Noderīgas superlētas mantiņas tepat LV

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Noderīgas superlētas mantiņas tepat LV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149175
    samurajs
    Participant

    Express-topiks: staigāju pa Liepāju un sapirkos dažas jaukas mantiņas, kas daudziem noderētu un domājams, visā LV būs atrodamas.

    1. RIMI atradu ekonomiskās spuldzes par 1,49 Ls komplektā (21W + 9W). Lai arī rakstīts “silta balta gaisma”, patiesībā šitām ir 4100 K spektrs, kas raksturīgs baltajām LED. Reta prece! No 6 spuldzēm visas 100% dega, tas ir rādītājs! 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/2akcwy6f6slwo7aiw6o.jpg[/img]

    2. Tintes printeru fotopapīrs RIMI 200 g/m2 50 loksnes glancēts par 0,69 Ls vēl nav vislētākais. Plānāku 150 g/m2 var dabūt par 29 sant. 20 lokšņu pakā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/axvd3qlcf4eoikz39e1.jpg[/img]

    3. Maximā “deva” DVD ripas par 19 santīmiem. Mjā, man liekas, ka kopēšanas nodoklis vien ir 20 sant.? Itkā sūdīgas ripas, bet par šo cenu nemaz nav tik sūdīgas, vai ne? 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/2o6bpdvplxgvsk68c4k0.jpg[/img]

    #205213
    Sid
    Participant

    Opā, kādu dvd toč varētu paķert 😀

    #205214
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kurš ir labāks? Acme vai Intenso? Nelegālos Intenso pērku pa 10Ls 50gab, bet legālās Acmes sanāk lētāk. Ko man pirkt labāk?

    #205215
    Sid
    Participant

    Tādiem “brendiem” ir starpība? 😀

    #205216
    ehex
    Participant

    Žēl gan, man tuvākais Rimi vai Maxima atrodas pārdesmit km attālumā. 😀

    #205217
    Crow
    Participant

    Neesmu iečekojis makulatūru, kas, iespējams, atkal sabāzta pasta kastē… ja visās maximās ripas uz atlaidēm, vajadzētu toč paķert.

    Acme pagaidām īstenībā tikai pāris nederīgas, bet ņemot vērā cenu un kvantumu – tas ir rādītājs, tā teikt. Reiz Mego paņēmu TDK. Vot pasakiet – bija brāķis vai nē, desmit ripas pa 7 Ls, bet trīs bija metamas.

    Tas gan arī no rakstītaja atkarīgs. Lētucim attiecīgi nepatīk dārgās matricas 😀

    #205218
    Aldis
    Participant

    Ripuļus vienreiz pa 20 sant gab. Alfā tirgoja! 🙂 Tas bij sen, tik maņiakāli sapirkos ka vēl tagad mētājas jau pusotru gadu no vietas tukšas matricas! 🙂

    #205219
    Foxsk8
    Participant

    “ripulis” 40 sant lētāk, oho. 🙂 Ja šādas cenas turētos, nevajadzētu pie kaimiņu vasjas poļu “ripuļus” ņemt.

    #205220
    KaNeiet
    Participant

    Kādi 60 (+40) santīmi? Nekad nav bijusi vajadzība dārgāk par +/- Ls 0,25 iegādāties (oficiāli).

    #205221
    Mr.Death
    Participant

    Viss ir laps, iznjemot ACME produktus. Taas matricas, tur puse ir braakji :>

    #205222
    Crow
    Participant

    No tiem brāķiem man 95% aizvien ir nolasāmi, bet tas tā…. ņibuģem sporitsa 😀

    #205223
    samurajs
    Participant

    Es neteiktu, ka ACMEs matricas būtu baigie brāķi; vismaz uz vienreiz rakstāmām nav gadījies uzrauties. RW gan labāk neņemt, ir bijis, ka vairāk par 2-3 reizēm pārrakstīt nevar.

    #205224
    izredzētais
    Participant

    samurajs, cik reizes labu rw disku var pārrakstīt?

    ja jau runājam par cd-r matricām, kuras ir labākas – sony vai verbatim?

    #205225
    Anonīms
    Neaktīvs

    Saku Sony, jo pateicoties Verbatim padirsu pusi no fotogrāfijām.

    #205226
    darklight
    Participant

    Par rw – pašlaik dzenāju Maximā pirktu Imation – pārrakstīta jau krietnas padsmit reizes. Pie rakstīšanas met erorus, bet tāpat nolasās bez problēmām 🙂

    #205227
    izredzētais
    Participant

    nevar aizrakstīt beigtos sektorus tiem cd-rw? 😀

    #205228
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Es neteiktu, ka ACMEs matricas būtu baigie brāķi; vismaz uz vienreiz rakstāmām nav gadījies uzrauties. RW gan labāk neņemt, ir bijis, ka vairāk par 2-3 reizēm pārrakstīt nevar.


    Man vienreiz atdeva acmes CD-RW bundžiņu, laikam no leišiem atvestu. Kāda puse disku vienkārši netika atrasti, pārējie tika atzīti vai nu pa pusei vai pilnīgi lietojamiem. Paldies dievam, ka es par tiem diskiem nebiju izdevis naudu.

    #205229
    Crow
    Participant

    Arī stipri no rakstekļa atkarīgs. Nu tādas lietas, kā piemērots rakstīšanas un lasīšanas ātrums jau nav jāstāstā jums, profiem 😀

    #205230
    msh
    Participant

    Kam tu to saki?

    #205231
    Mr.Death
    Participant

    Nezinu, kaa ir parastajaam CD-R, bet DVD acmei viena seerija ar kaut kaadaam hrenovaam akcijas uzliimeem man tiktiesjaam puse no diskiem neaizgaaja. Man veel no maximas produktiem pieduraas taas leetaas x-point kameras, kas ir suudiigaakas pat par pirmajaam telefonu kameraam. Manu bruuno skapi, kas man aiz muguras, vakaros raadiija peleekaa kraasaa un pie tam veel pie kustiibaam visu bildi izpludinaaja. maxima tiktiesjaam iespaarda. Satiktu es to uubeli, vinjam buutu jaaiet pie proktologa. :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā