Microsoft beidz atbalstīt Office 2000

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft beidz atbalstīt Office 2000

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204399
    TrakaisKursis
    Participant

    mildaa wrote:

    Nākošā modernā MS office izpausme būs – *.docxxx 😀 lai atkal cilvēkiem radītu problēmas ar savietojamību…

    es domāju, ka viņi izdomās ko eksotiskā, piemēram AOD – absolutelly opened document;)

    #204400
    daGrevis
    Participant

    He, he, ņā, ceru ka tik stulbi viņi nebūs. 😀

    P.S. Samurajs, pa 10 gadiem vajadzētu taču izdod visus drošības labojumus, ne? 😕

    #204401
    Aldis
    Participant

    Interesanti, es lietoju portable office 97.. 😀 nekāda vaina, bet tā normāli lietot amn patīk Office XP! 🙂 2003 jau ir piekrāsots pa daudz, kgan birojos rukā vēljoprojām pamatā uz tiem!

    Jaunajam 2007 office, gan šis tas ir piemirsts, piemēram apvelkot excel tabulā kādas pāris iedaļas, nevar izprintēt tikai apvilkto laukumu, jams piedāvā printēt visas tabulas kas vien tur ir iekšā! 😀 Un tā tālāk piemirstu mazu smalkumu, kas agrāk uzātrināja visu ērtību! 🙂

    Redzēs kāds vsp. būs nākamais Office!

    Jup, un Windows 2000 atbalsts beidzās man šķiet kkādā 2006. gadā! Un XP arī grib nosprādzināt, bet lāgā nesanāk, vēl ik pa laikam atnāk kāds update! 🙂

    #204402
    izredzētais
    Participant

    ar savietojamību nekādu problēmu nav. cik esmu strādājis ar 2007tā ofisa dokumentiem 2003šajā ofisā problēmu vispār nav bijis..

    tik nepieciešams uzinstalēt compability paku: https://office.microsoft.com/en-us/products/HA101686761033.aspx

    #204403
    msh
    Participant

    Aldis wrote:

    Jup, un Windows 2000 atbalsts beidzās man šķiet kkādā 2006. gadā! Un XP arī grib nosprādzināt, bet lāgā nesanāk, vēl ik pa laikam atnāk kāds update! 🙂


    Tev nepareizi šķiet.

    #204404
    Foxsk8
    Participant

    “Samurajs”

    <---- "lietojat tālāk uz nebēdu, softs jau nenosprāgs!" ---->

    Zelta vārdi. phpbb arī supports priekš otrās versijas beidzās 1 janvāri 2009, bet kā cilvēki redz, mēs vēl turamies 🙂 un turēsimies. 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā