Pašam savs koka notepad logo

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Pašam savs koka notepad logo

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149442
    Wuu
    Participant

    Pašam savs koka notepad, vakar nobruka agregāts darbā un bija daudz brīva laika. Starp to laiku kad gulēj.. strādāju izveidoju sev koka notepad logo 😀

    Source

    p.s spied virsu iekšā nav melns

    [img]https://bildites.lv/images/zde9y0j39rkgbbb1sbz_thumb.jpg[/img]

    Un kas sanāca

    [img]https://bildites.lv/images/zdy1rw8xen6g8jfvxl1_thumb.jpg[/img]

    #210002
    samurajs
    Participant

    Malacis! Smuki… 🙂 Vispār jau jebkuras organizācijas logo gan nedrīkst mainīt pēc sava ģīmja un līdzības. Tā pasaulē pieņemts. Mūsu gadījumā logo drīkst būt vai nu viss pilnībā, vai tikai augšējā rinda bez tiem sīkajiem burtiņiem, vai arī tikai burti NP (saglabājot burtu formu).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nplogo_1.jpg[/img]

    #210003
    Mr.Death
    Participant

    it kaa vinjsj zinaaja par to tavu veel nepubliceeto v3 logo, kas nav pat ielikts portaala headerii :>

    p.s. autoram – cmuks darinaajums, pietruukst tik galaa “[tocjka]lv” 😛

    #210004
    Wuu
    Participant

    Nu ja es par to .lv iedomājos kad produkts jau bija gatavs!

    #210005
    ob1
    Participant

    Jauka doma par to logo. 🙂

    Paklau, ja jau tiec pie tādas tehnikas, varbūt varam ko sabīdīt ar modingu… Datora korpuss (vismaz priekša) no koka… varētu iznākt cool…

    #210006
    Wuu
    Participant

    Vienas specifiskas detaļas izgatavošanai aizies pārāk daudz laika, bet ja tev ir gatavs uzmetums parādi, bet nesolu pat 10% ka ķerošos klāt 😀

    #210007
    ob1
    Participant

    -> Wuu

    1) Laika trūkumu var kompensēt ar naudu?

    2) Kādu precizitāti vari nodrošināt?

    3) Kur tas viss atrodas?

    #210008
    Wuu
    Participant

    Parādi ko tu gribi! Rasējumu, skici…

    #210009
    ob1
    Participant

    Es vēl nezinu ko tieši, bet, ja zināšu, ka ir iespēja uztaisīt, tad varētu izdomāt.

    #210010
    daGrevis
    Participant

    Forši.. 😀

    #210011
    feiks
    Participant

    1. WIIII cnc’ists! haj! 😀 ( kur un kad izmācījies? ja nav noslēpums )

    2. ob1 ( un ne tikai ) es domāju, ka arī es tev varētu izpalīdzēt modinga jautājumā. man firma pat vairāk iziet uz šito māksliniecisko pusi nevis tehnisko. Precizitāte it kā desmitdaļa, bet tas atkarīgs no visvisādiem faktoriem. Ir iespēja arī apstrādāt organisko stiklu ar visu pulēšanu + varu pieaicināt arī ārtistu. ( man pat darba vieta ir blakus siguldai ( vangaži )) pmz if interested uz [email protected]

    #210012
    Wuu
    Participant

    Pats iemācījos, tb no grāmatas. Nemaz tik grūti nav! Neņemtos neko taisīt kamēr neredzu, jo agregātam tik 3 galvas var uzlikt, un ja grib daudz krutumus jāmaina būs galvas un jāraksta entās programmas. Un gan jau sanāks frēzēt no abām pusēm…

    #210013
    feiks
    Participant

    galva = grieznis? 😀 nezinu man ir tikai viena un visu laiku ar rociņām esmu mainījis. Abpusējā frēzēšana relatīvi vienkārša – paņem izfrēzē kaut kādā koka gabalā kabatu apstrādājamās detaļas formā ( protams, ja simetriska detaļa ), un tad tik atliek apgriezt detaļu, kad viena np pusēm gatava un palaist otru progu. Kas attiecas uz programmēšanu ar roku, tad tas nav diez ko produktīvi. ( skat. MasterCam ) Bet apsveicams hobijs nudien, respect 😀

    #210014
    Wuu
    Participant

    man sens agregāts, tur biki savādāk 😀 Par kaut kādām programmām vai 3D frēzējumiem var aizmirsti… 🙁

    #210015
    feiks
    Participant

    Tur var dabūt arī parasto g kodu ārā, ja kas 🙂 pēc bildēm jau liekas, ka tev tur normāla izmēra agregāts ir.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā