Nokia izblamējusies pa visu Eiropu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia izblamējusies pa visu Eiropu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146801
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080409144911596.jpg[/imgl]Nokia Corp. vadītājiem smiekli nenāk – par to, ka Vācijā, Bohumas pilsētās, Nokia drīzumā slēgs savu ražotni un bez darba paliks 2.3 tūkst. cilvēku – nāksies šķirties no 200 miljoniem eiro, kas jāsamaksā atlaistajiem kā kompensācija. Savukārt Ziemeļreinas – Vestfāles federālās zemes valdība pieprasa vēl 60 miljonus. Vācijā briest īsta antiNokia kampaņa. Politiķi atsakās lietot somu telefonus, arodbiedrības pieteikušas Nokia boikotu. Protesta akcijā piedalījās ap 15.000 cilvēku. Vācijas kanclere Angela Merkel izteikusies, ka valdība palīdzēs bezdarbniekiem un aicināja Nokia pie sarunu galda.

    Nokia Vācijas telefonu ražotni plānots pilnībā slēgt līdz 2009. gada vidum, un tā pārvākšoties, iespējams, uz Rumāniju, jo tur zemākas darba algas. Varbūt tad uzreiz uz Latviju?

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080409144631200.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080409144255170.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080409144334771.jpg[/img]

    Avots: https://cnews.ru/news/top/index.shtml?2008/04/09/296268

    #178304
    Sid
    Participant

    Tūlīt Virkavs raudās gaužas asaras. 😀

    Par tēmu: kāds šitam visam ir cēlonis?

    #178305
    Mr.Death
    Participant

    Š ķiet, ka daudz esmu palaidis garām. Apgaismojiet mani kāds, kas notiek?

    Viņu telefonus taču pērk un lieto – vieni no vispopulārākajiem, kāpēc pēkšņi būtu jāslēdz kaut kas ciet un pret kaut ko jāprotestē? Nesaprotu.

    EDIT: Laikam sapratu, te palasot citus avotus. Nokiai Vācijā uzturēties šķiet par dārgu tāpēc tā pārceļas citur :/

    #178306
    Jonis
    Participant

    Jā, varēja pārvākties uz Latviju, nevis Rumaniju, es tur varētu strādāt ( par apkopēju 😎 )

    Vienīgi tagad visi vācieši baigi PRET Nokia… :die: Tas nav izdevīgi.

    Quote:

    Drīz pēc kompānijas paziņojuma par Vācijas ražotnes slēgšanu, Nokia paziņoja savus ikgadējos finanšu rezultātus, kuri kompānijai 2007. gadā bija rekordaugsti. Š is fakts izraisīja jaunus protestus Vācijā, kuru galvenais sauklis bija – boikotēt kompānijas Nokia produkciju.

    Un tas nu gan ir stulbi: politiķi saka, ka nelietos Nokia phonus un citiem to arī iesaka…tie, kas tam klausīs, arī būs pilnīgi dalbji, Nokia jau neizvēlas tāpat vien, bet gan kvalitātes un kruto telefonu pēc (cits ražotājs tāpat neko labāku nevarēs piedāvāt), ne jau tāpēc, ka tur cik tūkstošiem darbu atņēma (un kompensācijas pat piemaksāja), tāpat – Rumānijā būs vismaz džekiem, ko strādāt 🙂

    P.S. Raksta nosaukums sūkā, un, ja 1. skaitlis (200 milj.) ir rakstīts kā eiro, tad otrajam (60 milj.) arī tā vajadzētu būt iekš eiro norādītam, bet tad tie gan ir 41 milj. eiro. Shame on you. :die: vai arī vajadzēja pierakstīt klāt $.

    #178307
    Creep
    Participant

    pag pag pag 900 tuukstoshi eiro uz purna kompensaacija par atlaishanu? kas pie velna tur notiek?

    #178308
    samurajs
    Participant

    Jonis: Izvelc savu smadzeni dienasgaismā un izlasi avotu kārtīgi – papriekš pieprasīja 41 milj. eiro, pēc tam palielināja prasības summu līdz 60 milj. eiro!

    Ta visdrīzāk minētie finansu rādītāji Nokias pusmonopolistiem likās par vārgu – badakāšiem vajag vēl! :money:

    #178309
    Jonis
    Participant

    Izlasi šo :devil: https://www.afp.com/english/news/stories/newsmlmmd.537bda006ea4f485eb047619fbddac79.281.html kalpiņ, bled, es saku, ka jānorāda katram skaitlim kas tas IR ($ vai einaari) so.. bet te iznaak, ka vienaa ir in eiro, otraa dolaaros (bet norādīts ta nav) var teikt, raxts garām, nosaukums arī, tāpat jālasa kkur citur, drošos avotos.

    #178310
    Sid
    Participant

    imo, būtu jāizveido jauna jūzeru klase “idiots”, pirmais kandidāts uz šito nebūtu tālu jāmeklē, mhhhhhh

    #178311
    samurajs
    Participant

    Jonis – skatos, ka tev joprojām nepielec? Pēc šīsdienas avotiem prasības summa palielināta līdz 60 milj. euro (88 milj. USD). Tev ir vakardienas dati tavā avotā!

    Par necenzētu vārdu lietošanu aplaimoju tevi ar Spamera goda nosaukumu uz kādu laiku.

    #178312
    Jonis
    Participant

    Nekā, tu atkal zaudēji, zinu, ka tā nav, bet vienalga: Administratoriem tak VIENMĒR taisnība 😀

    Var arī to ”spameris” atstāt uz ilgāku laiku 🙂

    #178313
    samurajs
    Participant

    Oops! par veselu ļimonu kļūdījos (un ne tikai es!)! :money: :money: :money:

    Nezaudēju vis, jo šeit links uz vācu pirmavotu: Bochum: Nokia muss 59 Millionen Euro zurückzahlen.

    Vai tu esi ievērojis, ka es ļaunprātīgi izmantoju admina tiesības?

    #178314
    Jonis
    Participant

    samurajs wrote:

    Oops! par veselu ļimonu kļūdījos (un ne tikai es!)! :money: :money: :money:


    Nu vot. Ja nebūtu kļudījies, tad arī vis būtu kārtībā.

    #178315
    Sid
    Participant

    Jāni, Tu uzvedies kā mazs bērns… īstenībā pat sliktāk – kā 14 gadīgs, viņiem ir izteiktas Tava rakstura iezīmes, mhh…

    #178316
    Mr.Death
    Participant

    Sheim on jū Samuraj! :die: Lietot ārzemju izcelsmes vārdus “statusos”. Spamera vietā labāk uztaisi kvalifikāciju “Lops”. Nav necenzēts, tīrs latviešu izteiciens un kodolīgs. Apzīmē visu ko vien vajag apzīmēt un vēl….. Tiešām nezinu kur Tev prāts :wtf: :D:D:D:D:D:D:D:D (joks)

    #178317
    Jazz
    Participant

    Ja šie politiķi kautkur televīzijā teiktuši, lai nelieto “Nokia” telefonus un, ja es būtu no “Nokia” vadības-es taču viņus tiesā iesūdzētu par antireklāmu! :punch:

    #178318
    Sid
    Participant

    Jazz, a vai tad šamie nedrīkst teikt par savu slikto pieredzi?

    #178319
    Jazz
    Participant

    Tikai tāpēc, ka viņi pārceļās uz citu valsti jo viņiem tur ir izdevīgāk, nē nevajadzētu tāpēc bezmazvai likt boikotēt viņu firmas ražojumus, būtu pateikuši paldies par to naudu ko ienesa šī fima viņu valsts budžetā un par to, ka cilvēkiem deva darba vietas, vismaz kādu laika sprīdi…

    #178320
    osh
    Participant

    Pareiz ir. Labāk Rumānijā, tad vismaz tie čigāni varēs strādāt Nokijā, nevis braukt uz citām valstīm ubagot uz katra stūra.

    #178321
    samurajs
    Participant

    osh: kur tu esi redzējis čakli un godīgi strādājošu čigānu? 😀 Man nav gadījies…

    #178322
    Mr.Death
    Participant

    Ä€rprāc tikai ne to. Tad nokiju ieslēdzot rādīsies nevis Konekting Pīpl bet Kilemāre Kilekū :D:D:D:D Man jau patīk vsp tā viņu politika, dirst visiem uz auguma tajā pašā laikā knapinoties 😀 Un tie viņu idiotiskie likumi par precēšanos u.t.t. jau vien raksturo, ka tā ir viena pamatīgi atpalikusi tauta :duno:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā