Notepad pļāpātuve + Tavs desktops

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad pļāpātuve + Tavs desktops

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204034
    ob1
    Participant
    #204035
    drunk_lizard
    Participant

    rajah, 95% puisjelju tajaa vecumaa to dara! to tev pateiks dajebkursj seksopatalogs un tas nav nekas slikts vai aizliegts

    tomeer nepareizi, ka attieciigais puisjelis to lietu dara izmantojot kaa subjektu pujusju neegjeri!

    luuk taa jau ir perversija!!!

    vari iet ar sjo manu tekstu uz policiju, mhhhh

    ps. izskataas, ka latents pedofils esi tiesji tu, pintikji. laikam vecaaki tev zjurnaalu “ziiliite” neljaava lasiit.

    #204036
    ob1
    Participant

    Ķirzak, beidz taču cepties. Pats tak iesāki.

    Džonij, nomaini, lūdzu, parakstu. Nav smuki.

    #204037
    rajah
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    rajah, 95% puisjelju tajaa vecumaa to dara! to tev pateiks dajebkursj seksopatalogs un tas nav nekas slikts vai aizliegts

    tomeer nepareizi, ka attieciigais puisjelis to lietu dara izmantojot kaa subjektu pujusju neegjeri!

    luuk taa jau ir perversija!!!

    vari iet ar sjo manu tekstu uz policiju, mhhhh

    ps. izskataas, ka latents pedofils esi tiesji tu, pintikji. laikam vecaaki tev zjurnaalu “ziiliite” neljaava lasiit.


    pirmkārt – tev nav nekāda darīšana par to ko sveši puišeļi-mazgadīgie dara vai nē – tā ir viņu darīšana, un tev svešam pieaugušajam tas nav jāiesaka vai jārekomendē.

    otrkārt, es to tev tā draudzīgi aizrādīju, latvijā izpūta burbuli par yūtūbi, tagad nevar vairākus klipus latvijā redzēt – nevar. tas likās neloģiski – likās, bet viņiem sanāca. ja kāds gribēs tev piekasīties, piekasīsies. tāpēc ieteikums, pirms ver muti, padomā vai ar savu teicienu jau neber sev pelnus uz galvas.

    treškārt, zīlītes laikā es jau videnē gāju, tā ka pintiķa vecumā vairs ai cik sen neesmu.

    admini te varētu labāk strādāt.

    samurajam jau aizsūtīju priekšlikumu foruma noteikumu maiņai. žēl ka tas laikam netiek ņemts vērā. nekādas disciplīnas nav.

    #204038
    Evers
    Participant

    [img]https://1.bp.blogspot.com/_sRXBi-5wKBQ/SaHeTy0iJKI/AAAAAAAABEc/yIbJn7eVgzs/s400/mm0088blkM.jpg[/img]

    es būt ieteikt d_l šitādas saulesbrilles (jaunākais modelis 😉 ), jo ja viņš dzīvē ir tieši tāds pats kretīns kā te, raibām acīm staigā apkārt. Jeb varbūt cilvēkos neej un sēdi pie datora tik. Neko citu no tevis te praktiski neredz kā citu cilvēku nievāšanu, nodir*anu, žults gāšanu un šņākšanu(dīvaina ķirzaka, čūskas parasti šņāc, nu radinieki vien jau ir) . Man nospļauties ka man ir 20 un tev 40 vai cik tur gadi, bet nožēlojams kretīns tu esi un kretīns tu nomirsi.

    Nebūtu te tāds, tiešām būtu portāls kā apakštitulā rakstīts, maitā te gaisu, savu kārtējo nievājienu vari man te nerakstīt, nedarbojas tas uz mani.

    #204039
    ob1
    Participant

    Eu, tauta, kas noticis! Cool down. Ķirzaku taču nevajag ņemt nopietni, vai tad nezinat?

    Evers, tās brilles ir cool. Es gribu tādas.

    #204040
    drunk_lizard
    Participant

    rajah, tev vajadzeetu zinaat, ko sjobriid skolaas taa sauktajaa gjimenes maaciibaa staasta :>

    tas par to teemu….

    kas attiecas uz kaarteejo jezjurnaljugu evers – puisiit, no saakuma padomaa, cik dziljas domas disperpsee pats un tad saac aizraadiit :>

    mhhh, admini, mani tas kretiins par kretiinu nosauca! pienjemiet meerus (vai meerinju).

    #204041
    ob1
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    admini, mani tas kretiins par kretiinu nosauca! pienjemiet meerus (vai meerinju).


    +1

    #204042
    drunk_lizard
    Participant

    un, mazliet atkaapjoties no hollywar :>

    mana nostaaja nav mainiijusies nekad! esmu pret stulbenjiem ieksj it portaaliem un apkarosju jamos visaam pieejamajaam metodeem! gadus piecus atpakalj veel kaads saprata arii sarkasmu un reagjeeja.

    diemzjeel sjobriideejaa jaunatne (ob1 ir iznjeemums) ir tik degradeejusies, ka sarkasms tiem svesjs.

    sjobriideejie eerglji saprot tikai tad, kad dabuu ar suudainu mietu pa aciim…

    taa ir realitaate.

    #204043
    ob1
    Participant

    Bāc! Es atbalstu ķirzaku, ķirzaks uzslavē mani. Pasules gals ir tuvu! Izsūdziet grēkus!

    #204044
    Evers
    Participant

    “puisīt, puisīt” – tā tu gribi izrādīt kautkādu neesošu pārākumu? haha

    zinu ka man pienāktos kautkas par offtopiku, bet nevaru ciest ka sāk jau te pat bērnus nodi*st

    ob1, priekš džedai tādas neder, no “spēka” izlokās stikliņi un attēls draņķīgs, forumā vienā lasiju. ķirzakām gan ļoti labas, piemērotas sauļoties piekalnītē uz akmeņa 🙂

    P.S tad es būšu tas kas cīnīsies pret nožēlojamiem veciem kretīniem 😀

    #204045
    FireFoxsitis
    Participant
    #204046
    Jaunzems
    Participant

    FXsītis un Ubuntu? Man murgi va haluzinazione rādās?

    #204047
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:

    P.S tad es būšu tas kas cīnīsies pret nožēlojamiem veciem kretīniem 😀


    tinies uz siirupu, tur buus tikai taadi kaa tu un sapratiis tavu saapi :>

    #204048
    FireFoxsitis
    Participant

    (rofl)

    Man patīk kā Tu par manīm brīnies. 😀

    #204049
    ob1
    Participant

    Š im brīdim, manuprāt, piemērota bilde:

    #204050
    Jaunzems
    Participant
    #204051
    Mr.Death
    Participant

    muhhhh, kjirzak, nu tu dod valjaa 😀 apceeli vienu no jaunaakajiem notepaad lietotaajiem, un sjis deva pretii pa svojam, kas savukaart izraisiija kodolreakciju un iejauca tajaa visus paareejos.

    kjirzakam sjeit ir 100% taisniiba, neskatoties uz to, ka nenotureejaas apcelt Dzjako fanu :>

    par to izgliitosjanu runaajot, es ljoti labi atceros to, kaa man 6 un 7 klasee raadiija “informatiivos materiaalus” par seksu un onaneesjanu. taa kaa apklustam tauta 😀 visa valsts iekaarta ir vieni pedofiili, kuriem ir nosliece samaitaat beernus. :>

    #204052
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Š im brīdim, manuprāt, piemērota bilde:


    kaapeec foruma mazgadiigajiem apmekleetaajiem atklaati demonstree homoseksuaala rakstura erotiskas bildes?

    ieraudziis tikumiigais rajah un dabuusim veel vienaa kameraa seedeet!!!

    #204053
    Jaunzems
    Participant

    Mr.Death wrote:

    visa valsts iekaarta ir vieni pedofiili, kuriem ir nosliece samaitaat beernus. :>


    Pa pusei, jo sestklasniekam tas ir jāzin, bet kas ir ar bērndārzniekiem? Neuzskatu, ka viņiem ar slaveno seksa zīlīti būtu jāmācās visas kamasutras pozas utt.

    “Neslēp to no sava bērna!” – zīlītes reklāmas sauklis

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad pļāpātuve + Tavs desktops’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā