MIUI 9 tulkojums latviešu valodā!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni MIUI 9 tulkojums latviešu valodā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162983
    Maris77
    Participant

    Vai kāds negrib piedalīties MIUI 9 tulkošanā? Pagaidām ir iztulkoti tikai 8%. https://crowdin.com/project/miui-v6

    #330732
    Andron MacBeton
    Participant

    Emm… Kas ir Mujuj9? Alternatīvais softs?

    Tos tulkot ir bezjēdzīgi, viss notiek angliski.

    Ja ir alus, varu tulkot, bet ja vajag līdzīgi pārējiem tad ar alu nepietiks. Es fiziski nespēju uzrakstīt tādus jēdzienus kā sā..āa…khm… knē…blyad…šana

    #330733
    darklight
    Participant

    Tikko veiksmīgi sanāca pazaudēt savu Xiaomi, tā ka nav vairs aktuāli 😀

    #330734
    samurajs
    Participant

    Lai Xiaomi man nosponsorē kādu no savām jaunajām trubām, un es pārtulkošu to MIUI 9. Nekādu problēmu!

    #330735
    Andron MacBeton
    Participant

    Nau tik 1kārši.

    Es visu laiku redzu tizlus tulkojumus un man tas reāli krata.

    Tu tiešām esi pārliecināts, ka spēsi iztulkot tā, ka sapratīs gan manisveidīgais gan deģenerātelis? Jo savādāk nav jēgas tulkot.

    #330736
    Andron MacBeton
    Participant

    KO jūs darat ar tiem telefoniem?

    Kā var pakāst telefonu kas vērts pāri pa 150€?

    Dzerstiņiem var takš pārlikt SIMkarti kaukādā lētucī!

    Es 1,5gadus lietoju Note2 un tikai vakar/aizvakar esmu ekrānu noskrāpējis. Lietoju ikdienā, visu laiku pa bikšu kabatām. Nekādu problēmu.

    Tapēc jautājums – KO JŠªS DARAT?!

    P.S. Laivu būdās nesen tika atstāts viss, izņemot bērnus, mētājās zaļā zālē. Nu aizgāja no rīta pohaiņi un savāca. Lai kautko pazaudētu, es nez…

    #330737
    Maris77
    Participant

    Kā var nesaprast latviešu valodā iztulkotu programmu? Tur tiešām jābūt deģenerātam.

    #330738
    samurajs
    Participant

    Esmu jau tulkojis programmas un neviens nav sūdzējies. Termini pēc AKADTERM vārdnīcas, bet kropļvārdiņi kā atsāknēt vai beidzēt netiek lietoti.

    #330739
    uldics
    Participant

    Un kā vēl var. Lielākā daļa ir ar atsāknēšanām, beidzēšanām un tamlīdzīgu drazu, maigi izsakoties. Ja progā kas vairāk un sarežģītāk nekā mspaintā, tad neko tu nesapratīsi. Sēdēsi un domāsi, vai tu jau sāc atrofēties, vai pārējā pasaule, un kam lielāka ticamība. Terminus jādomā cilvēkiem, kas māk komatus likt, bet arī jāsajēdz tā programma, kuru tulko.

    #330740
    Maris77
    Participant

    Lietoju latviešu valodā jau padsmit gadus un nav bijis problēmu, protams XP tulkojumi izraisīja smaidu. Bet tas bija pirms daudziem gadiem, mūsdienās ir pavisam cita tulkojumu kvalitāte. Tā ka ja neesi lietojis, tad nevajag dzīt fufeli, jo citi tiešām padomās, ka tev ir taisnība.

    #330741
    SWC
    Participant

    Ne visiem ir tāda extra, ka mums 😀 Tusiņu vieta ( ar visām extrām)Slēgtā Laivu kooperatīva 2m no ezera 😀

    #330742
    GuntOn
    Participant

    OK, tad pasaki man, kas slēpjas zem opcijas “Atļaut izsmiešanas vietas”?

    #330743
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vienmēr izvēlos valodu US English. No vārdnīcas sagrābtos senīlo valodnieku izdomātos terminus variet iespraust kājenē.

    #330744
    Kon
    Participant

    jūzerpreference

    es ļoti neērti jūtos izmantojot gan mūsdienīgas, gan senākas OS, ja tās nav angliski.

    Un savulaik AKADTERMÄ€ pavadot ļoti daudz laika mani nepameta sajūta, ka lv pat tā īsti netur tos visus tehniskos terminus. Viss pat nav iztulktos tur, nākas vērsties pie multitrans un tad ģenerēt lv jaunvārdu.

    Bet cepur nost par iniciatīvu, lai Tev izdodas atrast līdzīgi domājošus.

    #330745
    iKey
    Participant

    Pēc pieredzes, vislatviskāk saprotamie devaisi bija Nokia (pat leģendārā 5110). Flīzītes neskaitas

    #330746
    richijs
    Participant

    Kur problēma, uzrakstāt LMT, lai piķo pa tulkošanu.

    https://www.delfi.lv/bizness/tehnologijas/latvija-mobilo-sakaru-operatori-sakusi-piedavat-kinas-xiaomi-viedtalrunus.d?id=49046171

    Quote:

    LMT strādā pie tā, lai ierīcē būtu iekļauta arī latviešu valoda.

    Visas iespējas 😀

    #330747
    Maris77
    Participant

    Nu jau visos XIAOMI ar Global Beta MIUI 9 ir pieejama latviešu valoda, vismaz manā Redmi 4A ir.

    https://en.miui.com/download.html

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā