muzikas portals

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais muzikas portals

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146671
    kaqp
    Participant

    Kādas problēmas var rasties uztaisot portālu nu kura bezmaksas var lejuplādēt latviešu un ārzemju mūziku ?(likumā)

    #176613
    deivs001
    Participant

    Netiek maksātas autortiesības, tā laikam galvenā problēma ar ko var saskarties.

    #176614
    azazul
    Participant

    Lasāmviela: https://www.likumi.lv/doc.php?id=88966

    Kas laukā ir pilnmēnes, ka visi aptaurētie pokemoni sadomājuši portālus taisīt ?

    #176615
    kaqp
    Participant

    tajā lasāmvielā FF neatrada vārdu mūzika … p0ketārps tāds

    Vai ir iespējams nopirkt autortiesības, uzreiz visām dziesmām ?

    #176616
    deivs001
    Participant

    148.pants. Autortiesību un blakustiesību pārkāpšana

    #176617
    kaqp
    Participant

    ir ir , kur var noprikt autortiesības Latvijā ?

    #176618
    Sid
    Participant

    Nafigam Tev kkas tamlīdzīgs jādara? :/

    #176619
    samurajs
    Participant

    Nopirkt autortiesības šādā kontekstā var , infa https://www.autornet.lv/izmantosana/vajag/

    Tikai veselais saprāts nav saskatāms…

    #176620
    Foxsk8
    Participant

    Tad jau labāk uz movie pusi veido ko legālu. Ienesīgāks būs.

    #176621
    osh
    Participant

    Uztaisi gan tādu portālu, legālu vai nelegālu, man vienalga. A to nekā nav prātīga priekš LV mūzikas. Nesen, piemēram, gribēju vienu Kaspara Dimitera dziesmu novilkt, gribēju pat par to godīgi samaksāt, bet tie boms un doremi nemaz tādas dziesmas nepiedāvā.

    #176622
    deivs001
    Participant

    doremi.lv nebija?

    Cik esmu skatijies tad visas man vajadzīgās ir bijušas.

    #176623
    osh
    Participant

    Nu, nebija gan.

    #176624
    kaqp
    Participant

    Kā sapratu iekš https://www.autornet.lv/izmantosana/vajag/ ir tikai latviešu mūzikai, kā būs ar ārzemju ?

    #176625
    samurajs
    Participant

    Nu ārzemju mūzika te nevienam vispār neinteresē… ja kāds tracis var sanākt – tad tikai ar LV mūziku. Principā AKKA/LAA tirgo licences uz jebkuru mūziku. Radiostacijas tak neskrien pēc licences uz katru jauno dziesmu! To visu kārto AKKA/LAA.

    #176626
    kaqp
    Participant

    Tātad ja neizplatīšu lativiešu mūziku , man problēmu nebūs ?

    #176627
    samurajs
    Participant

    Teorētiski tas nevienam neinteresē Latvijā. Tiek vajāti tikai latviešu mūzikas izplatītāji, jo tirgus Latvijā tā jau mazs, un ja vēl atļaus pirātismu, tad tos CD neviens vispār nepirks. Priekš ārzemju mūzikas sīkās Latvijas apjomi ir pārāk mazi, lai kāds vispār tos ņemtu vērā.

    Protams, pastāv iespēja, ka kāds centīgs idiots var piekasīties, tāpēc uz mājas servera izplatāmās mūzikas faili nedrīkst atrasties.

    Optimāli – hostēt to visu padarīšanu uz kāda no piem. Krievijas provaideru serveriem un ar domēnu, kas nav .lv. Pie viņiem tā ir ikdienas lieta. Gailis pakaļ nedziedās.

    #176628
    kaqp
    Participant

    ir doma ņemt hostu pie no.lv, tā kā kantorim cenas ir iepriecinoši zemas. Tagad rodas jautājums, vai problēmas būs man vai pašam no.lv ? Jo maksājot rēķinu 100% būs redzams mans vārds un uzvārds.

    P.S Domens būs ar *.net

    #176629
    shady
    Participant
    #176630
    kaqp
    Participant

    nu daudzi posti ir stipri novecojuši. Es domāju, ja ik pa laikam taisīt rezervi no sql un dziesmas turēt uz datora. nebūs tik traki. Sliktākajā gadījuma pariešu uz kādu no ukrainas hostiem.

    #176631
    Mr.Death
    Participant

    shady Tu ar saviem “Googles linkiem” uzmanīgāk, Tu man gandrīz vai izraisīji lēkmi :D:D:D:D:D

    Iesaku paskatīties draugos uz “Salvi Ceriņu”, nosprāgt var no smiekliem xD

    It seviški ar to devīzi iekš no.lv “Esi soli priekšā citiem” :D:D:D:D:D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā