība uz legālu supportu! (bet, ja maciņš švaks un prasības nav lielas – ņem kaut cik pazīstamu ķīnīzeri – kaut vai xiaomi).

    * Iekšējā atmiņa, atmiņas kartes slots – individuāla izvēle. (pašsaprotami, ka 32GB iekšējā atmiņa bez atmiņas kartes ir mūsdienu minimums)

    * korpuss, dizains, ērtums – aizej uz kādu veikalu un izpēti. Tās ir tavas tiesības. Un pirkšana pēc izpētīšanas nav obligāta lieta.

    Hms…nez, apnika rakstīt. Man jau patīk HTC (tīri individuāla simpātija), ja uz sitiena pirktu, tad ņemtu HTC U11.

    #332502
    Andron MacBeton
    Participant

    Shady, kā TU domā, cik procentuāli cilvēku maina eļļu un riepas savam auto?

    Vai tas nozīmē ka nobrauc 1 sezonu un pērk jaunu auto?

    Tevis ieteiktais modelis takš mēsls. 5G nau, IP 67, maksā tikai 400€.

    #332503
    Lcs006
    Participant
    #332504
    Kon
    Participant

    iPhone X

    #332505
    Evers
    Participant

    iPhone X ir vislielākais un pārcenotākais sūds kādu Apple jebkad ir uztaisījuši, nekā tur reāli īpaša nav, nepabeigta versija no tā ko oriģināli viņi gribēja panākt un ekrāns izplēsts pa visu priekšu lai to varētu vieglāk sasist, kamera ir nasing spešal, Uz pusi lētāki telefoni taisa tādas pašas un pat labākas bildes par X, ja esi ābolzombijs, tad pērc kautvai iPhone 8, kas, protams, ar diezkas nav bet nu vismaz kripatu mazāk muļķīgs pirkums.

    Ja bilžu kvalitāte svarīga, tad pagaidi līdz Februārim, nāks Huawei P11. Runā, ka tam būšu trīs lēcas aizmugurē (jaunais trends, jo vairāk lēcu jo garāks krāns) un jauns procesors foto uzņemšanai, kas nodrošināšot 2x labāku bilžu kvalitāti sliktā apgaismojumā, kautkādi 40 megapikseļi ar būšot, kas gan vēl neko neizsaka.

    Man gan nepriecē, ka runā, ka būšot 6 collu ekrāns, kas man neder, 5.2 ir maksimums ko varu ielikt kabatā, telefons kas nav ieliekams kabatā ir nelietojams. Cerams, ka 6″ būs P11 Plus modelim un būs arī standarta 5-5.2″ versija.

    #332506
    Kon
    Participant

    huaweiiijam emui nāk līdzi

    pats tagad izmantoju emui, nepatīk

    #332507
    uldics
    Participant

    Slidens korpuss, ieapaļas malas, kas abi veicina izslīdēšanu no nagiem. Nav vairs aizsargmaliņa, kas ar seju uz leju no asfalta slimības izglāba. Skaļuma režīmu poga slikti ieviesta.

    GPS sakaina precizitāte, lēkā un mašīnā brīžiem neķer vispār.

    Norūtot varētu, bet normālu romu kur viss strādā jau nav, atsevišķi visu piņķerēt būtu labi daudz laika jāiztērē.

    Tā kā nav papīrīc vien.

    #332508
    Evers
    Participant

    Jap. Ir kam Emui nepatīk, gaumes jautājums, man gan patīk, esmu pieradis un paņemot rokā kautvai Samsungu, jūtos bišķi tizls. Daudziem mīnuss liekās, ka visas aplikācijas ir uz homescreen, bet man tas taisni pat labāk patīk. Jo bloatware vai nu esmu izinstalējis vai atslēdzis, to, ko itkā vajag, bet neizmantoju esmu sabāzis slēptajā ekrānā, pārējais smuki saorganizēts pa 2 homescreeniem, gan mapītēs, gan ārpus. App-drawer liekās pilnīgi lieks un neērts.

    #332509
    theluckymike
    Participant

    kam ir 5g? ( neskaitot lmt marketingu? )

    #332510
    ruukjis
    Participant

    40 megapikseļi… apsveicam tagad Jūs telefons, bildējot kaķbildes, piedirsīs atmiņu/SD karti 4x ātrāk kā konkurentu telefons. Kavlitātes atšķirību starp 12Mpixeļu un MŠªSU kameru pamanīsiet gan tikai uz 100″ Retina tipa ekrāna.

    #332511
    aoma
    Participant

    Atcerējos anikdoti _ kopš iznācis jaunais X, daudzām sievietēm работа по горлу.

    #332512
    _Mo3_
    Participant

    Pats gan šobrīd, zinātniski pētnieciskos nolūkos, lietoju iPhone, bet ir liela interese par Xiaomi telefoniem.

    #332513
    KarlisJB
    Participant

    Pirms gandrīz gada paņēmu ASUS. Godīgi sakot, jūtos baigi ietaupījis. Kopš Nokia ēras beigās esmu lietojis tikai Apple un Samsung, un neteiktu, ka šis ir sliktāks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā