Microsoft izbanojis 1 milj. Xbox spēlētāju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft izbanojis 1 milj. Xbox spēlētāju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149942
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_xb_1.jpg[/imgl]Kompānija Microsoft “izmetusi” ap miljonu geimeru no Xbox Live tiešsaistes servisa. Kāpēc tas izdarīts – vēl nav īsti zināms. Tiek uzskatīts, ka pie vainas ir spēles “Call of Duty: Modern Warfare 2” pirātiskā versija. Serveru īpašnieki pieprasīja Microsoft veikt pārbaudi, jo tik liels spēlētāju skaits nekad nav bijis.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_xbox360_1.jpg[/imgr]Microsoft ir iespējams kontrolēt katru tīklā esošu Xbox 360 spēļu konsoli, vai tanī nav veiktas izmaiņas, kas ļautu lietot pirātiskās spēļu kopijas. Paziņots, ka uz Xbox Live noteikumu pārkāpumiem tiks reaģēts jebkurā gadījumā, un pirātiem šeit nav nekādu izredžu.

    Vai uzliktie bani ir permanent, vai uz laiku – par to ziņu nav.

    Avots

    #217156
    RicoPico
    Participant

    samurajs wrote:

    Microsoft ir iespējams kontrolēt katru Xbox 360 spēļu konsoli

    Skan biedējoši…

    #217157
    Andress
    Participant
    #217158
    izredzētais
    Participant

    varu tikai iedomāties kā miljons bērni trako par zaudētajām spēlītēm 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc[/youtube]

    #217159
    TokRa
    Participant

    RicoPico

    Š is ir viens no iemesliem, kāpēc man nav Xbox 360 spēļu konsoles un nemaz arī negribas 🙂

    #217160
    APOC
    Participant

    Starp citu, esiet uzmanīgi ar xBox iegādi no kāda rokām. Cik palasīju Krievijas forumus, tad daudzi tagad savas nobanotās konsoles mēģina iesmērēt. 😉

    #217161
    nevertell
    Participant

    Mjā, ja viņi šitā varētu vēl kontrolēt savas iks pī un 7 sistēmas un noteikt, ir vai nav pirātiskā, būtu pizģec.

    #217162
    RicoPico
    Participant

    Jā, un dēļ baumām par kontroli/datu ievākšanu es nelietoju Google Chrome. Un Google update service arī esmu izravējis. Zin kā- visklusākajā stūrī parasti paši velni mājo.

    Kaut gan- kas zin. Varbūte nelietoju Chrome, jo esmu ar FF 100% apmierināts, un Update servisu atslēdzu jo resursus rij.

    Sagadīšanās.

    #217163
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Mjā, ja viņi šitā varētu vēl kontrolēt savas iks pī un 7 sistēmas un noteikt, ir vai nav pirātiskā, būtu pizģec.


    Pierādīt viņi var, tik darīt neko nevar :] Jo kļūdas gadījumā var tak kādu nepareizi izpurināt un kā zināms tas var M$ maksāt daudz, daudz nullītes :]

    #217164
    Evers
    Participant

    Nav nekāds brīnums, ka tas tieši uz Cod MW 2 iznākšanu noticis, kā nekā Call Of Duty 4 (MW 1 ) pacēla Online-FPS geimingu pavisam citā līmenī, CS nobāl, pats vienu laiku biju aizrāvies ar Cod4. MW 2, cik zinu, ir gada gaidīgākā spēle, pats ar neatteiktos uzrambāt. 😀

    #217165
    Wuu
    Participant

    CS nevar nobālēt un Cod multiplayers apnīk tiklīdz tu sasniedz pēdējos līmeņus. Kā arī COD MW2 iespēja veidot savu serveri ir nogriezta, tikai pa maksu!

    #217166
    RicoPico
    Participant

    wuu, CS jau sen ir nobālējis un pārbālējis. Cik var dzenāt to līķi?

    #217167
    Stat1CX
    Participant

    Mazie tīņi un citi pokes to līķi vēl ilgi bakstīs 🙂

    #217168
    Imhoteps
    Participant

    RicoPico wrote:

    Jā, un dēļ baumām par kontroli/datu ievākšanu es nelietoju Google Chrome. Un Google update service arī esmu izravējis. Zin kā- visklusākajā stūrī parasti paši velni mājo.

    Kaut gan- kas zin. Varbūte nelietoju Chrome, jo esmu ar FF 100% apmierināts, un Update servisu atslēdzu jo resursus rij.

    Sagadīšanās.


    Tad lieto hromu anonīmi.

    https://www.abelssoft.net/unchrome.php

    #217169
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    CS nevar nobālēt un Cod multiplayers apnīk tiklīdz tu sasniedz pēdējos līmeņus. Kā arī COD MW2 iespēja veidot savu serveri ir nogriezta, tikai pa maksu!

    Tur vismaz kautkas ir sasniedzams 😀 Un serveri veido zāļoto par brīvu, šaubos vai tavs CS serveris ir legāls – Steam’oto spēlētāju serveris 😀

    #217170
    nevertell
    Participant

    cē es ir aizvēsturisks, bet “pro” vēl aizvien baksta to līķi. Pazīstu vienu tādu līķabakstītāju, viņš stīmā spēlē, vēl katru otro nedēļu tur kautkādas balvas dabon. Nav vēl miris līdz galam. Drīzāk vienkārši pokes apsēsts.

    #217171
    izredzētais
    Participant

    palasot komentārus kaut ko līdz galam nesaprotu .. tātad pokes ir tie kuri spēlē cs, taāu pokes nav tie kuri spēlē ko citu? manuprāt viss “geimings” ir vienā maisā bāžams 🙂

    #217172
    Wuu
    Participant

    CS nemirst, bet tieši otrādi attīstās, viennozīmīgi =}

    Citam patīk dambrete, citam cs, citam rakstīt debīlus komentārus (piem. man), citiem patīk čatot ar gejiem utt… Kāda starpība =}

    #217173
    TokRa
    Participant

    TRUSTNO1

    #217174
    RicoPico
    Participant

    Wuu = KristerzB (vaikāviņutur)?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā