notepad.lv uz chromes??

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas notepad.lv uz chromes??

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153349
    eriksu2
    Participant

    man vienīgajam neiet NOTEPAD.LV uz chromes. bet tikai uz firefox??

    patīk katru dienu ieiet palasīt IT jaunumus, bet lietoju tikai Chromi, un ar chromi laiž tikai dat*vē, varbūt ir kādi uzstādījumi lai ar chrome iet notepad?

    #261376
    Evers
    Participant

    Unibet – labi ka neiet, azartspēles nav priekš normāliem cilvēkiem.

    Runājot par notepad.lv – Chromei nav nevainas, vaina ir datorā.

    Un vispār, tā arī neko nepateici, kas un kā tev neiet, kaut skrīnšotu būtu iemetis.

    #261377
    msh
    Participant

    Es arī regulāri novēroju ne pārāk svarīgus vizuālus gļukus uz operas, bet nu ko tu padarīsi ka foksim mīļāki plaši izreklamēti, jaunākajiem web standartiem neatbilstoši brauzeri… 😀

    #261378
    Foxsk8
    Participant

    msh: Kušu. Operu lieto tik specifiska cilvēku masa, kas nezin alternatīvas. Lai vai kā, uz operas ir tik pat mistiski gļuki, kā uz IE versijām, un nevajag šeit bāst iekšā Operas datus, salīdzinājumus, skores, utt… reāli praksē lietojot, uz Operas var “pašu velnu” sagaidīt, par visādiem sīkiem, margin, padding, utt… Un ar operu ir tā, kā iznāk kāda jaunāka versija, tad ir tā pat kā ar IE, Opera 10, Opera 11 jau kaut kas atšķirās un katru reizi lekt pakaļ uz jaunāka pārlūka supporta, ko vecais sagremo, bet jaunais nē, nebūtu īsti nedz gudri, nedz pareizi, kāpēc Crome, tik daudz update, bet nez, visas lapas kas gāja uz vecaka release, iet arī uz jaunā bez izmaiņām.

    #261379
    shady
    Participant

    Man viss strādā gan no FF, gan no Chromes, gan mobilā telefona [miniOpera, OperaMobile, IE un arī defaultajiem – kādi nu gadās testa telefoniem].

    #261380
    eriksu2
    Participant

    ārprāts 😀 😀

    es par unibet nemaz negribēju prasīt, vienkārši tieši spēlēju freerollu iekš unibeta 😀

    vēlējos prasīt par notepad.lv uz chromes.. sry

    #261381
    Evers
    Participant

    un atkal, nu kas tieši un kurā vietā tev tur nerādās kā vajag/nestrādā?

    Nav te zīlnieku salons:

    [spoil][img]https://www.e-tarocchi.com/crystalball/images/crystalBall1.jpg[/img][/spoil]

    Man bez nekādiem uzstādījumu pielāgojumiem ar Chrome viss notepadā strādā kā nākas un rādas kā nākas! 🙂

    #261382
    gangstalv
    Participant

    Man ar dev versiju ar viss strādā.

    #261383
    Kon
    Participant

    Š eit strādā viss ar hromēto :>

    Tik devi, pasakiet man piereiz .. kas var kalpot iemeslu tam, ka message box’ā copy/paste nestrādā .. 😕 (NE IEKŠ  NOTEPAD.LV) .. ar hromēto 🙂

    #261384
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Operu lieto tik specifiska cilvēku masa, kas nezin alternatīvas.


    muahahahaha

    toljik, tu pats saproti, ko runaa? tiesji spyware chrome un bloatware firefox izmanto sjaadas masas…

    #261385
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8, Piekrītu ķirzakam, nu tu atkal laid pilnīgi garām..

    #261386
    Foxsk8
    Participant

    DL: Jā saprotu, Saklausijies botnet utt… pārluku stāstus un tagad tu gribi iepīt iekša pārlūku drošība vs lapas attēlojums, renderēšanas bugi, utt…. nejauc divas lietas, šeit es nerunāju par pārlūka drošību.

    Elvi, neiespaidojies no neprecīcās DL domas. 😀

    #261387
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8, Tu kaut vai ar uguni centīsies mums oponēt, nu ir vecs un šķībs tavs tas notepad V2! 😀 Opera tur nav vainīga! 😀

    #261388
    Foxsk8
    Participant

    Elvi: Un kuru tas rausta? Es jau 101 reizi saku, ka v2 es nesupportēju.

    #261389
    Arcis
    Participant

    Nezinu kas kam tur var neiet, jau vairāk kā pus gadu mājās ikdienā lietoju Chrome pārlūku un katru dienu regulāri apmeklēju Notepad.lv. Nekad neesmu saskaries ar tādām problēmām ka notepad.lv tiktu kaut kas šķībi attēlots vai ne tajā vietā.

    Ja ir runa par to ka kādu retu reizi izmet logu ka lapu nevar atrast, tad to pašu atvērto logu atjaunojot viss ir kārtībā.

    Pēdējā laikā īpaši palasot ir pamanītas pretenzijas par to ka steidzīgi vajag izlaist V3 lapai…

    Un nesaprotu ko jūs gruzāties pēdējā laikā par to notepad V2 un V3… Gan jau kaut kad tā arī iznāks, bet pagaidām neredzu nekādas problēmas kāpēc nu vairs bezmaz vai šī nu nav lietojama versija un nekam neder. Lapa pagaidām savas būtiskākās funkcijas manuprāt pilda un ir OK.

    Ja arī foxam ir jau tagad plānā un, kas zina varbūt jau iespējams mājās pamazām top V3 projekts. Taču jāsaprot, ka ne jau viss savs brīvais laiks ārpus darba laika jāvelta tam plēstos ar jaunas versijas ātrāku laišanu tautā! Kā nekā arī viņam ir savs personīgais laiks kā lielākai daļai, kas jāvelta arī kam citam nevis tikai 24 stundas un 7 dienas kodēšanai! Gan jau arī tā tiks modernizēta un neapmierinātie sagaidīs savu V3.

    Tāds ir tikai un vienīgi mans personiskais viedoklis par šo visu tēmu un nav tieši vērsts pret kāda cita izteiktajām domām.

    #261390
    Foxsk8
    Participant

    V3 uz martu jālaiž augšā ap 80 – 90% viss ir.

    Jau varu pieminēt jaunās fīčas:

    1. Visiem nīdētājiem, kam nepatiks zaļs noformējums, varēs uzlikt zilu, vai orandžu.

    2. Ja kāds users negribēs lasīt cita murgus, varēs nobloķēt komentārus.

    3. Multi level komentu sistēma.

    Un vēl daudz citu, sīku un jauku uzlabojumu. Jūs man te visi škaudat virsū ne pa ķeksi, parādiet kaut viens savus darbus studijā, es arī Jūs mācēšu nolikt. Ar plikiem wordpresiem šeit nemētāties, kādu normālu risinājumu, portālu, etc. un tad parunāsim kā īsteni vīri. No malas visi te var pļūtīt līdz nelabumam, bet paši ne A ne B.

    Es saprastu šos pārmetumus tad, ja es no katra usera būtu prasījis ziedojumu, vai arī kādu abonēšanas maksu, un pretī man būtu jādod kaut kas, bet tas taču tā nav, var teikt, es Jums ceļu māju for free, bet Jūs man brūciet virsū. 😀

    #261391
    Toms
    Participant

    Fox, kā izpaudīsies multi level komenti?

    Nu ne jau līdzīgi kā kakao.lv, kur var “atbildēt” katram komentam, līdz ar to, pie lielāka komentu skaita, rodas baigais haoss. Ērtums, kas rada haosu.

    Anyway, būtu feini, ja to f-ciju varētu useris manuāli atslēgt/pieslēgt, kad sagribas.

    #261392
    Kon
    Participant

    2. Ja kāds users negribēs lasīt cita murgus, varēs nobloķēt komentārus.

    evvvvvvvv 😀

    #261393
    Foxsk8
    Participant

    KoЯn: Tā fīča darbosies tā, ka ieraksts būs redzams, un tiks aizstāts ar kādu random izsaucienu 😀 Piem KoЯn dabuja algu, piedzērās, sataisija ****, tāpēc viņa koments nav redzams 😀 😀 bet ja gribēsi lasīt blokētā postu, atliks tik tam uzklikot virsu, un tas paliks redzams. 🙂

    Par multi level es ilgi domāju, un tā būs labāk, nevis kā pašlaik, ka ir tādi gudrīši, kas nocitē viena usera palagu, pēc tam atnāk vēl viens, kurš beigās nocitē palaga, palagu un vēl klāt pieraksta savu palagu. Kāpēc lieki piesārņot datubāzi ar atkartojošo tekstu. Ja kāds gribēs ko citēt, tieši, pa rindām vai kā, quote kods arī būs pieejams.

    #261394
    eriksu2
    Participant

    nestrādā tas ka ierakstot notepad.lv lapu mēģina vērt vaļā bet balts ekrāns..

    īsāk sakot nekas nenotiek, mēģina atvērt bet neveras pilnīgi nekas..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā