Microsoft Security Essentials 2.0 Final iznāk parīt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft Security Essentials 2.0 Final iznāk parīt

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255730
    Kon
    Participant

    nabadanga wrote:

    Nīdējs wrote:

    Mani interneta un datora lietošanas paradumi ļauj izvairīties no antivīrusa izmantošanas 🙂

    Man atliek novēlēt veiksmi, jo tā noteikti būs vajadzīga 🙂

    Nu kādus .. nez divus gadus tā ir smaidījusi. Ja nu gadījumā arī manas rokas dzērumā salieksies, vismaz būs sportiska interese ar sifeļiem pacīnīties 😳

    #255731
    Jaunzems
    Participant

    Nav gadījienā Kaspersky reklāmaģents viņš? 🙂 pats lietoju antivīrusu Taisnrocis by Jaunzems

    #255732
    spriizha
    Participant

    Visa šī saruna man nez kāpēc liek atcerēties vēstuli microsoftam:” I’m using Windows95 for 3 years, and it still is working. What i’m doing wrong?”

    citiem līkas rokas, citiem slikts AV. Nav nozīmes kā – bez AV vai ar, bet ja fišku saproti – tad viss būs kedā. Arī pēc vīrusu noķersanas, vismaz mācēsi sliktakajā gadījumā windu pārlikt. Vai arī iztīrīt. Bet ja tu to fišku nesaproti, tad tāpat īsti nekas tur daudz nepalīdzēs. Viens nepareizs kliks, un kompis pilns..

    #255733
    KristoZ
    Participant

    nabadanga wrote:

    KristoZ wrote:

    nabadanga, piemēram, tam pašam bezmaksas Avastam nāk līdzi Heuristics, white-list, anti-rootkit’s, “uzvedības” vairogs un citi, bet maksas Avastam nāk vēl klāt sandbox un anti-spam aizsardzība. Tātad, Tavuprāt, bezmaksas Avasts nevar aizsargāt kompi, bet maksas – var?

    Interesanti zināt, kāds tad, Tavuprāt, ir ideālais antivīruss maksas, veiktspējas un aizsardzības ziņā mājas lietotājiem?

    Tā kā Avast nekur nemin HIPS, tad es neapskatu viņu ne maksas, ne bezmaksas produktus kā nopietnus pretendentus izmantošanai vai rekomendēšanai. Tehnoloģiskā atpalicība šodien pie tā, cik ātri viss attīstās, var dārgi maksāt jau rīt.

    Parastam mājas lietotājam ar normāli līkām rokām es iesaku sākt izvēli tikai un vienīgi no Internet Security programmām. Pliki antivīrusi (bezmaksas un maksas) lai paliek daudzprašām gudrajiem, kuri ir, kā minimums, ir pārliecināti, ka zina, ko dara.

    Mmm-hm. Tātad, ja antivīrusam nav HIPS, tad tas nav antivīruss? 😀 Avast’am ir Behavior Shield, kas, manuprāt, ir tieši labāks “mājsaimniecēm” nekā HIPS.

    Vai varbūt Tu domā, ka mājsaimniecēm ļoti patiks izlecošie jautājumi, un viņas vienmēr zinās, kad ļaut vai neļaut attiecīgajai programmai konkrēto darbību?

    Kas IS pakās ir tik vitāli nepieciešams mājsaimniecei, bet nav vienkāršākā antivīrusa risinājumā?

    P.S.

    Tiem, kas nav dzirdējuši par HIPS vai vēlas uzzināt par tā atšķirību no Behavior (uzvedības) aizsardzības sistēmas, šeit ir neliels, bet viegli uztverams rakstiņš par to.

    #255734
    yix
    Participant

    lai cik jocīgi nebūtu, bet man komppis strada daudz labāk bez AV. 🙂 ja arī kāds mošķis tiek iekšā dators vismaz nebremzē. 🙂 turklāt reinstall var uztaisit vienmēr w7 daudz laika neaizņem 🙂

    #255735
    Crow
    Participant

    Cietiem vārdiem – labāk paciest vienreizēju dūrienu pakaļā, nekā zobu sāpes katru dienu 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā