Mobilais, ar kuru var aizsmēķēt cigareti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mobilais, ar kuru var aizsmēķēt cigareti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149143
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_seabright_1.jpg[/imgl]Nē, tas nav nekāds joks, bet gan īsts telefons. Pagaidām gan nav zināma šī telefona cena, kā arī reālas bildes. Kā arī nav zināms, vai tā vispār ir patiesība, bet ideja ir ļoti interesanta. Lai aizdedzinātu cigareti, būs jāatver aizsargvāciņš un cigarete jāpieliek pie spīdošā četrstūra. Ir zināms ka šim telefonam būs cigarešu aizdedzinātājs(ko jau iepriekš minējām), 2.4 collu displejs, Bluetooth, MP3 un MP4 atskaņotājs, divas SIM kartes un 1.3 megapikseļu kamera.

    Telefonu ražos ķīniešu kompānija Seabright. Modelis būs trīs dažādās krāsās – sarkanā, brūnā un melnā.

    [img]https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/07/lighter-phone-20090717-500-2.jpg[/img]

    Domājams ka šis tālrunis būs ļoti populārs smēķētāju vidū.

    Avots

    -L. Dž.

    #204633
    Evers
    Participant

    Ar lepnumu varu teikt, ka man tāds nav vajadzīgs 🙂

    #204634
    samurajs
    Participant

    Ar lepnumu varu teikt, ka man arī tāds nav vajadzigs, jo nav iebūvēts alu atkorkājamais! 😀

    #204635
    shadowmen
    Participant

    man labak patik piepipet ar zippo….

    #204636
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    Ar lepnumu varu teikt, ka man arī tāds nav vajadzigs, jo nav iebūvēts alu atkorkājamais! 😀

    +1 , tāds man ar noderētu 😀 , ir jau redzēti kadri kas ar telefonu apakšām taisa alu vaļā, tās apakšiņas galīgi nodrāztas viņiem ir 😀

    #204637
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Ar lepnumu varu teikt, ka man arī tāds nav vajadzigs, jo nav iebūvēts alu atkorkājamais! 😀

    tiesji taa! lazja kaucjkaada…

    #204638
    Crow
    Participant

    Nez kāpēc mani nevilina iespēja neuzmanīgas rīcības dēļ nosvilināt bikses un gūt vidēji smagus ķermeņa apakšdaļas apdegumus 😀

    #204639
    yozhis
    Participant

    ar jauno apple iphone 3gs arī ja pacenšas var aizdedzināt cigareti, tiesa tikai vienreiz! (pārkarstot)

    Un ar 3310 mierīgi var attaisīt pudelīti, un īstenībā, netikaiar 3310. Vnk uz 3310 nepaliek korķīšu pēdas :seeker:

    #204640
    ob1
    Participant

    Man vajag! Īstie džeki alu atver ar nākošo pudeli.

    #204641
    Mad182
    Participant

    Prakse ir pierādījusi, ka se k610i lieliski tike galā ar alus pudeļu atvēršanu.

    #204642
    msh
    Participant

    yozhis wrote:

    ar jauno apple iphone 3gs arī ja pacenšas var aizdedzināt cigareti, tiesa tikai vienreiz! (pārkarstot)

    Un ar 3310 mierīgi var attaisīt pudelīti, un īstenībā, netikaiar 3310. Vnk uz 3310 nepaliek korķīšu pēdas :seeker:


    Video studijā, man kak raz ir pusķieģelis un smagi nojāts skapītis labajā pusē 😀

    #204643
    izredzētais
    Participant

    bic cigaretēm, bic alus pudelēm.. kas vel ir vajadzīgs? :))

    #204644
    daGrevis
    Participant

    izredzētais wrote:

    bic cigaretēm, bic alus pudelēm.. kas vel ir vajadzīgs? :))

    Prezervatīvs. 😀

    #204645
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Prezervatīvs. 😀


    Mobilajā iebūvēts prezervatīvu dispansers? 😀

    #204646
    Jaunzems
    Participant

    Runā, ka pieejams telefons ar vibrātoru…

    #204647
    FireFoxsitis
    Participant

    Ko tik neizdomā…

    #204648
    Foxsk8
    Participant

    Nekas nav labāks par nokia 3310, tā bija revolūcija un to es atcerēšos visu mūžu.

    Kas attiecās uz tēmu. Pīpmaņiem vienmēr būs uguns, vai nu sēri, šķiltavas, vai nu arī šķiltava bez gāzes, ar ko var aizkurīt gāzes plīti un tad jau uguns rodās.

    P.S. Kā kurītājs, vienmēr nēsāju zēveli un sērkoku 🙂

    #204649
    Aldis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Filma:Knowing

    Gads: 2009

    Apveino visus žanrus viena jaukā kopsavilkumā, ok pasauļu gali ir X izpidlījumos, bet jēgas nekur tā arī nav, tad nu šis ir 1 vietā, aiz otra gravēja Pasauļu kari.

    Pieprasu nākošo tēmu par dokumentālām filmām, piemēram par to kā vācieši veidoja bāzes antarktīdā kā arī par to, ka bijuši atasti rasējumi par vācu kuģiem, kuri varēja pārvadāt NLO, viss tas ir ļoti interesanti, jo tas viss balstās uz true story 🙂

    Š im vairs nedot telefonus no kuriem var aizpīpot! 🙂

    Arī kā pīpotājs varu teikt ka šitais alus attaisāmais nekam neder! 😛 🙂

    #204650
    Evers
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Filma:Knowing

    Gads: 2009

    Apveino visus žanrus viena jaukā kopsavilkumā, ok pasauļu gali ir X izpidlījumos, bet jēgas nekur tā arī nav, tad nu šis ir 1 vietā, aiz otra gravēja Pasauļu kari.

    Pieprasu nākošo tēmu par dokumentālām filmām, piemēram par to kā vācieši veidoja bāzes antarktīdā kā arī par to, ka bijuši atasti rasējumi par vācu kuģiem, kuri varēja pārvadāt NLO, viss tas ir ļoti interesanti, jo tas viss balstās uz true story 🙂

    Nu jā, Knowing super, vakar ar skatījos 😀

    man gan liekas tev sanācis topicmiss, drošvien atvērti bija gan šis gan arī šis – https://notepad.lv/post48120.html?sid=674387aa4fb82edd7dd95e83f4c591a9#48120 , un jāiepostē bija tajā otrajā 😀

    #204651
    Aldis
    Participant

    Aaa.. vecais labais joks ar mazu sajukumu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā