PĀRDOD HUAWEI E220 mobilo modemu (Piesaistīts LMT)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PĀRDOD HUAWEI E220 mobilo modemu (Piesaistīts LMT)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148350
    atels
    Participant

    Paardodu mazlietotu LMT Huawei E220 modemu.

    strada LMT tikla.. ..

    strada gan ar portativo gan stacionaro datoru, universalais variants.

    cena 40ls

    Zvani 22184395 (Bite)

    vai suti

    e-meil [email protected]

    vai raxti sheit!

    [img]https://img14.imageshack.us/img14/1281/32a65014cd4da1b33f5ab5d.jpg[/img]

    #193584
    drono
    Participant

    Vai tad LMT šitos netirgo pa Ls 9, ja ir piesaistīts LMT tīklam? :hmz:

    #193585
    atels
    Participant

    :money:

    Nu ir cilveki, kas negrib slegt ligumu ar LMT par mazcenas ierici, jo ja lauž ligumu viņiem pec tam soda nauda jamaxa ja nemaldos, tad kautkadi 60Ls…. :duno:

    p.s. vari pirkt pa 9Ls kada LMT veikala, slegt ligumu uz 24 mēn! :suck:

    #193586
    samurajs
    Participant

    Modēms nevar būt piesaistīts operatoram, jo viņam visu softu var viegli pārrakstīt 🙂 Pats esu darījis. Piesaiste ir tikai caur SIM karti.

    #193587
    atels
    Participant

    Nu tad jau vsp pa skaisto!

    Samurajs pec tam kad nopirksiet iemacis, ka pārrakstīt to! :win:

    #193588
    memorex
    Participant

    Un tu samurajam tad 25% no peļņas!

    #193589
    atels
    Participant

    memorex wrote:

    Un tu samurajam tad 25% no peļņas!

    Nu kādus 20 sant jau varētu atsviest! :money:

    #193590
    Salvis
    Participant

    Es pa 50Ls atdodu hujavei e220, kas strādā visos tīklos 😀

    Edit: Atdevu.

    #193591
    atels
    Participant

    Salvis wrote:

    Es pa 50Ls atdodu hujavei e220, kas strādā visos tīklos 😀

    :hmz: pa 50 ls tu nevis atdod, bet gan PÄ€RDOD!!!!!!!

    #193592
    Wuu
    Participant

    Salvis wrote:

    Es pa 50Ls atdodu hujavei e220, kas strādā visos tīklos 😀

    Edit: Atdevu.


    Tu labāk saved savu kantori kārtība! Visu dienu nestrādā domains jebītīt! Kas man vilka uz to kāntori :grr:

    #193593
    kaqp
    Participant

    šitas sūds man darbā, neiesaku ņemt. Tad viņš ķer tikai EDGE , tad tikai WCDMA, un dažreiz HSDPA. Tad tas tīkls ir tad nav.

    #193594
    dead_emo
    Participant

    kaqp

    Diez vai modems vainīgs, pavēro 3g signālu mobīlajā, vai tik nav darba novietojuma vaina…..

    Man tāds modems strādā nevainojami netālu no torņa, bet kad esmu Rīgas bedrē, tad tieši tāpat kā tev tur iet ta ir, ta nav, ta pa pusei ir…..

    #193595
    atels
    Participant

    kaqp wrote:

    šitas sūds man darbā, neiesaku ņemt. Tad viņš ķer tikai EDGE , tad tikai WCDMA, un dažreiz HSDPA. Tad tas tīkls ir tad nav.


    Lieta sleepjas tajaa, ka pie properities var nomainiit iespeeju lai njem tikai 3g un tad visu laiku ir 3g atrums nevis tikai edge 🙂

    #193596
    dead_emo
    Participant

    atels 🙂

    Būtu jau labi, ja viss būtu tik vienkārši. Bet, ja signāls vājš, tad ar tādu atķeksējumu nebūs vispār nekā…

    #193597
    atels
    Participant

    dead_emo wrote:

    atels 🙂

    Būtu jau labi, ja viss būtu tik vienkārši. Bet, ja signāls vājš, tad ar tādu atķeksējumu nebūs vispār nekā…


    iet runa ja riigaa izmanto!

    jo ja tev uzstaadiits 3G prefered, tad vinjam gandriiz vnm buuus tikai edge aatrums, bet ja uzstaada 3G only, tad arii aatrums normaals! :die:

    #193598
    kaqp
    Participant

    Kurā vietā var uzlikt tos properties ? Jo es atrodos Rīgā un man visi signāli ir vairāk par 90%, tikai visu laiku maina tos veidus. Man ir proga Mobile Partner, caur to kaut kā var ? Jo ar to Edge vispār nav iespējams kaut ko darīt.

    #193599
    atels
    Participant

    kaqp wrote:

    Kurā vietā var uzlikt tos properties ? Jo es atrodos Rīgā un man visi signāli ir vairāk par 90%, tikai visu laiku maina tos veidus. Man ir proga Mobile Partner, caur to kaut kā var ? Jo ar to Edge vispār nav iespējams kaut ko darīt.


    atver valjaa mobility partner, augshaa buus options laikam, tad ej lejaa netvork, vai kas taads un tad varees tur mainiit…. man vnk taa proga vairs nav uzinstaleeta nevaru taa ritiigi izskaidrot! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā