MiLi Pro – iPhone personīgais projektors

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MiLi Pro – iPhone personīgais projektors

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202575
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es gan gribetu virtuālās realitates projektoru (ta es viņu saucu, hwz kas tas ir isteniba, vai nav) , kur noliec uz kalda kastiti, viss projecejas gaisaa , lielos apmeros, skaistaas krasaas un 3 dimensijās 😛 baksti tik tuksha gaisa ar pirkstu un sedi notepadaa, virytuali bakstot dazhu individu kretiniskos nikus 😛

    #202576
    Aldis
    Participant

    Ir cilveki kuriem rokas baisi sviist.. pats zinu, ja vienam draugam iedoshu kaadu gami uzraut uz toucha, pec tam displeju tirishu! 🙂 Pashjam gan tadas problemas nav.. 🙂

    un nav jau tik slikti tie iKluchi! 🙂 Tiesham universaala manta.. patikamakais ir wifi un reaals web parluks, no kura jebkura vieta varu apskatiit kas jauns/vecs, epastu parbaudiit.. 🙂

    ir veel shaadas tadas labas speeles, kaa arii pieglabaaju tur pierakstus + atgadinaajumus…

    kaa arii atkriit neesaat liidzi atseviskji mp3 pleijeri.. 😀 esmu samera apmierinats.. un jau pusgadu lietoju iPod Touch, veljoprojam taa manta nav apnikusi.. ka vairakums kkadu telefonu u.t.t. 🙂 ar kuriem citi var nonjemties ieksh GPRS, un polifooniju suutiishanu veselaam dienaam.. 😀 😀 😀

    #202577
    Jaunzems
    Participant

    Morpheus, ob1 tāds sen jau ir!

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā