MSE – tagad caur Windows Update

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MSE – tagad caur Windows Update

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252176
    Skypewip
    Participant

    😀

    #252177
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Norādi kaut vienu ierakstu, čangal, kurā līdz Tevīm kāds zaglīgs vai puņķains tīneidžers būtu kaut ko ierakstījis par warez’u :>

    Tu laikam esi kreilis 🙂


    ==================

    Njā ar tiem puņķainajiem tīneidžeriem tā ir kā ir 🙂

    Starp citu kreiļi ir ļoti talantīgi cilvēki, jo viņiem abas smadzeņu puslodes sadarbojas labāk kā tiem, kam labā roka ir prasmīgāka.

    Ja runājam par čangaļiem, tad vai tik tā nav atklāta etniskā naida kurināšana.

    Un kādēļ tu domā, ka es esmu latgalietis? Radu rakstus esi lasījis?

    Par WAREZ tas te regulāri tiek piesaukts 🙂

    Vai ne tā? Varbūt ne šajā tēmā, bet tomēr?

    Aizej pēc kabatas lakatiņa iespējams, ka tev tas var noderēt.

    #252178
    Kon
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Norādi kaut vienu ierakstu, čangal, kurā līdz Tevīm kāds zaglīgs vai puņķains tīneidžers būtu kaut ko ierakstījis par warez’u :>

    #252179
    Jaunzems
    Participant

    nobanojiet kāds to idiotu!

    #252180
    Kon
    Participant
    #252181
    nevertell
    Participant

    Ka tik nav kreilis, ārlaulībbērns un vēl pašspēlētājs. Ar kreiso roku protams.

    #252182
    bladez
    Participant

    jonjs wrote:


    Man vienkārši zaglēni nepatīk un puņķaini tīneidžeri arī

    jonjs wrote:


    Tev vajag iemācīties vienu lietu un tā ir mācēšana cienīt citus cilvēkus, ja neiemācīsies, tad labu darbu tev neredzēt, kā arī iespējams var dabūt lauztu degunu (arī tā gadās).

    Kā man patīk kad cilvēks nonāk pats ar sevi pretrunā vienā un tajā pašā sakāmajā, bet neredz kāds hipokrāts patiesībā ir 🙂

    #252183
    Crow
    Participant

    bladez wrote:

    Kā man patīk kad cilvēks nonāk pats ar sevi pretrunā vienā un tajā pašā sakāmajā, bet neredz kāds hipokrāts patiesībā ir 🙂


    Cita acī skabargu, savā gateri nē :lala:

    #252184
    akms47
    Participant

    Kā vienmēr. . . Liela brēka par neko. 😉

    #252185
    Afrohead
    Participant

    Esmu dzirdējis par tādu – “Chew WGA”, kas tas ir? :lala:

    #252186
    drunk_lizard
    Participant

    asmu šudaņpizodzeirs, tamdeļ podaļeišūs ar koidu dūmu :>

    itī vysta i vindovs septaņi kai pi põrejas perjoda gyvuši brejneškagu brešu. jūs vor instoļeit kaj trejalu uz mēņasi. i jamym loiku vor nūštopeit :> i navoig nakajdus lodarys i cytas hujņas.

    itos operacionkas dūmoj, ka jamū šūdeņdzymuš… i opdaiti nok, i vyss strodoj..

    kaukajtoj

    #252187
    Evers
    Participant

    kāds šajā tēmā smagi iegāza pats sevi! :lala:

    #252188
    shb-
    Participant

    Kādam vnk patīk publiski sevi nostādīt antiņa lomā ; ). Būtu labāk mammai palīdzējis drēbes izkārt.

    #252189
    Imhoteps
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    asmu šudaņpizodzeirs, tamdeļ podaļeišūs ar koidu dūmu :>

    itī vysta i vindovs septaņi kai pi põrejas perjoda gyvuši brejneškagu brešu. jūs vor instoļeit kaj trejalu uz mēņasi. i jamym loiku vor nūštopeit :> i navoig nakajdus lodarys i cytas hujņas.

    itos operacionkas dūmoj, ka jamū šūdeņdzymuš… i opdaiti nok, i vyss strodoj..

    kaukajtoj


    Hr-hr-hr!!! Ķirzaks dedzina 😀

    #252190
    jonjs
    Participant

    bladez wrote:

    jonjs wrote:


    Man vienkārši zaglēni nepatīk un puņķaini tīneidžeri arī

    jonjs wrote:


    Tev vajag iemācīties vienu lietu un tā ir mācēšana cienīt citus cilvēkus, ja neiemācīsies, tad labu darbu tev neredzēt, kā arī iespējams var dabūt lauztu degunu (arī tā gadās).

    Kā man patīk kad cilvēks nonāk pats ar sevi pretrunā vienā un tajā pašā sakāmajā, bet neredz kāds hipokrāts patiesībā ir 🙂


    Tas, kam es to adresēju jau sen bija to pelnījis. Puisis sen kasījās un uzprasījās. 🙂

    Parasti es tā neuzvedos komentāros, ja neesi pamanījis.

    #252191
    Evers
    Participant

    Neviens tur nekādi neuzprasījās, Tu gan – apgalvojot, ka tie, kuri prot visus labumus baudīt neziedojot naudu oligarhiem, ir zaglēni un puņķaini tīneidžeri.

    Drīzāk gan izskatās, ka Tu esi pārfanojies par linux, un pie katras izdevības lielies, ka Tu, Lūk, nezodz, lieto legālu softu (tas nekas, ka ar to vēl ilgi visas cilvēku vajadzības nevarēs apmierināt), ka Tev vīrusi neskādē (lai gan lielai daļai Windows lietotāju arī tie neskādē, un pret līkām rokām linux patiesībā ir trauslāks (spriežu pēc sevis, kam, spēlējoties ar linux, ir smuki sanācis kautko sajāt 😀 ).

    Padomā vai neesi kļuvis par tipisku “linux fanboy”. 🙂

    Ja gribi kautko vainot, tad vaino MS lobēšanu un nepareizo izglītības sistēmu. 🙂

    P.S Bils Geits reiz teica: “Ja zodziet, tad zodziet MS produkciju” – tajā slēpjas liela taisnība, Mazmīkstais būs priecīgāks, ja lietotājs lietos kautvai nelegālu Windows kopiju, nevis kādu bezmaksas Linux distribūciju. Jo tas, kuram iepatīkas Linux, ir zaudēts potenciālais MS klients uz visiem laikiem.

    #252192
    Kon
    Participant

    Mudaks wrote:

    Tas, kam es to adresēju jau sen bija to pelnījis.

    Evers wrote:

    Neviens tur nekādi neuzprasījās, Tu gan – apgalvojot, ka tie, kuri prot visus labumus baudīt neziedojot naudu oligarhiem, ir zaglēni un puņķaini tīneidžeri.

    ^

    Mudaks wrote:

    Parasti es tā neuzvedos komentāros, ja neesi pamanījis.

    Nē, Tu visos savos komentāros Esi vienlīdz tizls ar nelielu nūģa piegaršu. 🙂

    Un Es Tev to atgādināšu visu laiku 😉 jonīīīt :>

    #252193
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Nē, Tu visos savos komentāros Esi vienlīdz tizls ar nelielu nūģa piegaršu. 🙂

    Un Es Tev to atgādināšu visu laiku 😉 jonīīīt :>

    Kā jau teicu, tevim vajag iemācīties cilvēkus cienīt. Citādi kabatas lakatiņam tev vienmēr ir jābut kabatiņā.

    #252194
    Jaunzems
    Participant

    Ierunājās te par cieņu…

    #252195
    jonjs
    Participant

    Jaunzem tavas prātas spējas un pat Nīdēja ne reizi neesmu apšaubījis, audzinātību gan (tīneidžerisms, to pavadoša puņķainība un mutes palaišana tā ir pārejoša parādība). Ja pēkšņi nepamanīji.

    Pārējo nosaka banu skaits vismaz šajā interneta vietnē. Var jau būt, ka nobanos mani, bet nu tās jau ir adminu tiesības.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā