nokia 5500 (sport) atblokeshana.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni nokia 5500 (sport) atblokeshana.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149303
    shadowmen
    Participant

    sveiki,velos lai mana nokia 5500 strada uz visiem tikliem….paslaik ir tele2.un uz parejiem ir blokets…zinu,kas so tel ir loti gruti atbloket,tieshi tapec ludzu jusu palidzibu.it ka interneta ir pamacibas,bet laikam priekshs manis biskin par sarezgitu un neesmu parliecinats vai ar so pamacibu man izdosies atbloket tel lai vinjs ietu uz visiem tikliem vai tikai atbloket lai uzinstaletu neoficalas programmmas. luk adrese https://www.eoz.lv/archive/index.php/t-12442.html

    varbut kads var papetit un paskaidrot…un vispar butu loti pateicigs,ja kads pateiktu samera vienkarsha valoda ka varu atbloket…paldies

    #207306
    TokRa
    Participant

    Diemžēl, atkodēt BB5 platformu (izņemot zināmā koda ievadīšanu) nav iespējams, savukārt Tele2 politika ir neatbloķēt telefonus pat pēc līguma beigām. Neko nepadarīsi.

    #207307
    shadowmen
    Participant

    a vinjiem ir tiesibas aRI pec liguma beigam neatbloket?

    un musdienu pasaule ir ari kaut kas neiespejams,jo it ir maksas lapas kur var dabut to kodu,bet kaut ka negribas risket.

    #207308
    Jaunzems
    Participant

    naturalmente nē, jo līgums ir līgums, un telifāns vairs nav viņu īpašums

    #207309
    shadowmen
    Participant

    tad jagaida vel 3 meneshi un jaiet pie tiem drankiem lai atbloke….laikam jau tad savadak nesanaks ja?

    #207310
    TokRa
    Participant

    shadowmen wrote:

    a vinjiem ir tiesibas aRI pec liguma beigam neatbloket?


    Diemžēl. Latvijā netiek regulēts šis jautājums.

    #207311
    emiv
    Participant

    man ir jautajums ka var atbloket nokia e51 , telefons nak no irijas un vins ir zem vodofone

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā