Opera, jauns tabs ar peles vidējo pogu..

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Opera, jauns tabs ar peles vidējo pogu..

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157279
    gofliks
    Participant

    Sveiki, varbūt kāds zin kā var ar peles vidējo pogu atērt jaunu tabu no grāmatzīmju rīkjoslas kur grāmatzīme atrodas mapē. Respektīvi palaižas lapas kuras nav mapē saliktas, bet savukārt no mapes to var izdarīt ar shits+kreisais peles taustiņš.

    #291011
    WordPad
    Participant

    Nevar gan.

    Tik labais klikšķis un “Atvērt jaunā cilnē” vēl neksiatot Shift.

    Vidējais klikšķis strādā tikai grāmatzīmju rīkjoslā.

    Man Operas grāmatzīmju pārvaldīšana nekad nav patikusi, tās nav iespējams kārtot ar drag ‘n drop neejot pārvaldniekā, tās vienmēr ir pēc alfabēta, nav middle click, favikonu atbalsts sūdīgs, linki un vēl dažas lietas.

    #291012
    Crow
    Participant

    Use Firefox 😀

    #291013
    gofliks
    Participant

    Uz mana kompja vislabāk darbojas Opera, tas pats nelaimīgais flash iet glaunāk. Sūdīgi ka tā nevar, bet gan jau pieradīšu. Nu var grāmatzīmju pārvaldniekā uzlikt sort by my order un sakārtot grāmatzīmes kā gribas. Vidējā taustiņa funkcija ir nepilnīga, daļēji strādā, bet plus ir tāds ka var izvēlies kādu darbību veic vidējais taustiņš.

    #291014
    shadow118
    Participant

    kādā veidā tev linki tajā joslā ir attēloti? Ja uzliek, ka rādās tikai ikonas, tad var salikt diezgan daudz (>50), varbūt tad nebūtu vajadzība likt mapē, un tos tad var atvērt jaunā lapā ar middle click

    #291015
    Aldis
    Participant

    Tev kreisā peles poga nestrādā? Vai kur tā lielā problēma?

    #291016
    gofliks
    Participant

    Linki man ir sakārtoti pa mapēm dažādās kategorijās ap 100 kopumā, tā ērtāk…

    Peles kreisā peles poga strādā, bet pieradums kā arī ērtība ir atvērt vairākas web lapas vienlaicīgi ar vidējo peles taustiņu.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā