Pārdodās portatīvais dators IBM/Lenovo Thinkpad T500

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodās portatīvais dators IBM/Lenovo Thinkpad T500

Tiek skatīts 5 ierakstu – 61 līdz 65 (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264281
    Genādijs
    Participant

    vai die ku gudrs 😀 tu vispirms to aļienvarde nopērc un tad runā 🙂

    #264282
    usver
    Participant

    Genādijs: no kurienes tāda pārliecība? ne jau par planšetēm ir runa.

    Darbā lietoju i7 ar 6GB RAM. paņemot kādu analogu laptopu (vēlams, 1440×900) + pietiekamu LCD uz galda papildus ērtībām, visam vajadzētu būt OK.

    daudzas lietas esmu sataisījis un izdarījis uz c2d zem 2GHz un tikai 4GB RAM.

    Ja esi no tiem, kas iztiku pelna, renderējot video vai simulējot kodolsprādzienus, tad tā arī pasaki, ka tev ir specifiskas prasības attiecībā uz CPU jaudu/HDD skaitu|ātrumu /kafijas turētāja kvalitāti (laptopiem tie nav gana labi un neievelkas paši, kad vajag), utml.

    #264283
    Genādijs
    Participant

    protams ka man ir ļoti specifiskas prasības attiecībā uz datortehniku kā tādu. citādi jau es tā neapdirstu laptopus.

    #264284
    usver
    Participant

    Ļoti izsmeļoši, paldies – dzimtene šokā un mēģina aptvert nenovērtējamo informācijas pārbagātību 😀

    da labi, ja runā, tad konkrētāk, nevis “X saks, Y rullllzzzzzZZZZ!!!111!!!111viensviens!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”. To prieku atstāsim 13gadīgajiem tīņiem, kas pirmo reizi apsēdušies pie linukša 🙂

    Renderēšanās? Mūzika ar ne-širpotreba skaņas kartēm?

    #264285
    Genādijs
    Participant

    nesaprotu gan kapēc man būtu te vēl kas sīkāk jāpaskaidro? 🙂 vēl jo vairāk ja virzienu apmēram pats pareizi sazīmēji.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 61 līdz 65 (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā