"Pasaules gals" atlikts vismaz uz 2 mēnešiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Pasaules gals" atlikts vismaz uz 2 mēnešiem

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183696
    samurajs
    Participant

    marr: respektēju Tavu viedokli, bet jo tālāk ejam, jo vieglāk pasauli kļūst nonest 😀 Š obrīd tas laikam kādu pāris cilvēku rokās, kuru pārziņā “sarkanā poga”.

    Nu ceram jau ceram ka tā nenotiks… 😉

    #183697
    marr
    Participant

    kā jau teicu – tas, ka pāris cilvēkiem ir šāda sarkanā poga pieejama nenozīmē, ka viņi tās pogas spaidīs. Ja šāda poga būtu tikai vienam čalītim, tad būtu vēl bēdīgāk, jo viņš viens tad arī izlemtu, kurš dzīvos un kurš nē. Tad jau labāk vairākiem, jo potenciālais spiedējs pirms spiešanas padomās, vai tie divi citi mani nenonesīs pēc tam, kad būšu šo podziņu nospiedis. Ja šāds podziņas īpašnieks draudzējas ar tādiem, kam šādu podziņu nav, tad šie neaizsargātie arī var justies drošāk, jo podziņas īpašnieks var gadīties, ka palīdzēs, ja kāds cits nevēlamais podziņas īpašnieks sadomās to paspaidīt.

    /es saprotu, ļoti filosofiski izteicos 😀

    attiecībā par tīri sākotnēju šādu “slikto” lietu izgudrošanu – kā pasaule izskatītos, ja ķīnā nebūtu komunisms ar viena bērna ģimeņu politiku? Kur visi tie miljardi sadzīvotu. Pasaule, iespējams, jau būtu nonesta.

    Vainosim senos romiešus (vai varbūt vēl kaut ko senāku), jo viņi izdomāja naudu kā apmaiņas līdzekli, nebūtu nauda, mēs, iespējams, joprojām dzīvotu mazās ciltīs, naturālā saimniecībā – nebūtu mums jāuztraucas ne par augstajām pārtikas cenām veikalos, kur nu vēl pa interneta ātrumu vai atombumbu esamību. Bet vai tā mēs dzīvotu labāk? Diez vai, jo šodien mēs visdrīzāk spriestu par to, kur dabūt ēst un kā nenosalt sniegā. ;.

    #183698
    Loading
    Participant

    Nevaru sagaidīt aprīli. Esmu pārliecināts, ka netiks atrasta atbilde uz to, vai zeme radusies kaut kādā sprādzienā. Būs otrādi, radīsies vēl vairāk jautājumu….

    #183699
    samurajs
    Participant

    Manuprāt, nekādas konkrētas atbildes aprīlī nebūs. Un tad trakie taisīs vēl bīstamāku eksperimentu un ies viss pa spirāli uz augšu…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā