Objektīvs antivīrusu tests

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Objektīvs antivīrusu tests

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180167
    quizzical
    Participant

    Bet šajā testā ir rakstīts tikai par atklāšanu, bet kā ir ar dezinfekciju. zinu gadijumus, kad Antivir atrod vīrusu, bet dezinficet nespēj, turpretī Karspersky dezinficē

    #180168
    kaqp
    Participant

    da ko var ņemties, kasperskīs ir labākais! un par to rijīgumu galīgi garām!

    [img]https://faili.apollo.lv/files/kaqp/original/509969.jpg[/img]

    #180169
    quizzical
    Participant

    Es arī esmu par Kaspersky, bet ņem vēŠ—ā to, ka Antivir ir bezmaksas. Un, manupraat, normalam lietotaajam, maajas apstaakljiem ar Antivir pietiek atliektiem galiem

    #180170
    Anonīms
    Neaktīvs

    es par kaspersky ;.

    #180171
    mmittz
    Participant

    Tvinky wrote:


    Kā ar tiem internetiem, kur pa tīklu draza skraida pati? Bez firewall, ar iebūvēto pa pieskari viss aiziet kā tikai Apollo dsl vadu iespraud 🙂

    To samurajs, nu jā Linux’am vēl ir ilgs ceļs ko sisties, bet ar laiku izsitīsies, jo open source komūna ar katru dienu aug. MS pats atzina, ka jūt kā jau viņus spiež ārā open source pamazām 🙂 Es pagaidām pasēdēšu tomēr uz Mac OS X uz serveriem un PC likšu Linux 🙂

    Un runājot par kameru draiveriem priekš linuks, tur ir vainīgs Microsoft, jo uzpērkot visu pasauli arī padara trulus koderus, kas izlaiž dzelzi un uzkodē tikai vienai OS 🙂 Imho, es uzskatu, ja dzelzi laiž, to vajadzētu suportēt uz visām OS. Skolās jau arī vienu MS tik sprauž ausī, par alternatīvām negrib dzirdēt 😉 Paprasot uz ielas kādam vai zina kaut ko pas Apple/Mac OS X/Makintoš datoriem vai Linux, retais ko var pateikt, jo vnk nekur par to nestāsta.

    Vnk vajag kaut ko darīt lietas labā – kaut, kas aiz ādas jau ir…

    P.S PC pagaidām kā gaming sistēma noder, kāmēr vēl to spēļu izplatīšana pa visām OS nav populāra.

    Nu te nu tu kļūdies bez AV man ir Mājas Komplekts II nu un viss griežas uz XP, abiem lietotājiem paroles u.c protams firewall on, bet ja nu ir kāds vīrus tad viņš man netraucē nav ne reklāmu, startup esmu izskatījis nekā nevēlama tur nav.

    #180172
    samurajs
    Participant

    mmittz wrote:

    Nu te nu tu kļūdies bez AV man ir Mājas Komplekts II nu un viss griežas uz XP, abiem lietotājiem paroles u.c protams firewall on, bet ja nu ir kāds vīrus tad viņš man netraucē nav ne reklāmu, startup esmu izskatījis nekā nevēlama tur nav.

    Nu nevajag būt tik pašpārliecinātam 😀 Destruktīvu vīrusu mūsdienās nemaz nav daudz, tos parasti taisa ar zināmu mērķi. No kurienes rodas miljardiem spama vienību? Ne jau onkulis Sems no superjaudas datoriem tos izsūta, bet mūsu pašu bāleliņi no inficētiem PC. Ko gribi ieraudzīt startupā? Procesu HVZ.exe? Nav viņi tik dumi…

    Ļoti labi, ka Firewall ir, bet bezmaksas AV arī netraucētu, ēst tak neprasa!

    #180173
    WerNeo
    Participant

    Process: ShisIrViiruss.exe un uz desktopa atveras logs. “Š is ir vīruss. Drīkstam Jūs traucēt? Ja vēlaties vīrusu izslēgt, nospiediet podziņu “Cancel”.” 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā