Nexus 5 vai Xiaomi Mi3?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nexus 5 vai Xiaomi Mi3?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159787
    KlavsAnson
    Participant

    Mans pašreizējais aparāts – Huawei U8500, ir palicis nepatīkami lēns un novecojis.

    Tāpēc esmu nolēmis iegādāties kādu no šīm ierīcēm:

    Nexus 5, kuru domāju iegādāties kādā no latviešu interneta veikaliem.

    Xiaomi Mi3, https://www.xiaomishop.com/71-xiaomi-3-mi-3-23ghz-quad-core-2gb-ram-16gb-rom-5-inch-ips-13mp-camera-black.html

    Vai arī bq Aquaris E5, https://www.bqreaders.com/gb/products/aquaris-e5.html

    #309030
    Aldis
    Participant

    Ja par Nexus5 ir dzirdēts un zināms ka ir labs, tad šādi hiaomīī vai akvaris nezinu gan. 😀

    #309031
    shady
    Participant

    Nepērc tos sūda “ķīniešus”. Visi tie Intenso – pistenso, prestigio, goclever, yarvik, kiano, gsmart, just5 utml ir dranķi.

    Protams, ja maciņš tukš un krāniņš pa īsu, bet planšeti / smārtu gribas, tad ne to vien cilvēki sapērk…. Un, pasarg Dievs, vēl tādus no “rokas” pirkt. Protams, var arī paveikties un nopirkt kaut ko ejošu pa lielāku ciparu (nu teiksim, gsmart trubas ~ 150-200 eiro robežās ir ne ko sliktas, bet tāpat uz servisu nāk ar izteikties defektiem, kā piemēram – tīkla problēmas).

    Atbildod uz jautājumu – Nexus.

    #309032
    Jaunzems
    Participant

    Xiaomi gan nav nekāds “lētais” ķīnietis kā visi citi Shady minētie ražotāji, tas Ķīnas pircēju starpā tiek uzskatīts par premium brendu (ne velti saukts par “Ķīnas Apple”), un Xiaomi izstrādājuši MIUI Android modifikāciju, tā kā viņi zin, ko dara. Ne velti bijušais Android viceprezidents Hugo Barra pārgājis strādāt uz Xiaomi.

    Tiesa gan, Nexus 5 ir vienkāršāk dabūt Latvijā, un tā ir lieliska ierīce ar sterili tīru Android būvējumu

    #309033
    KlavsAnson
    Participant
    #309034
    juris123
    Participant

    es ka gutrs cilveks varu teikt ka tas bq ir daudz labaks

    #309035
    Mahmuds
    Participant

    Nexus 5 vienīgais mīnuss ir micro SD kartes slota neesamība. Ja vari to pieciest, viennozīmgi ņem Nexusu!

    #309036
    dzhonsons
    Participant

    Es par Mi3.

    #309037
    BERILS
    Participant

    Piekrītu.

    Un miui romi tiešām ir kvalitatīvi, izskatīgi, un aparātam draudzīgi.

    Ja man būtu izvēle, viennozīmīgi xiaomi , jo:

    Kompānijas flegmanis;

    Par supportu neraizējies ja arī kas notiks;

    OS praktiski vienmēr būs svaigs (pat manam 2.5 gadus vecajam thc ir atbalsts);

    Telefona specifikācija ir acīm redzama;

    Nexusa supports tikai gadu(ja nemaldos) , un nexus ir LG , tikai ar līnijas nosaukumu nexus.(citā maisiņā)

    Vienīgais, par muitu vēl dabūsi paprāvi maksāt.

    #309038
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Nexusa supports tikai gadu(ja nemaldos)


    Maldies, Google min 18 mēnešus, bet reāli tas ir ilgāks. Ilgāks par Xiaomi, pavisam noteikti 😀

    Quote:

    un nexus ir LG


    Nexus patiesi ir LG, bet vai tas ir slikti? G2 ir vienkārši fenomenāls tālrunis, un uz tā bāzēts Nexus ar svaigu un tīru programmatūru = kas var būt labāks?

    Parevidēšu tavus plusus Xiaomi sarakstā:

    Quote:

    Par supportu neraizējies ja arī kas notiks


    Veiksmi pakot un sūtīt atpakaļ uz Ķīnu!

    Quote:

    OS praktiski vienmēr būs svaigs


    Nexus tas ir vēl svaigāks, ņemot vērā, ka uz tā Google šuj un piegriež pašu Android

    Quote:

    Kompānijas flegmanis


    Nexus 5 arī ir viens no labākajiem tālruņiem šobrīd, ar Snapdragon 800, kurš otrais visjaudīgākais čipsets (aiz Snapdragon 810, kurš iznāks tikai šoseptembrī)

    #309039
    KlavsAnson
    Participant

    Pašlaik tiecos uz Nexus 5 pusi dēļ tīra jaunākā Android, 4G un Qi, bet es arī neizslēdzu iespēju iegādāties vai nu spāņu bq Aquaris E5 vai arī MiUi veidotāju Xiaomi Mi3. Man vēl ir ~2 nedēļas apdomāt kuru, visus no šiem tālruņiem iespējams pasūtīt bez muitas (Xiaomi: https://www.xiaomishop.com/content/10-shipping-and-delivery https://www.xiaomishop.com/28-eu-direct)

    #309040
    BERILS
    Participant

    Atļaušos citēt;

    Esmu diezgan pārliecināts ka xiaomi supports ir kvalitatīvs, un, ja kas notiks ar iekārtu tie darīs visu, lai Tavu ierīci salabotu softiski, ja nesanāks- domāju ka sūtītu jaunu ar dziļu atvainošanos. Jo nu kurš tad grib bojāt tik svarīgo reputāciju mūsu laikos.

    (90% dodu, ka neliks nekur sūtīt telefonu)

    Tas tīrums… ohhh welll, until it becomes boring….. Vai tiešām Tev nematīk miui, motīvu princips? Manuprāt ideāli, savu tālruni ar trīs klikšķiem pārtaisi par THC, IFONU,SAMSUNGU, da jebko. manuprāt, kruti.

    katram savs, piece.

    iekteiktu autoram apskatīt revievus par nexus 5 , un miui reviews. Tur ar sapratīsi.

    Bet abi varianti ir diezgan kruti, jaudīgi, izskatīgi.

    #309041
    Jaunzems
    Participant

    Pa tām divām nedēļām Ubuntu par jēdzīgu platformu nekļūs, tādēļ par to bq vari neuztraukties!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā