Paildzināt akumulatora darbības laiku.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Paildzināt akumulatora darbības laiku.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146278
    usins
    Participant

    Nu šis mazais triks ir izmēģināts uz manas Nokia 6300, bet darbosies uz visiem telefoniem.

    Lieta tāda, ka 2 reizes nedēļā, man sanāk vairākas stundas kratīties autobusā. UN es klausos mp3 uz sava telefona, bet tāda proba, ka aķītis ātri saus.

    Nu tad viltība ir tāda, kad vēlamies klausīties mūziku, vienkārši aktivizējam lidojuma profilu telefonā- telefons beigs meklēt zonu, jeb izplatīt jebkādus radioviļņus- tas pat ļoti taupa akumulatoru.

    Piemēram es klausos mūziku uz max volume 3 stundas, man neko nenoēd 🙂

    Protams mīnus, tāds, ka neviens nevarēs sazvanīt, vai atsūtīt sms. Bet ja gribā ilgi baudīt mūziku šis variants iir ļoti labs 🙂

    Ceru, ka kādam noderēs.

    #172906
    shady
    Participant

    Man gan tāds profils nav, lai izmēģinātu, ne arī mp3 telefonā…

    Bet vienalga baču rīs, jo arī mūzikas atskaņošana prasa savus resursus.

    #172907
    usins
    Participant

    Jā, bet mūzikas atskaņošana un zonas meklēšana divtik noed. Vienkārši es pārbaudīju un tiešām daudz ekonomiskāk 🙂

    Plus vēl, pa ceļam slikts pārklājums, telefons ātri izlādējas meklējot pārklājumu..

    #172908
    deivs001
    Participant

    usin nejau visi telefoni to atbalsta. Piemēram, Qtek s200 neatbalsta.

    #172909
    usins
    Participant

    Tape jau saku ka Uz manas Nokia iet un ceru, ka uz citiem arī. Nu itkā lielākā dala jauno modeļu atbalsta tādu lietu.

    #172910
    Loading
    Participant

    Nebūtu vieglāk iegādāties mp3 spēlētāju uz baterijām?

    #172911
    usins
    Participant

    Patiesībā nē. 🙂 Tas izmaksā papilus, un baterijas maksā naudu, tā ieekonomejas līdzekļi 🙂

    #172912
    samurajs
    Participant

    Vispār taisnība – mūzikas pleijeris nav rijīgs. Visvairāk rij video un 3D spēles. Tie pat vairāk kā sarunas.

    #172913
    Loading
    Participant

    Usiņ, nepiekrītu. Nopērkam kādu ķīniešu pakaļdarinājumu pa 20Ls, Maximas lādējamās baterijas pa 9.99 un kojās lādē 🙂

    #172914
    usins
    Participant

    Nu nez, viņiem skaņas kvalitāte atpaliek pat no mna mobilā, nav garatijas :), un tad vēl viņi ilgi netur 🙂

    Man tad vismaz Nokia tālrunis ir ar visām garantijām 🙂 a ej un meklē to ķīniešu firmu 😀

    NJā.

    #172915
    aega
    Participant

    jaa, man arii ir offline profils Nokia telefonam, bet taads ir tikai symbian, vai jaunajiem mob, iisti nezinu

    #172916
    Mad182
    Participant

    Š ī padarīšana sen zināma un tiek izmantota 🙂 Ja nav zonas, pārslēdzam lidojuma režīmu vai izslēdzam telefonu, jo cītīgi meklējot zonu šie bateriju tērē ātri.

    Un tāds režīms ir ne tikai nokiām 🙂

    #172917
    Loading
    Participant

    usiņ, nu tad jāsadzīvo ar tukšo akumulātoru 🙂 Es savu nākošo mobīlo pirkšu tieši dēļ apjomīgās atmiņas, kura domāta mp3 failiem 🙂

    #172918
    usins
    Participant

    Tur jau tā lieta, kopš izmantoju šādu paņēmienu man nnav gadījies, ka kkur pusceļā beidzas aķītis. sms tik un tā pienāk vēlāk, un kam vajadzēs pārzvanīs 🙂

    #172919
    quizzical
    Participant

    nu tas laikam tas pats kas izveeleeties bezsaistes rezhiimu. es kkad skatijos filmu autobusaa 2 stundas garu normalai noskatijos ar pusbachu bet nu galaa gan vajadzeja ladeet

    #172920
    usins
    Participant

    Nu jā, tātad šis paņēmiens darbojas 🙂

    #172921
    Tvinky
    Participant

    Es uz savas N95 neklausos mūziku, tamdēļ man ir fufelīgs Unity pirmais modelis, kurš tur ~7h. Var braukt ar vilcienu un klausīties “desas” vai “rapčiku” cik uziet 😉

    P.S Imho, jo pēc tam man mobīlā batareja noder wi-fi/gprs/sms/call’s/gps etc…

    P.S.S Tas atkarīgs kā tu to telefonu izmanto pēc tam, un vai ir vērts nosēdināt batareju dienas sākumā 🙂 + Varbūt tev gandrīz visu laiku ir jābūt sazvanāmam 😉

    #172922
    usins
    Participant

    O, tev N95?

    Emz mazs lūgums, varētu nelielu aprakstu iemest, nu savas domas, + bildes :)?

    #172923
    samurajs
    Participant

    Tvinky – rakstu uzcep ar bildēm! ja nav slinkums…

    #172924
    Jonis
    Participant

    O, krutākais chalis te 😀 ar N95.

    Būtu kādam te N95 8GB Blacks. :money:

    deivs001 wrote:

    usin nejau visi telefoni to atbalsta. Piemēram, Qtek s200 neatbalsta.


    Nav brinums, arī kadam HP iPAQ rw6815 ari tas nav, a kam tas roop? izņemot tevi pašu varboot :rofl:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā