Opera Unite – serveris Tavā pārlūkā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera Unite – serveris Tavā pārlūkā

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201373
    azazul
    Participant

    ko ?

    btw, maxthon ir IE ar citu skinu.

    #201374
    Professor35
    Participant

    nē Makstons tikai izmanto IE dzinēju un tam ir daudz savu skinu un tam ir daudz savu iespēju kuru nav IE

    #201375
    Eudoxus
    Participant

    samurajs wrote:

    Izskatās, ka Opera atradusi savu – oriģinālu ceļu, pa kuru iet. Sagaidu drīzu iespaidīgu Operas popularitātes celšanos.

    Kas no tā cietīs – protams, atkal tikai Ī-Ē… 😀

    Dzīzāk gan FF, jo uz IE parasti sēž tie, kas īpaši nepēta alternatīvas. FF lieto tie, kas nelieto IE. Ja Opera kļūs populārāka, tad tie būs tieši FF lietotāji, kas aizmigrēs uz Operu.

    #201376
    rajah
    Participant

    Professor35 wrote:

    opera būtu ideāls brauzeris ja tam būtu drag on po attiecībā pret saīsnēm(link) kā Makstonā un ātrāks daudzplūsmu lejuplādes menedžeris


    īsti neizpratu domu – izskaidro ar lielākiem burtiem

    #201377
    samurajs
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Dzīzāk gan FF, jo uz IE parasti sēž tie, kas īpaši nepēta alternatīvas. FF lieto tie, kas nelieto IE. Ja Opera kļūs populārāka, tad tie būs tieši FF lietotāji, kas aizmigrēs uz Operu.

    Pamatiemesls, kāpēc lielākā daļa IE lietotāju – nespeciālistu izvēlējās FF – viegla automātiska vaļātikšana no reklāmām. Operā arī to var, bet jāstrādā rokdarbi. Ja tiks uztaisīts kaut kas līdzīgs AdBlockam priekš Operas – piekrītu, ka tā varētu sākt izkonkurēt FF.

    #201378
    Professor35
    Participant

    rajah

    viss vienkārši Makstonā vai Orca brauzerī utt. pavelkot ar peles kursoru kādu saīsni teiksim uz citu saitu tā atverās jaunā tabā fonā tiek izmantots peles kreisais taustiņs. Protams te var uzstādījumos uzlikt visādus variantus piem. Makstonā var uzlikt dažādas darbības atkarībā no tā uz kuru pusi saīsne tiek vilkta man teiksim pavelkot uz leju pa labi saīsne ja tā ir uz lejuplādējamu failu tas tiks lejuplādēta ar Makstona lejuplādes menedžeri. Tieši tādu drag on po es domāju.

    Visos mūsdienu lejuplādes menedžeros tiek izmantota daudzplūsmu lejuplāde menedžeris vienlaicīgi ielādē vairākus faila fragmentus tas būtiski palielina ātrumu jo servera cietais disks parasti nav vienmērīgi noslogots un menedžeris cenšas lejuplādēt tos faila fragmentus kurus serveris gatavs ātrāk atdot. Ne visi serveri to atbalsta un tas nav būtiski ar sīkiem failiem. Operai tā nav, tās menedžeris ir vienplūsmas.

    #201379
    samurajs
    Participant

    Notestēts: es jums saku – tas Opera Unite ir labs, lietot visiem!

    #201380
    Crow
    Participant

    Kā tad 😀

    https://www.theregister.co.uk/2009/06/22/dziuba_opera_unite/

    Man patīk tā džeka izteiksmes stils. Konkrēti noliek visu, kas attiecīgu attieksmi pelnījis un viņam tiešām daudzās vietās ir taisnība 😀

    Katrā gadījuma no Operas kretīniskā “Reinvent the web” es gaidīju vairāk nekā šo.

    #201381
    Wuu
    Participant

    Operai ir viena liels mesls ,kretīnisks dizains ,viss teksts BOLDÄ€, drausmīgi lēns ,nav iespēja pielāgot sev piemēram ar Extension palīdzību.

    #201382
    samurajs
    Participant

    Laikam te kāds ir slims jau pirms Jāņiem…

    Quote:

    viss teksts BOLDÄ€


    … Ä€rprāC![img]https://www.bildites.lv/images/vw6f665lzna5meovx19.gif[/img]

    Protams, trūkumi, ir, kā nekā 1.beta… bet ideja kā mūris!

    #201383
    Wuu
    Participant

    samuraj nu nopietni ,ja norāda css izmērus fontam pixseļos tad nez kāpēc operai patīk visu palielināt ,to gļuku var noņemt lietojot em pixseļu vietā 🙂

    #201384
    dzhonsons
    Participant

    Wuu wrote:

    Operai ir viena liels mesls ,kretīnisks dizains ,viss teksts BOLDÄ€, drausmīgi lēns ,nav iespēja pielāgot sev piemēram ar Extension palīdzību.


    Nu, nu, nu.. 😉 Varbūt mēsls ir kaut kur tev starp kājām.. :*

    #201385
    Wuu
    Participant

    nu nu patiesība kož acīs ,cik saproti esi operas mīļotājs 😀

    #201386
    dzhonsons
    Participant

    Lab, lab, negribēju tik skarbi 😀

    Esmu, esmu Opermīlis 🙂 Oki, negribu šajā jaukajā dienā kašķēties. Par gaumi nestrīdas – par gaumi iedzer aliņu 🙂

    #201387
    msh
    Participant

    Tam “viss vienā” ir viens ļoti būtisks mīnuss. Ja opera būtu modulāra un visi tie grabuļi darbotos patstāvīgi,viss vēl būtu jauki. Bet, piemēram, reizēm vajag operu pārstartēt, jo pēc dažu dienu uptaima opera norij kādus 500 megus rama [es lietoju tabus 🙂 🙂 ] un tieši tāpēc man no operas neko vairāk par pārlūku nevajag.

    #201388
    msh
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Tajā blogā vispār daudz interesantu lietu Operai 🙂

    https://my.opera.com/Lex1/blog/

    Š itais labs 🙂

    https://my.opera.com/Lex1/blog/adblock-for-opera-analogue-of-adblock-plus-element-hiding-helper


    Ja labs, tad izskaidro kā uzlikt, vadījos pēc tām tur instrukcijām, vienalga nekas nenotiek.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā