Notepad testē: Interneta pārlūku JS testi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad testē: Interneta pārlūku JS testi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148314
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ben_1.jpg[/imgl]Gandrīz katru dienu IT jaunumos var lasīt par atjauninātām interneta pārlūkprogrammu versijām un pat pilnīgi jauniem pārlūkiem. Protams, katrs izstrādātājs cenšas savu “radījumu” saslavēt līdz debesīm. Protams, bieži arī reklamētie parametri atbilst patiesībai, bet tikpat bieži tie arī mēdz būt ja nu ne galīgi izzīsti no pirksta, tad tomēr lietotājs reālu ieguvumu nejūt.

    Vienu no testiem – acid3 Notepad lietotāji jau labi pazīst. Tagad pielietosim divus pamatīgākus, kuru veikšana arī prasa zināmu laika patēriņu (īpaši tas attiecas uz Spider).

    Kā pirmo pielietosim V8 JavaScript veiktspējas testu. Jo vairāk punktu, jo labāks rezultāts.

    5. vieta: IE8 RC1 – 42.3 pt

    4. vieta: Opera 10 alpha – 119.0 pt

    3. vieta: Opera 9.64 – 129.0 pt

    2. vieta: FF 3.0.7 – 137.0 pt

    1. vieta: Chrome 2.0.170.0 – 1665.0 pt

    Un tagad otrs – SunSpider benchmark test . Mazākais laiks milisekundēs ir labākais. Programma uzdod pārlūkam veikt daudzus un dažādus uzdevumus, un summē to izpildei patērēto laiku.

    5. vieta: IE8 RC1 – 10165.8 ms

    4. vieta: Opera 10 alpha – 9244.0 ms

    3. vieta: Opera 9.64 – 8743.0 ms

    2. vieta: FF 3.0.7 – 6341.2 ms

    1. vieta: Chrome 2.0.170.0 – 1864.2 ms

    #193120
    Loading
    Participant

    Pārejam uz Chrome!

    #193121
    izredzētais
    Participant

    Ceru, šie testi mudinās daudzus pāriet uz Chrome 🙂

    #193122
    CHROMEFANS
    Participant

    Skaisti. 🙂 Tā tam ir arī jābūt. 😛

    #193123
    azazul
    Participant

    O jā … ka tik ne arī.

    Es to spyware figņ u neinstalētu ārpus VM pat par naudu.

    Besides, tie ir tikai JS testi.

    Es pieļaujuju ka testētājs ir daudz PIEMIRSIS,

    ka Chrome ir vienīgai pārlūks tai sarakstā ar paunas jaaudzes JS dzini.

    Gandrīz vai gribas to norakstīt uz tīšu nevērību vai neinformētību.

    #193124
    samurajs
    Participant

    azazul: Tāpēc jau nevajag visu uzreiz pārspīlēt. Runa te ir tikai par JS testiem. Te nav apskatīti ne drošības caurumi, ne daudz kas cits, kas nosaka pārlūka kvalitāti.

    #193125
    logic
    Participant

    Tika testēta Opera 10A versija, tad kur izpalika FF 3.1B?

    Ideja apsveicama. Vismaz kas jauns, jo tie Acid testi ar saviem % neko neizsaka (vismaz man – nav skaidrs kur pārlūks izgāzās, kur visu paveica korekti).

    #193126
    samurajs
    Participant

    logic: FF 3.1B tu varētu notestēt, ja tev ir!

    Kad klikina uz acid3 laukuma – izlec pop-up ar pilnu atskaiti.

    #193127
    dzhonsons
    Participant

    Hehe.. Pie kājas testi, galvenais, ka dzīvajā darbojas 🙂

    Mani nekas un ne par ko nevarētu pamudinātsākt lietot hromu.

    /p.s. iztiksim bez kariem..

    #193128
    Jaunzems
    Participant

    Safari – kur? Man Acid3 testos paņēma uz visiem 100!

    #193129
    QueenZ
    Participant

    reaali tachu to nejuut. praxee visi paarluuki darbojas vienaadi aatri. atradushi kur simtdaljas skaitiit

    #193130
    izredzētais
    Participant

    Queenz, 2x ātrāk, vai 2x lēnāk, manuprāt, izsaka daudz..

    #193131
    rihardsss
    Participant

    Š…emot vērā, ka šeit nav Safari es šo testu īpaši neuzskatu par labu… Kā var ielikt 2 Operas versijas, bet neielikt Safari es nesaprotu. Ja ir runa par JavaScript tad manuprāt Safari būtu labs rezultāts. Š…emot vērā, ka bez visiem testiem var redzēt, ka Safari par FF JavaScript apstrādā daudz ātrāk. Tieši skatoties uz šo es arī pārgāju no FF uz Safari.

    Ja drīkst palūgt – Vai varētu vēl veikt testu ar Safari un pievienot rezultātu šim rakstam. Piemēram, mani tas ļoti interesētu. Saprotu, ka tas nav nekāds vieglais darbiņš, bet tomēr tas krietni uzlabotu testu. Jo Safari, ja nemaldos šobrīd tiek lietots vairāk nekā Chrome.

    Atvainojiet, ka viss ko par rakstu varu komentēt ir par Safari iztrūkumu, bet nu tieši to es gaidīju redzēt šinī salīdzinājumā.

    #193132
    samurajs
    Participant

    rihardsss: tev ir Safari patreiz? Rakstā ir linki uz testiem. Notestē to pārlūku un iemet te rezultātus. Tad papildināšu rakstu. Tas tev aizņems max kādas 3 minūtes. Tik pasaki kuru safari versiju testēji!

    Man safari patreiz ir uz virtuālās sistēmas, un tāpēc to nevar bāzt vienā maisā pie citiem.

    #193133
    rihardsss
    Participant

    Nu tā… 2 reizes veicu testu uz sauleszirnekļa. Pirmajā reizē sanāca 9000+ms ; otrajā 3564.6ms. Tāpēc nav vērts pievienot rakstam šos rezultātus. Tests jāveic uz viena datora visiem pārlūkiem un visus testējot jābūt vienādiem procesiem tajā brīdī (nevis vienu testējot pilnīgi viss atslēgts un citu testējot reizē spēlē kkādu Crysis) un arī nedrīkst neko tai brīdī lejupielādēt. Tikai pie šitiem apstākļiem var būt diezgan precīzs tests. Bet tā kā es testēju tikai Safari, manus rezultātus var neņemt vērā salīdzinot ar tavā testā iegūtajiem un es laikam arī neuzzināšu kādi rezultāti sanāktu man ar šiem visiem pārlūkiem 😀

    #193134
    lilmoder
    Participant


    #193135
    elvisburdajs
    Participant

    Derētu arī IE7 tests.. Varu derēt ka IE7 uzrādīs labākus rezultātus nekā IE8 RC1

    Es nevaru notestēt jo man uz abiem datoriem ir Windows 7. 😀

    PS. Es domāju ka pat IE8 beta (Uz Windows 7 beta 7000) ir labāka par IE8 RC1 (Uz windows 7 beta 7057). :win:

    #193136
    rihardsss
    Participant

    Nedaudz vēl gribu paturpināt manus testiņus – novilku Chrome, lai notestētu vai tiešām tik kruts viņš. Nu, bet Safari rezultātus man Chrome nesasniedza. It īpaši sauleszirneklī – Safari kkādi 3500ms, Chrome kkur 5000ms. Bet nu būtu labi, ja arī kāds cits ieliktu rezultātus no šiem pārlūkiem, lai varētu to visu noteikt objektīvāk.

    #193137
    nevertell
    Participant

    Ja jau hroms ir atvērtā koda projekts, tad kur ir linux binārijas/tarbumbas priekš koda ?

    #193138
    samurajs
    Participant

    https://launchpad.net/chromium-browser – tur jau notiek veidošana priekš Linux, konkrēti deb pakas bubuntam. Tad būs arī tarbumbas.

    Es veicu atkārtotu SunSpider testu Chromam: 1849.0 ms +/- 6.7% – tātad rezultāts ir ticams. Protams, atslēdzu lejupielādes u.c. procesus, kas varētu ietekmēt rezultātu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā