Nokia prezentē klēpjdatoru

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia prezentē klēpjdatoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149405
    ehex
    Participant

    [imgl]https://i632.photobucket.com/albums/uu45/evers89/nokialaptop.jpg[/imgl]Pēc spekulācijām un baumām, kas klīda internetā, pēdējā gada laikā, viena no vadošajām mobilo tālruņu ražotājkompānijām – Nokia beidzot ir apstiprinājusi savu iesaistīšanos klēpjdatoru tirgū. Vadoties pēc paziņojuma, kompānija plāno laist klajā savu pirmo portatīvo datoru – Nokia Booklet 3G, kuru darbinās operētājsistēma Windows (kā var noprast pēc video, tad tieši Windows 7). Pēc pieejamās informācijas Nokia Booklet 3G darbosies līdzīgi, kā pārējie pašlaik tirgū pieejamie, uz Intel Atom bāzētie netbook’i.

    „Arvien vairāk cilvēku mūsdienās vēlas panākt vairāk labuma un efektivitātes tieši no mazajām un mobilajām ierīcēm”, tā apgalvo Nokia pārstāvis Kai Oistamo, „Mūsu devīze ir „Connecting People” un šis ir pavisam dabisks attīstības solis no mūsus puses. Nokia’i ir liela pieredze tieši mobilitātē – ilgs akumulatora darbības laiks, lielisks dizains un, protams, ik brīdis savienojumā – ar šīm lietām mēs varam izveidot, ko tik tiešām iespaidīgu. Ar šo mēs padarīsim personālo datoru vēl vairāk sociālāku, atvērtāku, izpalīdzīgāku un vēl vairāk personālāku!”

    Pēc tehniskās specifikācijas, Nokia Booklet 3G būs 10 collu liels un uz tā „griezīsies” Microsoft Windows operētājsistēma. Baterijas darbības laiks būs – 12 stundas. Ierīcē būs iebūvēts 3G/HSPA un WI-FI savienojuma atbalsts. Ierīcei arī būs HDMI savienojuma atbalsts, kā arī vebkamera, Bluetooth, SD karšu lasītājs un A-GPS ar Ovi Maps programmatūru.

    Sīkākas detāļas, kā cena un pieejamais datums, būs pieejams Nokia World Event pasākumā – 2.septembrī.

    [img]https://news.softpedia.com/images/news2/It-039-s-Official-Nokia-Debuts-Atom-Powered-Booklet-3G-Netbook-2.jpg[/img]

    [img]https://news.softpedia.com/images/news2/It-039-s-Official-Nokia-Debuts-Atom-Powered-Booklet-3G-Netbook-3.jpg[/img]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fIHWM4liM2g[/youtube]

    Avots

    #209191
    Evers
    Participant

    ehex raksts uzvarēja 🙂 .

    Tiešām fascinējošs datoriņš, briesmīgi smuks tas alumīnija dizains. Lai gan īsti vēl man nav skaidrība par to HD-Ready displeju, priekš 10 collām HD izšķirtspēja liekas “mazliet” perversi. Prasās vismaz 12. 😀 . Tiem, kas lieto iBiroju vai kādu konkurento piedāvāto mobilo interneta pieslēgumu, patiks tas, ka nebūs vairs jāvazā līdzi tas modulis. Simkarti pa taisno iekšā un aidā. 🙂

    #209192
    samurajs
    Participant

    No diviem vienlaicīgi iesniegtiem rakstiem par vienu un to pašu tēmu izvēlējos šo, jo te vairāk teksta un bija arī bildes. Logo bildi gan nozagu no Evers pieteiktā raksta, jo viņam labāka 🙂

    Par tēmu: liekas, ka Nokia atkal taisās spekulēt tikai ar savu vārdu, un ar to uzskrūvēs cenu? Pats PC tieši tāds pat kā desmiti citu…

    #209193
    izredzētais
    Participant

    tiktiešām smuks kompīts 🙂 HD-ready, ja nemaldos, ir domāts ja slegsi kompi pie TV ar HD izšķirtspēju 🙂

    A-gps gan nepatīk.. a-gps orientējas pēc mobilo sakaru torņ iem? mirušākās pilsētās (kur gps būtu nepieciešams vairāk) nestrādās 🙂 kā īsti ir ar to a-gps – tas ir maksas pakalpojums no mobilajiem operatoriem, jeb bezmaksas fīāa?

    #209194
    Gonzoo
    Participant

    Ja aparaats superiigs varetu mosh ari tadu iegadaties kadudien!

    Evers wrote:

    ehex raksts uzvarēja 🙂 .

    Tiešām fascinējošs datoriņš, briesmīgi smuks tas alumīnija dizains. Lai gan īsti vēl man nav skaidrība par to HD-Ready displeju, priekš 10 collām HD izšķirtspēja liekas “mazliet” perversi. Prasās vismaz 12. 🙂

    nekas traks ja njem ka HDREADY ir 1280×720

    ta tik vien buus! pacel ikona skas Win7 ta jau ir palielas un viss buus OK!

    #209195
    daGrevis
    Participant

    NEdaudz nepierasti ka Nokia ražos datoriņu, bet man par to rodas pzoitīvs iespaids. Ceru ka neizgāzīsies šis projekts. Dizains patīk. 🙂

    #209196
    TokRa
    Participant

    Jācer, ka ekrāns nebūs spīdīgs.

    #209197
    shadowmen
    Participant

    man patika reklama…nomierinosha…pilniga sagribejas nopirkt tadu uzreiz…

    #209198
    ob1
    Participant

    Dažas dienas atpakaļ darbs nopirka EEE 1000. Saķīlēju. Sāku jau rakstīt rakstu, bet sanāk viena vienīga slavas dziesma… 😀

    #209199
    WerNeo
    Participant

    Jā, nu tie aparāti ar SSD, ir vienkārši burveklīgi. Nav minēts, vai šim būs SSD.. bet interesē.

    #209200
    Eudoxus
    Participant

    Laba ziņa. Tiešām jācer, ka ekrāns nav glossy. Bet visādi citādi izskatās diezgan cerīgi.

    #209201
    izredzētais
    Participant

    kas vainas glossy’am? personīgi es matētos ekrānus ciest nevaru .. 🙂

    #209202
    Eudoxus
    Participant

    izredzētais wrote:

    kas vainas glossy’am? personīgi es matētos ekrānus ciest nevaru .. 🙂

    Ciešanas tomēr it pārāk subjektīva lieta. Š is Nokia’s aparāts ir domāts tādai mobilai, proti, outdoors lietošanai un šādos apstākļos glossy ekrāni parasti vairāk izskatās pēc spoguļiem, kurā var redzēt sevi un to, kas aiz muguras, bet tas, ko vajadzētu redzēt nav redzams. Tāpēc arī profesionaliem biznesa laptopiem (tipa Mac Book Pro dažām versijām, ThinkPad X301, ThinkPad T400s u.c.) liek matēto ekrānu, kas mazina atspulgus. Glossy tomēr ir konsumeru padarīšana – tā lai mājās košās krāsās filmas laistās. Viens mans labs paziņa arī nesen nopirka jauno iMac maketēšanai un tagad mokās – tur istabā aizvēru aizkaru, lai nav atspīdumu ekrānā. Apple kretīni salikuši glossy visiem jaunajiem iMac.

    #209203
    TokRa
    Participant

    izredzētais wrote:

    kas vainas glossy’am?


    Kaut vai tas, ka kaitē acīm. Nemaz nerunājot par spoguļa efektu. Ne tikai ārā, bet visur, kur spilgta virzīta gaisma.

    #209204
    Evers
    Participant

    Arī putekļi uz matētā mazāk redzami.

    #209205
    TokRa
    Participant
    #209206
    Eudoxus
    Participant

    TokRa wrote:

    Ekrāns tomēr spīzdīgs 🙁

    https://netbooked.net/blog/real-photos-of-the-nokia-booklet-3g-netbook/

    Žēl.

    #209207
    iReinis
    Participant

    Jauki, bet iespējams uzsitīs nenormālo cenu ar savu zīmolu NOKIA, un tas atkal man nepatīk. 🙁

    #209208
    Eudoxus
    Participant

    iReinis wrote:

    Jauki, bet iespējams uzsitīs nenormālo cenu ar savu zīmolu NOKIA, un tas atkal man nepatīk. 🙁

    Skaidrs, ka maksās dārgāk par tām plastmasas grabažām. Par to nav šaubu (alumīnija korpuss, visi hdmi utt.)

    #209209
    mrrr
    Participant

    izskatās ok

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā