Meklēju kādu kas perfekti māk lodēt

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Meklēju kādu kas perfekti māk lodēt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163513
    izluks
    Participant

    Jāveic sekojoša lodēšana

    https://3dcolormfd.com/Installation/Installation_en_7_7_SKODA.htm

    Priekš Audi A4

    Kurš to varēru uzņemties un par kādu samaksu?

    #334932
    m_janis
    Participant

    Ja domā kaut ko šādu https://3dcolormfd.com/Installation/main/7_7.jpg – to “simtkāji” mikreni neviens ar lodāmuru nelodē – vajag ne tikai prasmi, bet arī iekārtu.

    Apjautājies te – lielākas cerības atrast.

    https://www.elfaforums.lv/

    #334933
    hackey
    Participant

    Kam tādu seksu tam instrumentu panelim?

    #334934
    darklight
    Participant

    Vienu tādu guru pazīstu. Bet uzreiz trīsciparu skaitlis un bez garantijas.

    #334935
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Vienu tādu guru pazīstu. Bet uzreiz trīsciparu skaitlis un bez garantijas.

    100 RUB. nemaz tik traki nav!

    #334936
    web33
    Participant

    es šitādus lodēju .

    50eur ar visu displeju . Displejs made in china bet iet labi un ilgi.

    Nedaudz spožāks ,bet citi saka ka nemana izmaiņas

    P.S

    Sory nepamanīju tur jau vesals projekts 🙂 no sākuma domāju tikai displeju pārlodēt .

    #334937
    3Dklucis
    Participant

    izluks wrote:


    Kurš to varēru uzņemties un par kādu samaksu?


    Kur tu dzīvo?!

    #334938
    izluks
    Participant

    3Dklucis wrote:


    izluks wrote:


    Kurš to varēru uzņemties un par kādu samaksu?


    Kur tu dzīvo?!

    Es varu aizvest uz jebkuru vietu, vai aizsūtīt!

    #334939
    3Dklucis
    Participant

    izluks wrote:


    3Dklucis wrote:


    izluks wrote:


    Kurš to varēru uzņemties un par kādu samaksu?


    Kur tu dzīvo?!

    Es varu aizvest uz jebkuru vietu, vai aizsūtīt!


    Par to neiet runa,ka tu vari jebkur nogādāt,bet kur dzivo ,lai zin cik kāst naudas !Ja esi rīdzenieks tad pa pilnu progu nokāsīs…..ja dzīvo zilupē un ir trūcigais satatus tad kadu 20! Ja nevari pāradīt pilsoņu pasi tad ved uz svalku!

    #334940
    izluks
    Participant

    3Dklucis wrote:


    izluks wrote:


    3Dklucis wrote:

    Kur tu dzīvo?!

    Es varu aizvest uz jebkuru vietu, vai aizsūtīt!


    Par to neiet runu ka tu vari jebkur nogādāt,bet kur dzivo ,lai zin cik kāst naudas !Ja esi rīdzenieks tad pa pilnu progu nokāsīs…..ja dzīvo zilupē un ir trūcigais satatus tad kadu 20! Ja nevari pāradīt pilsoņu pasi tad ved uz svalku!


    Man vajaga, lai viss ir perfekti, jo tas ir Audi instrumentu panelis, ja kaut kas noiet greizi Vai nu met ārā Audi vai uz audi centru jauns instrumentu panelis un programmēšana, kas nav lēti, kā arī pa pieskari aiziet pats displejs ar kompīti, arī tas nav lēts… es principā gribētu lai to dara uzņēmums, tad tomēr ir kaut kādas garantijas, protams, ja šejienieši vienbalsīgi iesaka kādu lodēšanas guru, es būšu ar mieru!

    #334941
    web33
    Participant

    Tā lodēšana tur mazākais , piedabūt lai viss darbojas bez gļukiem tas gan būs pārbaudījums .

    immo nak spidometrā tas ir trakākais kas var procesa laikā notikt tāpēc pirms ķerties klāt no micročipa nolasīt info 😉

    #334942
    3Dklucis
    Participant

    izluks wrote:


    3Dklucis wrote:


    izluks wrote:

    Es varu aizvest uz jebkuru vietu, vai aizsūtīt!


    Par to neiet runu ka tu vari jebkur nogādāt,bet kur dzivo ,lai zin cik kāst naudas !Ja esi rīdzenieks tad pa pilnu progu nokāsīs…..ja dzīvo zilupē un ir trūcigais satatus tad kadu 20! Ja nevari pāradīt pilsoņu pasi tad ved uz svalku!


    Man vajaga, lai viss ir perfekti, jo tas ir Audi instrumentu panelis, ja kaut kas noiet greizi Vai nu met ārā Audi vai uz audi centru jauns instrumentu panelis un programmēšana, kas nav lēti, kā arī pa pieskari aiziet pats displejs ar kompīti, arī tas nav lēts… es principā gribētu lai to dara uzņēmums, tad tomēr ir kaut kādas garantijas, protams, ja šejienieši vienbalsīgi iesaka kādu lodēšanas guru, es būšu ar mieru!

    Atkal nesaprati nekas nebūs jalodē-jo tādas uzģiku no lietuvas “Zagtais” adzīts uz LV -vienkārsi javienojas pa cenu!…Zajebal ka nesaprot!

    #334943
    viesic
    Participant

    Ir zināms cilv, kas to esot darījis, tā arī pateica, ka otrreiz to vairs nedarīs arī pa 500 eur. Un novēlēja veiksmi tam, kas pēc tas instrukcijas mēģinās kko darīt. 😀

    #334944
    izluks
    Participant

    Nu daži varianti ir atrasti, nu un nav tik traki kā jūs mani sabiedējāt.

    #334945
    izluks
    Participant

    viesic wrote:


    Ir zināms cilv, kas to esot darījis, tā arī pateica, ka otrreiz to vairs nedarīs arī pa 500 eur. Un novēlēja veiksmi tam, kas pēc tas instrukcijas mēģinās kko darīt. 😀


    Salodēja pa 60€ un uzstādīja uz auto pa 40… kopā uz visu aizgāja laiks 1 diena, cik stundas pavadīja, es nezinu.

    Viss darbojas, ar darbu esmu ļoti apmierināts!

    Biju priecīgs, devu 200 – atteicās, pateica, ka viņam lieku nevajaga, neesot bijis nekas sarežģīts!

    #334946
    3Dklucis
    Participant

    izluks wrote:


    viesic wrote:


    Ir zināms cilv, kas to esot darījis, tā arī pateica, ka otrreiz to vairs nedarīs arī pa 500 eur. Un novēlēja veiksmi tam, kas pēc tas instrukcijas mēģinās kko darīt. 😀


    Salodēja pa 60€ un uzstādīja uz auto pa 40… kopā uz visu aizgāja laiks 1 diena, cik stundas pavadīja, es nezinu.

    Viss darbojas, ar darbu esmu ļoti apmierināts!

    Biju priecīgs, devu 200 – atteicās, pateica, ka viņam lieku nevajaga, neesot bijis nekas sarežģīts!

    Nu jau dirrššš kā zariņu govs!!! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā