Novell atlaiž 100 darbiniekus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Novell atlaiž 100 darbiniekus

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #189118
    QueenZ
    Participant

    bumbulis wrote:

    Queenz, ko tu lietoji, Suse? Kas viņam tāds zīmīgs ir? Tīri intereses pēc jautāju, jo redzu, ka tu visur noliec MS. Tev vienkāŠ—ši patīk būt otrā krastā, vai varbūt tur tiešām vīnogas lielākas un saldākas?

    Jaa lietoju openSuSE, tagad arii Mac’u, bet nepacietiigi gaidu jauno 11.2. Un tur viinogas ne taadas vien 😎 Es jau nesaku ka visiem buutu jaalieto M$ sarazhojumi, man vienkaarshi vinji nesaista, nezinu par ko tur juusmot.. Palikshu tomeer Unix pusee 😉 :wait:

    #189119
    drunk_lizard
    Participant

    jeezinj!

    pasaulei gals klaat!

    mani pats queenz ignoree 🙁

    kaa es tagad dabuusju no vinja supportu briiniskjiigajai opereetaajsisteemai queenz xp limited edition….

    #189120
    RicoPico
    Participant

    Mans vārtās! 😀

    #189121
    actimel
    Participant

    QueenZ visu pateica, ej juus IT guru, nezinaat kas ir Novell tas ir smiekliigi.

    Taa tautas valodaa runaajot – novell ir rusinajumu sisteemas kas maak sakaartot m$

    oses lai vinjas buutu jeedziigi admineejamas. Un ne tikai. Susi vinji nopirka veelaak , bet saaka vinji ar savu os Netware un tagad marsh nokaunieties un uz googli.

    Vieniigais – ka tie risinaajumi maksaa zveeriigas naudas un ja kas vinji ir ms partneri jau no 95 win laikiem vai agraak.

    #189122
    KaNeiet
    Participant

    Mani gan vairāk mulsina matemātiskie aprēķini, nekādi nevaru saprast kā tos 3% iegūst:

    “3% no visa darbaspēka. Novell “runasvīrs” Lan Bruce teica, ka kompānija atlaidusi 100 no 4200″

    Par Novell: viņu OS jau pirms padsmit gadiem vairākās jomās bija galvastiesu pārāka par jebkuru MS pašreizējo. Piemēram, salvage vajadzības gadījumā bez problēmām ļāva atgūt jebkuru no pārdesmit iepriekš dzēstajām faila versijām.

    #189123
    APOC
    Participant

    Novell ir viens no tīkla programmatūras aizsācējiem, kas vienmēr izcēlušies ar savu kvalitāti.

    Tik diemžēl Eiropai ir satamborētas smadzenes par un ap MS.

    #189124
    RicoPico
    Participant

    Eiropā vispār viss notiek daudz savādāk nekā viņpus lielā dīķa. Tiešām- daudz savādāk. Tapēc nav ko brīnīties, ka eiropietis zin konkrēto faktu mazliet citā gaismā, vai nezin nemaz.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā