Nedēļa atpakaļ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Nedēļa atpakaļ?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197184
    Foxsk8
    Participant

    Bet reāli tas arī ir hostinga cilvēku darbs rūpēties par datu drošību.

    Ir 101 variants, kā to visu var darīt, var jau cron izveidot, kas auto tev novelk visu ko vajag, sakarto un saliek, tur jau nav problēmu. Iekš v3 viss būs kārtīgi jāuzlabo.

    #197185
    Anonīms
    Neaktīvs

    Reali ne reali, tu tak zini, ja gribi kautko izdarit labi, dari pats… viņiem pajat, viņi noraksta uz hardware error un pasuta tevi ar kajam uz citam majam. nepatik nehostejies.

    #197186
    Foxsk8
    Participant

    Morpheus: Vajadzētu tev tādu kantori kā viņiem, tad nu gribētu redzēt, cik tālu ar tavu atbildi tu tiktu 🙂 Bet nu reāli sava taisnība jau tev tur ir.

    Plus ieteiktu apskatīt savu CMS tēmu vēlreiz un neaizrauties ar pārgudriem secinājumiem. 🙂

    #197187
    Anonīms
    Neaktīvs

    foxsk8 wrote:

    Morpheus: Vajadzētu tev tādu kantori kā viņiem, tad nu gribētu redzēt, cik tālu ar tavu atbildi tu tiktu 🙂 Bet nu reāli sava taisnība jau tev tur ir.

    Plus ieteiktu apskatīt savu CMS tēmu vēlreiz un neaizrauties ar pārgudriem secinājumiem. 🙂

    nu i, apskatiju? ko tālāk? mērķē ka es kautko uzsāku un nedabeidzu vai uz ko? nu ja pirmais, tad tavai zināšanai cms top nav uz mirkli apstājies, ja vēl gribi papērties, liram jau sen auto backup sistēma ir saveidota 😛 Gribi pamērīties ar krāniņiem? aber lūdzu, mēries bet nu anyway 😛 tikai kur te ir pārgudrs secinājums? Lv ir pietiekami maz hostu lai šamiem klientu netrūktu un ne visi ir tādā lietas kursā lai zinatu kada kurai hosta kompanijai reputacija un tas ka tu te viens pakaligaasi kko vinjiem dizhi daudz neraustis 🙂 bet nu droši vari oponēt… kas ta man…

    #197188
    Foxsk8
    Participant

    Man radusies tāda sajūta, ka tu te visus uzskati par kaut kādiem atpalikušiem luzeriem vai kā. Man besī tas, ka tu gudri nīdi un notikušajā kaut ko mēģini piešūt man, par to, ka es neesmu uzdevuma augstumos. 😀

    Ta manis pēc tev varbūt pašam sava serveru telpa vai datu centrs, kraniņa garums paliks tāds kāds viņš ir, gan man, gan tev.

    Tev vēl piemīt tāda tīģerēnu domāšana. Nāks laiks, nāks padoms.

    Un kurš tad nu te galu galā staipa:

    <<

    Par CMS tēmu biju domājis, ka lai paskaties, ko cilvēki tev gribēja pateikt. Personīgi man nepatīk ar kādu te strīdēties, bet ja izved no pacietības, tad velns iet vaļā. Miers.

    #197189
    Anonīms
    Neaktīvs

    da nu kautvai 😀 tikai apskaties ko es tev tagad gribeju pateikt, ne breec te pa visu pagstu 🙂 kameer nesaaksi kko nopietni darit te, nekas uz priekshu neies, ir ir gruti, es to saprotu, bet teikshu tev to pashu ko tu un citi teica man, ja paprasisi normali tev palidzes, es domaju ka daudzi notepadieši veletos un varetu ieguldit savu artavau gan taja ko mes te peremies, gan taja pašā v3, tev ir daudz usticigu useru kas te tuse nepartraukti, bet tev tikai laika trukums 😛 neizmanto tu vnk visu kas tev dots, un ja šitā turpinasi v3 mes ieraudzisim atrakais pec gada un pie tam ne taadu ka gaidits. pie tam lietotajiem jau ta zuud tev uzticiba, par to ka sasoliji v3 jau kad bet vel neesi uzlicis. sen to vareji izdarit ja beigtu gudri dirsties un tapat ka es celt degunu debesiis un izmetet no sevis kruto adminu 😛 zajebal tu jau isteniba ar savu idešanu, to nevar šito nevar. blje ja labi grib visu var, vajag tikai gribet. da lab lai gan man pajaat , dari ka zini, ne man tevi macit. man šaja topika vairs nav ko piebilst.

    #197190
    Foxsk8
    Participant

    Es par tavu bazaru tikai pasmejos. Bez finansējuma tā jau daudz kas ir izdarīts. Ja piesaistīšu 20 userus, kas viņus vadīs, uzraudzīs, lai auzas netaisa, šaubos, ka man vai tev būs tik daudz laika.

    Pats tagad sapinies vārdos:

    ja gribi kautko izdarit labi, dari pats…

    Tā es arī daru, bet tavu brīnumu, otrā komentā sākas pretrunas. Interesanti.

    #197191
    samurajs
    Participant

    Morpheus: ja tu gribi iet un graizīt Notepad datubāzi, tad labāk ej un nogriez sev krānu. Nepatīk ja pļūta par lietām ko pats nezin.

    Datubāze ir 160 MB liels fails, kurš arhivēts aizņem 12 MB, un tur nekas nedublējas. Ir vēl lapas source ar bilžu mapi – tā vēl daudz lielāka apjomā.

    Nav nekādu problēmu ik dienas pašiem bekapot tikai pliku db, bet visu lapu – tur jau sākas problēmas. Un tur ir arī pamatīgs bardaks.

    #197192
    kaqp
    Participant

    @morph skatos iepaticies kritizēt, varbūt atceries par ko nobanoji mani no lir ? get a life

    #197193
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu tak man poh, darat ka gribat tikai te luk redzams blje jusu darbibas rezultats, “dati papisti un tas un sis un ak un vai” 😀 nu forši, ja 12 mb , njem un met uz mailu 😀 samurajs un velreiz izlasi ko rakstiju par apgraizišanu, un iebrauc ka tavs koments ir bik ne taja pusē tobiš domāju ar to ka vajag beckupot urgent datus tādusw ka pedjeos komentus, mailu etc bet konfigus kuri mainas labi ja reizi gada backupot nah katru dienu bet iestoret vienreiz un lai puust ne aktivo db apgraizit, joptvaju, neesmu tak vakar dzimis.. bardaks? un nah ir tas bardaks tur? manis, tevis, useru deļ? ja nav problemas tad kapec ir sitada piša ?

    foxi kas tev liek piesaistit 20 userus m? piesaisti 2, varbut 3 joptvai, par to lai dari pats ir risinajums tad ja nav kam paprasit palidzet, man reali ta ir, kam es te presishgu? tev? khah! salidzinaji radio lapu ar zinju portalu, cita specifika un cita domašana vajadziga a tu man te tagad gvelz ka es nonaku pretrunas un aplaužos savos vardos! blja iemacies lasit tekstu ne katru vardu atsevišķi! joptvaju, bernudarznieks esi ? tu ko doma tev vienigajam japisas 24/7 un nav laika? laiks ir jaatrod ne janiid pa netaisnigo pasauli… kustini smadzeni un domaa kopumaa ne niidi te kautko… teoretikjis jau tu esi labs bet tev problema iedomaties kopainu… un to ka viens liels portals tev var ienest dhja lielaku pelnju un portfolio nozimet vairak ka 50 suda firmeļu lapeles kuras diena apmekle maks 100 useru … Gudrs šito cilveks man pateica, tagad pasaku sev. doma ar galvu ne dirsu, tiešam ja rupji nepasaka tad tu jau neklausies… ppc stulbums…

    #197194
    Loading
    Participant

    Morpheus aizej laukā pastaigā svaigā gaisā. Tev asinis galvā nospiež loģisku domāšanu.

    #197195
    samurajs
    Participant

    Labi, bērniņi, jūs plēšaties, bet man uz darbeli… 😀

    #197196
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaqp wrote:

    @morph skatos iepaticies kritizēt, varbūt atceries par ko nobanoji mani no lir ? get a life

    ja tu nebutu ar tikpat augsti uzslietu purnu ka vel viens otrs, neviens tev neko nebutu teicis un paldies pat pateicis par ieteikumu bet tas ka kkads hwzkas tikko regojies man paveles formaa izpauzh savas domas ir pie kajas, tadiem mums specials smailijs iedalits ! Ej reģistrejies, ja esi sapratis ka visur neesi karali tad tevi neviens ne tikai neaiztiks bet ari cienis! un vari vienreiz beigt brekt ka maza aizvainota meitene un oponet ir tev taisnioba, nav taisniba , vieta koments vai nevieta…

    #197197
    Foxsk8
    Participant

    Loading: +1.

    5 reizes rakstīju tekstu, em labāk paklusēšu un vēlreiz pasmiešos.

    Morpheus: Iedzer zāļu tēju un aizej blin maukās, tāda sajūta, ka sieviešu trūkums organismā. 😀 😀

    Kad biju tavā vecumā, biju tāds pats lops un domāju, kā tu. Laiki mainās, tagad atrodod savus komentus iekš globālā tīmekļa, nebeidzu vien smieties par savu kādreizējo stulbumu.

    #197198
    kaqp
    Participant

    čalim sperma sakāpusi galvā :/

    #197199
    grisha
    Participant

    KO juus novirzaties no teemas?

    Ja nemaldos, Samurajs visus agraak suutiija uz chatu kasiities, nevis piespamot forumu.

    Mjaa, divi diski vienlaiciigi aiziet pie dieviem nu nevar dabiigos apstaakljos. Taapeec tas ir RAID. Iespeejams ka puush piiliites. Veel jau var buut ka deelj LV “krutaas” elektriibas tie nospraaga, tas nebuutu briinums nemaz. Daudzi no savas elektronikas ir atvadiijushies LAtvenergo deelj. Diemzheel par to jaadomaa lietotaajiem, nevis pakalpojuma sniedzejiem.

    Piem. man UPSi meetaajas skjuuni, bet nav no vinjiem vajadziiba. Divarpus gadu laikaa, vienreiz tikai nav bijusi elektriiba un tad ar pazuda uz vairaakaam stundaam. PAr kaut kaadu elektriibas raustiishanos esmu aizmirsis, kaut kur pa nagiem norauties arii ir ljoti jaagrib, jo sazemeets ir liidz peedeejam viss.

    Ok, ar aizgaaju mazliet bezteemaa. Tagad paskatiisimies kaa shiem ies ar datu atguushanu… .

    #197200
    samurajs
    Participant

    Vēl tāds variants – varbūt 1 HDD jau sen gļukoja, tik neviens nepiegrieza vērību. Un kad atņirdzās otrs – tad bija pipec.

    Piekrītu grisham: varbūtība, ka 2 HDD atsprāgst vienlaikus, ir par daudz maza, ja nu zibens spēriens vados vienīgi.

    #197201
    Loading
    Participant

    Abi identiski HDD. Baroklis nedaudz nogļuko un abi, par cik vienādi, reaģē arī vienādi. 😉

    #197202
    ob1
    Participant

    Nevar tas baroklis “nedaudz nogļukot”, ja baroklis normāls un viss barojās no online ups. Tas ir serveris nevis pokemona salikts kompis. Visdrīzāk admini paši ir nejauši nogrāvuši un tagad vainu veļ uz dzelžiem.

    #197203
    grisha
    Participant

    Loading, taada iespeeja ir neiespeejama. Tad jau buutu pie dieviem aizgajushi visi diski. Hardware RAIDam ir jaabuut 2+ identiski vienaadiem diskiem, taadak, jaanospraagst bija visiem diskiem. MAns veelarvien domaa, ka kaads puush piiliites… .

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā