MP3HD – zelta vidusceļš starp mp3 un FLAC

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MP3HD – zelta vidusceļš starp mp3 un FLAC

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #193619
    Loading
    Participant

    Mūzika būtībā ir līkņu kopums, kā vilņi. Mp3 šos vilņus pārveido par pakāpieniem.

    #193620
    samurajs
    Participant

    Loading: oponēju! Arī FLAC ir pakāpieni! Probza tur, ka mp3 max frekvence- 16,000 Hz (bet jābūt 20 K).

    #193621
    Anonīms
    Neaktīvs

    Oponēju visiem:

    1: audiomīļi vispār ļoti minimāli izmanto digitālo audio, ja nu vienīgi new age, tie kas ar mūziku ir uz tu , griž vinila plates iekš 180-220 g/m² vinila ar kkādiem uz 33rpm ar +3db un dzīvo laimīgi ar savu 20k vērto skanu sistēmu un perfekto skanējumu kā koncertzālē ar polsterētām sienām un Bang&Olufsen skandām. A tie kas klausās digitālos vai nu nejūt, vai nu ignorē tos arkartigi minimalos zudumus, un kurs gan ir tik slims lai skrietu tagad salidzinat vienu un to pašu dziesmu ka kkādā 128kbps un 320Kbps.

    Jutu ka man ar drīz paprasīs pacelt radio bitrate uz 320Kbps , jo redz kropļojumi… Es nez kāpēc klausos savu mūziku uz sony fcr6000 kas nu nebut nav sliktakais variants un ne tuvu ne labakais, sourcēju so sound blaster fatal1ty pro , un ja godigi, man pie kajas vai tur nianse augstak vai zemak, isti nevaru iebraukt. Okei, saprotams ka Dj kkada konci ar auditoriju 10k cilveku nebliezis 96kbps jo uz tada aprikojuma tas butu nožēlojami, bet atzistas tagad cik no jums audio sistemas cena parsniedz Ls300?

    #193622
    samurajs
    Participant

    Morpheus: īstie audiomīļi izvelk gramofonu ar gulbja kaklu un drillē Bellacord plates, pa reizei uzasinot adatiņu pret ķieģeli 😀 Romantiski pēc traka! 😀

    #193623
    mildaa
    Participant

    Morpheus: Daļēji piekrītu pirmajam punktam, bet vienalga, tādas izvirtības visiem tāpat nav vajadzīgs. Kautkur izlasīju tēlainu salīdzinājumu, MP3 ir kastrēta mūzika, un daļēji arī CD :duno:

    Atzīstos: Mana sistēma pārsniedz šo summu apmēram 10x!!!

    #193624
    kaqp
    Participant

    Man ir dārgāka par 300ls, bet nu tik un tā sūds.

    #193625
    Anonīms
    Neaktīvs

    mjam, ar naudu bet bez galvas smadzenēm neko normālu jau nopirkt nevar…

    Kaqp anyway es pardodu krutu painta zimetu avataru, ka reiz tur ir teksts kaqp minets, negribi nopirkt, teiksim par 5k?

    ///WTF?!?!

    #193626
    Athlons
    Participant

    QueenZ wrote:

    Kaa var muuzika buut kvalitatiivaaka? Mp3 tachu ir labaa kvalitaatee. kaut kaads sviests


    :duno: vecīt… tāvā priekšā – cepuri nost un kāju virsū…

    #193627
    kaqp
    Participant

    deleted

    #193628
    Vaz3
    Participant

    Es piem nesaprotu kā cilvēki vispār klausās mp3 128 kbps labrātīgi un vēl saka ka neesot vainas,es tos kropļojumus jūtu un smagi!

    Labi ka tagad būs MP3HD,cerams mans plejieris ņems,jo uz normālām austiņām ari var saprast to skaņu…

    Mp3 vispār izdomāja tad kad neta ātrumi bija lēni un vajadzēja ātri pārsūtīt utt…Bet kāpēc tagad,kad tehnoloģijas ir tik augstas un vidusmēra plejierim ir 4GB atmiņa,kāpēc lai klausītos saspiestu kropļojumu?Butu tā pat kā braukt ar zapiņu tā vietā lai brauktu ar jaunu Mazdu,kāpēc vajag to jauno mazdu?Zapiņš tak tāpat iet uz priekšu…

    #193629
    nevertell
    Participant

    Vaz3 wrote:

    Es piem nesaprotu kā cilvēki vispār klausās mp3 128 kbps labrātīgi un vēl saka ka neesot vainas,es tos kropļojumus jūtu un smagi!

    Labi ka tagad būs MP3HD,cerams mans plejieris ņems,jo uz normālām austiņām ari var saprast to skaņu…

    Mp3 vispār izdomāja tad kad neta ātrumi bija lēni un vajadzēja ātri pārsūtīt utt…Bet kāpēc tagad,kad tehnoloģijas ir tik augstas un vidusmēra plejierim ir 4GB atmiņa,kāpēc lai klausītos saspiestu kropļojumu?Butu tā pat kā braukt ar zapiņu tā vietā lai brauktu ar jaunu Mazdu,kāpēc vajag to jauno mazdu?Zapiņš tak tāpat iet uz priekšu…

    Varbūt taqēc, ka ar mp3 var ~ 1000 dziesmas 8 gb ielikt ? Ar tavu flac es pat divas diskogrāfijas neieliktu.

    #193630
    Vaz3
    Participant

    un baigi vajag?Nē nu jā ir cilvēki kam varbūt vajag lielā daudzumā,man ar GB pašlaik pietiek…Vienalga tas ir mans viedoklis,nu ir jau atkarigs kāda dzirde ir cits dzird tos kropļojumus cits nē

    #193631
    nevertell
    Participant

    Nē, es jau ciest nevaru 128kbit mp3. Un daudzumā ar tā lieta neslēpjas. Bet, piemēram, es klausos dažādu mūziku (dažādus roka paveidus) un katru dienu gribas ko citu, bet tapēc es katru dienu “nesyncošu” savu ipodu, vai ne ?

    Un tici man, uz ipodiem vai walkmaniem to atšķirību uz aususpraudņiem (earplugs) nejutīsi, tur vajag uzreiz normālas, lielas ausis, kas maksā daudz un čakarē mana ipoda 3,5mm headphone jack’u.

    #193632
    Loading
    Participant

    samurajs wrote:

    Loading: oponēju! Arī FLAC ir pakāpieni! Probza tur, ka mp3 max frekvence- 16,000 Hz (bet jābūt 20 K).

    Tad jau tu nevis oponē, bet papildini 😉

    #193633
    Vaz3
    Participant

    Man ir salīdzinoši nosmālas austiņas,ausīs bāžamos pribambasus neciešu,tie der vienīgi stundās ko klausīties 😀

    Nu man tas viss 1GB ir aizbāzts ar metālu,nu loģiski gribētos vēl,bet ja man būtu izvēle kvalitativāk vai vairāk es izvēlētos kvalitāti…

    #193634
    _Mo3_
    Participant

    a maybē kāds jau ir ticis pie kādas mp3HD dziesmas?

    #193635
    elvisburdajs
    Participant

    Vaz3: Metālam der arī 32kbit mp3, jo viņš pats ir troksnis.. :win: [img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]

    #193636
    Valodja
    Participant

    Agrāk vēl bija mp3Pro. Kur tas pazuda? 😀

    Interesanti gan, ka visi plejeru ražotāji ignorē Ogg Vorbis audio formātu (*.ogg), kurš ne tikai ir brīvs (nekādu patentu), bet arī ļoti labi un kvalitatīvi saspiež audio un to var salīdzināt ar AAC (mp4) audio formātu. Š i formāta kodeki pieejami visam platformām (Lin, Win, Mac).

    Bet ražotāji saka nē, mēs labāk maksāsim licenci par MP3 un ražosim tikai MP3 atskaņotājus. 😀

    #193637
    Anonīms
    Neaktīvs

    mp3 pro nekur nav pazudis, LIR kādreiz raidija 96kbps mp3 pro 44,1 khz ….. Tagad izmantojam vienkāršo MP3 44,1KHZ 128kbps , bet priekš raidijumu ierakstiem kopš ieviesta audio biblioteka, ierakstiem izmantojam Mp3 Normal 320Kbps kuru pēc tam pārkonvertējam fla , lai players ņem preti. nez kapec jaunais jereonvig neņem preti mp3 ar mainigu sample.

    #193638
    Vaz3
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Vaz3: Metālam der arī 32kbit mp3, jo viņš pats ir troksnis.. :win: [img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]


    Es tā neteiktu…

    Jāgaida kad tiks izlaists kāds konverteris un tad varēs šo štelli ievertēt

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā