Nero 9 – tagad par brīvu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nero 9 – tagad par brīvu

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206247
    Andress
    Participant

    RicoPico wrote:

    Andress, un Tu pilnā nopietnībā arī izmanto VISAS nero piedāvātās iespējas? Pastāsti, lūdzu, ko tieši Tu dari ar Nero Scout? 🙂

    Neizmantoju 🙂 Man ir vēl kautkādi 4Tb brīva vieta, tā kā neuztraucos par to 🙂 Š ad tad kad vajag kādu distru ieliet iekš DVD, tad izmantoju 🙂 Man strādā pietiekami ātri, lai to varētu pat izbaudīt. Un galvenais, zini ka Nero nekad nesajās tavu matricu kkāda stulba laga dēļ 🙂

    Vispār parēcu, kas būs talāk ko te ieteiks? Fireburn? Ar naziti skrapet celiņus diskā? Cmoon… Velreiz atkārtoju, Nero negļuko. Gļuko jūsu drazām piedzītie PC 🙂 Tie kas zin, nemaz te nekomentē. Un man arī nevajadzētu 🙂 Kads Win native burner users vel apvainosies 🙂

    #206248
    rajah
    Participant

    Andress wrote:

    Velreiz atkārtoju, Nero negļuko. Gļuko jūsu drazām piedzītie PC 🙂


    gļukoja dažreiz, bet tās bija pirmās versijas.

    gļuko arī paši dvd, cd rakstītāji – to firmwares, tāpēc laiku pa laikam vajadzētu pameklēt vai jūsu aparātam nav kas jaunāks parādījies.

    šo to esmu savācis jau agrāk

    https://rajah.times.lv/saites.htm#Draiveri_firmwares

    https://forum.rpc1.org/ – forums par firmwarēm

    #206249
    Mateus
    Participant

    Lietoju DeepBurner un citu negrasos lietot

    #206250
    aoma
    Participant

    Pievienošos Nero atbalstītājiem… Izmēģinot dažādus sīksoftus, Ashampo tai skaitā, bija neiespējami ierakstīt dažas diezgan pamatīgi apvalkātas RW matricas, gribēju jau sviest ārā, bet tad uzliku atpakaļ Neri, un atkal viss bumbās.

    #206251
    valgut
    Participant

    Esmu ar Nero 6,7,8,9 ierakstiijis simtiem disku un droši varu teikt,ka Nero dēļ nevienu disku sabojājis neesmu.Un piebilde lietoju protams tikai vieglās versijas,jo praktiski no tā lielā monstra izmantoju Nero Burning ROM…..

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā