Norvēģija 2017. gadā atsakās no FM un pilnībā pāriet uz DAB radio

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Norvēģija 2017. gadā atsakās no FM un pilnībā pāriet uz DAB radio

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #316753
    msh
    Participant

    Lielāks rindu skaits varbūt arī nāca, bet pa velti nav nekas, pat ne siers peļu lamatās – es kaut kā neatceros analogajai televīzijai kompresijas artefaktus 😀

    #316754
    Foxsk8
    Participant

    Izskaidrojiet man loham, kas tas tāds DAB ir vispār? Pirmā dzirdēšana, laikam jau toč esmu par pāķi palicis.

    #316755
    Brutto
    Participant

    Par digitālo radio apraidi Latvijā jau runāja gadus atpakaļ, bet tā arī līdz tam neesam tikuši. Varbūt pat labi, ka tā 😛

    #316756
    MCBoss
    Participant

    Grisha, čau, tu par kādu Ruslanu? TopRadio? Kā tur ir darbojas pie mums kautkas no DAB? Un arko atšķiras DAB no DAB+? Māsa piedāvāja atsūtīt tādu verķīti no Norvēģijas, bet te tad jēgas nekādas lai atstāj sev. [img]https://lejup.lv/f/5643abee56a61gtbooyh1447275502.jpg[/img]

    #316757
    Evers
    Participant

    Cik esmu lasījis, ar DAB problēma tāda, ka kvalitāte bieži vien nemaz nav labāka kā FM, bitreiti švaki. Un ja zona nav ideāla, tad skaņa vienkārši iztrūkst, raustās, FM toties nepārtrauc skanēt kamēr zona nepazūd pavisam, tikai šņākoņa parādās, kas bieži vien uz mūzikas fona nav pamanāma pie minimālām uztveramības izmaiņām.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā