Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147959
    Foxsk8
    Participant

    Drīzumā gaidāma notepad.lv portāla trešā versija “v3”. Š ī diskusija ir domāta lietotājiem, lai tie izteiktu savas vēlmes, ko vēlētos redzēt jaunā notepad.lv versijā, vairāk rakstus, pētijumus, video apskatus, jaunas iespējas lietojot portālu.

    Ekrānattēlus diemžēl dažādu zināmu iemeslu dēļ nesniegsim, lai saglabātu apmeklētāju un lietotāju intrigu.

    Pāreja uz Notepad.lv V3 notiks ap februāra beigām.

    Par tiešu pārejas datumu paziņosim vēlāk.

    #188908
    drono
    Participant

    Varetu but nedaudz draudzigaks mobilajiem browseriem. Nochekot, ja skatas no mobila, tad nelikt rakstà tekstu blakus bildei utml.

    #188909
    elvisburdajs
    Participant

    Labi būtu ja uz IE meklēšanas logs nebūtu aizbraucis kaut kur pa kreisi.

    #188910
    krisis32
    Participant

    +1 “elvisburdajs”

    Es vēlētos lai būtu iespēja piem izvēleties skinu – Notepad white / Notepad Black

    , jo mazliet jau pieriebusies šī orģinālā!

    Kad atnāk pm varētu būt kāds signāls kā nokia orģinālais SMS.

    #188911
    Sid
    Participant

    Quote:

    Kad atnāk pm varētu būt kāds signāls kā nokia orģinālais SMS.

    O_O

    Š ķiet, ka tas, ka es vēlētos redzētos redzēt rakstu nevis kā galveno postu, bet kā rakstu, laikam ir izskanējis, eh?

    #188912
    normis_161
    Participant

    Un kas tad būs paredzēts saistībā ar vēstulēm? Es sen atpakaļ skandināju :D, ka tāds princips kāds ir tagad vēstuļu lasīšanai ir nepārskatāms.

    #188913
    Foxsk8
    Participant

    Sidam: Raksti būs kā raksti, tur jau iet izskats, kādā tas tiek attēlots, vai tas tiek attēlots forumā, vai vienkārši tam pašam viewtopic ir uzlikts sākuma lapas skins un izņemts viss liekais laukā.

    Normim: Sev profilā vari uzlikt PM, kad ienāk PM, lai paziņo tev caur popup, javascript, ajax īpaši pielietot tur nebūtu vērts, nav jau mums te masveida iepazīšanās serveris.

    Elvim un Krišim: Iedomājies, sēdi ap 2 pa nakti iekš notepada, tumbas ieslēgtas, visi pārējie guļ, te pekšņi tev vēstule atnākusi un sāk spēlēt tev Nokia standarta zvanu, diezvai apkārtējie būs iepriecināti. Uzskatu, ka fīča ir gaužām lieka.

    #188914
    samurajs
    Participant

    Pamatā Notepad ideoloģiskā puse nemainīsies – paliek kā forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem, kurā pie tam nevienu nesūta uz Googli 🙂

    Bet par saturu, tematiku, rubrikām – varbūt ir kādas vēlmes?

    #188915
    Loading
    Participant

    Es vēlētos, arī pats esmu ar mieru piedalīties, testos. Un nevis testēt kaut kādas nākotnes tehnoloģijas, bet realas un noderīgas lieta.

    Piem., kādos apstākļos mobīlais telefons izturētu (sals, mitrums, karstums).

    #188916
    krisis32
    Participant

    Varetu kadu video sadalju / kadu programu sarakstu kas sakartots pa temem ( varetu pat palidzet meklet progas utt) / tas pats saistiba ar PHPBB2 (varetu ari palidzet)

    #188917
    normis_161
    Participant

    Quote:

    Pamatā Notepad ideoloģiskā puse nemainīsies – paliek kā forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem, kurā pie tam nevienu nesūta uz Googli


    Š is gan tā uzzreiz uzlaboja gatasstāvokli . 🙂 Jo pasvarā, cik es esmu novērojis, tad citos forumos (boot.lv un datuve.lv), tā attieksmi ir pavisam savādāka un pat dažreiz agressīva. Dažreiz tad pat labāk jau sķiet, ka nevajdzēja vispār prasīt.

    p.s. Var teikt pamats man patīk, bet ir jau tikai dažas nianses ko varētu tikai vēlēties. Piemēram, kad es eju apskatīties kāda cilvēka profilu, tad man tur piedāvātu, ko es vēlos apskatīties, vai nu viņa visus rakstus, ko viņš ir ievietojis, vai arī viņa visus kommentārus. Š is ir tāds sīkums, kas varētu lieti noderēt, kā arī bez viņa tomēr ar var iztikt. 🙂

    #188918
    deivs001
    Participant

    normis_161 wrote:

    … vai arī viņa visus kommentārus.


    Š is tak ir jau iespējams. Aiziet uz lietotāja profilu un nospiež uz uzraksta – Atrast visus (lietotāja vārds) rakstītos ziņojumus

    #188919
    normis_161
    Participant

    Jā tas ir iespējams. Bet par tiem rakstiem – atrast visus (lietotāja) rakstītos rakstus, nav iespējams.

    #188920
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, ka nav iespējams, būs vien kāds SQL kvērijs jāuzraksa, kas paņem no konkurēta foruma ID, teiksim News, atrod noteikta usera rakstus un izvada tos linku veidā, ja users nav neko rakstījis, parādam šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu. Rakstu pievienošanu vajadzētu arī nedaudz uzlabot, to izdomāšu, kas un kā.

    #188921
    QueenZ
    Participant

    Forum nemainiisies? Paliks tas pats phpBB, vBulletin itkaa jau buutu baigi forshi bet tur daargi sanaak..

    #188922
    deivs001
    Participant

    Queenz, kāda atšķirība tev?

    #188923
    Foxsk8
    Participant

    Š ķirba vai tas ir IPB, phpbb, vai Vbulletin, pilnīgi vienalga, galvenais, lai viss strādā kā nākas un labi izskatās. Ja vajag kādu fīču, pieliekam paši klāt, nevajag mums te nāvīgos abarotus, ka fīču vairāk nekā tur kāda jēdzīga labuma. Protams, prasās jau visu modernu, utt.. bet kam tas, galveno jau es pateicu. Protams, ja mums būtu cita mērķauditorija, piemēram tie paši draugiem.lv, tad nu gan tur vajadzētu visādas figņas, kā notepadod useri, aizsūtīt userim virtuālo bloknotu, etc. 😀 😀

    #188924
    samurajs
    Participant

    Es uzstāju, lai V3 būtu pēc iespējas vienkāršāks un ērtāks lietotājam. Bija runa par index.php samazināšanu līdz 300-400 KB (tagad ir ~ 1 MB) . Tas tad arī laikam būs.

    ÄŒats, radio – manā uztverē pilnīgi liekas funkcijas. Tāpat online jūzeru, jauno postu un PM apzināšanu ar AJAX (tas tikai lieki noslogo serveri).

    Ļoti lietderīgi Notepadam būtu uzkodēt Firefox add-onu pēc draugiem.lv ext 0.8 parauga. Kāds prot šito?

    #188925
    QueenZ
    Participant

    Addons nebuutu slikta ideja. Agraak mazliet paspeeleejos ar addonu taisiishanu, vareetu mazliet vel pamaaciities un vareetu arii uztaisiit. Tik ko likt tajaa addonaa jaanoskaidro..

    Chats, Radio, Aptauja, Sponsors, Partneri, Teksta reklaama, Mobilais.info, Krizdbabz.lv, Reklaama manupraat ir pilniigi liekas lietas, ja taas nonjemtu tad tieshaam index lapas izmeers labi samazinaatos 😉

    #188926
    Foxsk8
    Participant

    Addonu es visu laiku esmu domājis uzkodēt kaut ko uz C++, kādu nelielu softu, cilvēks uzmet uz Win or Nix un var lasīt caur softu visus jaunumus, dažādas izvēlnes, softs savienojas ar lite web versiju.

    ÄŒats varētu būt vienīgais, kam es piekrītu, ko nevajadzētu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā