Notepad.lv šašliku pārtijs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Notepad.lv šašliku pārtijs

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159512
    Foxsk8
    Participant

    Tātad, pamazām laukā paliek siltāks un jau citur tiek atklāta gaļas cepšanas sezona.

    Kā ik gadu, varam veidot “Tilta, tuneļa p.s ob1” konekciju starp mūsu dzimto pusi “Liepāju” un pārējo Latviju.

    Tā kā samurajs un es esam Liepājnieki, arī šad tad te kāds users uzpeld, varētu atkal visi novākties, padzert kādu alu, jautri pavadīt laiku un uztaisīt “tilta konekciju” starp pārējo Latvijas grupu.

    Liepājas ciemiņiem varu piedāvat izmitināšanu pie sevis: 2 dienu ballīte. Protams, kad āra ir silts un var uzsliet telti, kur palikt, vietas ir daudz, vai arī varam paņemt kādu normālu pasākuma vietu uz visu nakti, ar gulēšanām, pirtīm, utt…

    Š ī tēma tiek veidota kā apspriešanās vieta, vēl nekas 100% nav izdomāts, tāpēc priekšlikumus idejas, utt… varam droši postot šeit.

    #307200
    Ivis
    Participant
    #307201
    Andron MacBeton
    Participant

    Aiziešu ar napalmu. Pildīšu pilsoņa pienākumu un palīdzēšu savai valstij.

    #307202
    Aldis
    Participant

    Ai cik jūs pozitīvi, pirmie divi! 😀

    Es PAR, tikai nezinu vai uz Liepāju lidošu. 🙂 Bet var arī tā! 🙂 Varu mēģināt uzņemt viesus no otra LV krasta! 🙂 Ja pēc pusotra mēneša rīkotos šāds pasākums, varētu noorganizēt pirti pie Daugavas un tā. Izbraucieni ar laivu vai citu ūdens transportu u.t.t.. 🙂 No Rīgas 30km, no Ogres 10km. 🙂 Alus un labs garastāvoklis no jums! 🙂 Pasākuma ilgums – sākas vakarā, tusiņš pa nakti līdz pēdējam kritušajam, nākošajā dienā jau beidzas, jo 2 naktis iespējams būs pa traku.

    Tā kā shady pa manu galu arī strādājas, būs jāsaskrienas un arī jāparunā. 🙂

    #307203
    garaisezis
    Participant

    aizgāju uz Poļu veikalu pēc biezpiena sieriņiem, virtuāli piedalos arī es jau tagad, tā kā pirmais – par Jums

    #307204
    Quagmire
    Participant

    Teorētiski labprāt, praktiski šaubos, gan jau būs pārāk tālu.

    #307205
    LooNeY
    Participant

    Ideja feina, bet praktiski diemžel kūtrie latvieši tik māk pa forumiem p*dirst, bet reāli sagurpoties barā uz kādu pasācienu būs 100un1 atruna… (taspats ir ar tautas nostāju valstī, internetā visi aiz segvārdiem tik māk gudri parunāt, bet kā jāpieceļ sava pakaļa un kas jādara, tad visi noslēpjas alās un neviens savu galvu nebāž ārā)

    Redzēs kā būs, ja nolikš autovadītāju apliecību ta mby varētu, ar vilcienu vai autobusu kratīties žaronā līdz Liepājai… Kkā negribas.. Man pietiek ar smirdīgajiem RS sabiedriskajiem pabraukt 30min dienā, ka esmu nobesījies… 😀 Kas ta līdz Liepājai notiktu….

    #307206
    Aldis
    Participant

    Nu ja taisam apvienoto tusu, respektīvi – vieni no Rīgas, otri vairāk no Kurzemes tad var braukt arī manis piedāvātajā variantā. 🙂

    #307207
    akms47
    Participant

    Saldū būtu pa vidu. 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā