MSE – tagad caur Windows Update

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MSE – tagad caur Windows Update

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152579
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mse_2.jpg[/imgl]Kopš dažām dienām Microsoft sācis izplatīt savu antivīrusu Microsoft Security Essentials caur Windows Update. To piesūta kā “optional” jauninājumu ar nosaukumu KB2267621. Ja lietotājs ir atķeksējis “instalēt optional jauninājumus automātiski”, tad MSE arī tiks uzinstalēts automātiski. Protams, uz mājsaimnieču PC noteikti atkal nereti radīsies problēmas, jo kāda noteikti vēlēsies “drošības pastiprināšanai” pieinstalēt šo papildus klāt jau esošam AV.

    Neapšaubāmi ieguvēji no MSE izplatīšanas ir komercstruktūras, kurām līdz šim nācās visus antivīrusus iegādāties par naudu – visi populārie bezmaksas AV šādi ir tikai mājas lietotājam. Katra firma varēs uz saviem PC uzstādīt līdz 10 MSE bezmaksas kopijām. Ja vajadzēs vairāk – tad gan nāksies maksāt.

    Sagaidāma zināma pretdarbība no tādu antivīrusu kompāniju kā Symantec, Kaspersky, McAfee & Co puses, jo tās uzskata MSE par apdraudējumu savam biznesam. Un Microsoft arī pievieno Microsoft Security Essentials savam pretpirātisma līdzekļu arsenālam – uz nelicencēta Windows šo AV uzinstalēt nevarēs.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mse_via_ms_update_1.png[/img]

    Avots 1, 2, 3.

    #252157
    Jaunzems
    Participant

    MSE ir labākais AV, kāds vien pieejams. Kluss, netērē jaudu lieki, bet tomēr visu atrod

    #252158
    Willis
    Participant

    🙂 Manējais Microsoft Security Essentials pēc updatēšanas vismaz 5 minūtes domāja ko darīt līdz sāka skenēt .

    #252159
    Snorx
    Participant

    Jaunzems wrote:

    MSE ir labākais AV, kāds vien pieejams. Kluss, netērē jaudu lieki, bet tomēr visu atrod


    Nākošais teikums vēl sekos, ka M$ iebūvētais firewalls ir neapejams? 😀

    #252160
    shb-
    Participant

    Snorx – iedošu tev savu IPu, apiesi? 🙂

    Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka FW ir tik primitīvs komponents, ka ir bezmazvai jāpacenšas, lai to nokodētu līki.

    #252161
    Stat1CX
    Participant

    Ko tu tur apiesi, ja visi porti ir ciet, nekas nav vaļā, no ārpuses nesūda neapiesi.

    #252162
    Crow
    Participant

    FW nav gluži primitīvs. TCP/IP ir tik līks un smags protokols, ka ir krietni jāpasvīst. Nav jau tie porti visi ciet. 80 (HTTP) nav, FTP (21 un darbības laikā 1023 + n) ar parasti nav.

    Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka viss ir uzlaužams, bet problēma vienmēr ir vai nu laiks vai aprēķinu jauda vai abi divi + vēl security through obscurity (slēgtais kods, nezināmi algoritmi, speciāla prāta čakarēšana ar bezjēdzīgām JMP/RET instrukcijām, piem., .NET obfuscation fīčas); pēdējie pēdējā laikā ir ārkārtīgi populāri.

    #252163
    Stat1CX
    Participant

    Ar windows firewalli 80 ports arī ir ciet, ja nelieto šķībo skype draņķi, kurš defultā izdomā ka vajag atvērt 80 portu. Protams tajā draņķī var izņemt ārā ķeksīti, lai neaiztiek to 80 portu.

    EDITED tas pats attiecās arī uz 21 portu, būtībā visi porti ir ciet, atvērti ir tikai tie, kurus uz doto brīdi izmanto kāds softs.

    Š eit var pārbaudīt visus portus, vai kāds nav vaļā un redzams. Ar windows firewallu neviens nebīja atvērts, pilnīgi visi bīja ciet. https://openportchecker.com/

    #252164
    Crow
    Participant

    Tur jau tas joks, ka, ja nav neviena, kas to portu klausās, var uz konkrēto portu sūtīt hoķ visu internetu un vienīgais efekts būs DDoS. Bet ar palaistu skapi defaultā vai citu mesendžeri, līku browseri, torrentiem vai kaut kādu serveri pietiek, lai uzbrucējam sejā parādītos ļoti ļaunais smīniņš 🙂

    BTW MSE FTW 😀

    #252165
    iKey
    Participant

    Maikrosoftam ir tiesības sūtīt visus tos simantek, kaspesrkī un citus pāris mājas tālāk, jo Winda ir Maikrosoft produkts – kā grib, tā komplektē… ja tās kapitālistu cūkas nav apmierinātas, tad lai taisa vīrusus Linuksam un makam

    #252166
    Barons
    Participant

    Jaunzems wrote:

    MSE ir labākais AV, kāds vien pieejams. Kluss, netērē jaudu lieki, bet tomēr visu atrod

    Ar to arī šī diskusija varēja beigties 🙂

    #252167
    jonjs
    Participant

    Nelicencētā Windows lietotāji par to var tikai sapņot vai ari ar sirdstrīsām ikreizi spiest Windows update 🙂

    Bet nu tulīt jau saradīsies WAREZ “speciālisti”, kas teiks, ka Winowsā visur var vazāties ar admina tieībam, kačāt visādus sū … un teikt, ka viņu tabletītes ir labākās.

    Protams, ka izskatās, ka es uzprasos uz kašķi, bet vai man nav taisnība?

    P.S.

    Uz kašķi neuzprasos vienkārši tīneidžeri dažubrīd uzkrīt uz nerva 🙂

    #252168
    Stat1CX
    Participant

    jonjs wrote:

    Nelicencētā Windows lietotāji par to var tikai sapņot vai ari ar sirdstrīsām ikreizi spiest Windows update


    Buļu kakas, vajag taisnas rokas, pareizi nokrakot nelegālo windows un vari darīt ko vien vēlies, visi validācijas testi utt tiek izieti.

    #252169
    Jaunzems
    Participant

    Nē, nav taisnība. ÄŒigānietes un pūšļotājas māk atrast pareizās zālītes, lai Microsoft uzskatītu, ka “This Copy Of Windows is Activated”

    #252170
    jonjs
    Participant

    Vai es neteicu, ka tā būs ? 🙂

    Laikam esmu pareģis 🙂

    #252171
    jonjs
    Participant

    Stat1CX wrote:

    jonjs wrote:

    Nelicencētā Windows lietotāji par to var tikai sapņot vai ari ar sirdstrīsām ikreizi spiest Windows update


    Buļu kakas, vajag taisnas rokas, pareizi nokrakot nelegālo windows un vari darīt ko vien vēlies, visi validācijas testi utt tiek izieti.


    ==================

    Ar taisnām vai mazak taisnām rokām tu varētu zīmēties apstākļos, ja tu vismaz pats būtu to skriptu uzrakstījis, kas ļauj to validāciju iziet, bet citādā ziņā tu esi viens nieka maziņš zaglēns.

    Tur nav ar ko lepoties.

    Un ja kādām iekš MS būtu patiesa vēlme, tad tā tava tabletīte aizietu pa pieskari.

    #252172
    Kon
    Participant

    Starpcitu paradoks, man ir pieejamas legāli pilnīgi visas MS OS + pašam ir winxp home edition, bet Es vng izmantoju sazāļoto winxp performance edition XD

    A jonji Tu saproti, ka Esi lielākais OS naida kurinātājs šajā vietnē?

    Un jā, ja izmantotu AV, tad tieši MSE!

    #252173
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Starpcitu paradoks, man ir pieejamas legāli pilnīgi visas MS OS + pašam ir winxp home edition, bet Es vng izmantoju sazāļoto winxp performance edition XD

    A jonji Tu saproti, ka Esi lielākais OS naida kurinātājs šajā vietnē?


    ===================

    Nepūt pīles 🙂

    Man vienkārši zaglēni nepatīk un puņķaini tīneidžeri arī (tas nebūt nenozīmē, ka visi tīneidžeri ir puņķaini).

    Vēl man nepatīk MONOPOLS kā tāds (monopolisti diktē cenas un tas nav labi).

    Viss pārējais man puslīdz patīk 🙂

    Tagad beidzot esi sapratis, ko es domāju par šo tēmu?

    Un nevajag siet man bumbas klāt par naida kurināšanu.

    P.S.

    Tev vajag iemācīties vienu lietu un tā ir mācēšana cienīt citus cilvēkus, ja neiemācīsies, tad labu darbu tev neredzēt, kā arī iespējams var dabūt lauztu degunu (arī tā gadās).

    #252174
    Crow
    Participant

    😀

    #252175
    Kon
    Participant

    Norādi kaut vienu ierakstu, čangal, kurā līdz Tevīm kāds zaglīgs vai puņķains tīneidžers būtu kaut ko ierakstījis par warez’u :>

    Tu laikam esi kreilis 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā