Pazūd bilde – video kartes problēma?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Pazūd bilde – video kartes problēma?

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157467
    Garinsh
    Participant

    Problēma atrisināta, var to bodi klapēt ciet!

    Sveiki!

    Te nu man atgriezusies sen nemanītā problēma – monitorā redzamā bilde paliek melna uz dažām sekundēm un tad atkal atgriežas. Parasti noraustās dažas reizes un viss kārtībā, citreiz turpinās labu laiku. Izskatās, ka slodzei nav lielas nozīmes, mēdz bilde pazust arī desktop režīmā vai skatoties seriālus. Spēlēs gan raustīklis izteiktāks, bet varu arī vairākas stundas nospēlēt to neredzot vispār.

    Problēma bija novērojama pastiprināti pirms pagājušās vasaras iekš BF3. Visu vasaru līdz šim Novembrim uz godam tika spēlēts un strādāts, bet nu problēma ir atpakaļ. Pēdējā GW2 epizodē nācās pielietot Alt+F4, pēc kā raustīklis turpinājās labu brīdi arī desktop režīmā.

    Vai ir kādi varianti problēmas saknes atrašanā?

    PC specifikācija:

    MB: Asus P8Z68-V Pro

    CPU: Intel Core i5-2500K (tagad stock frekvencē)

    GPU: Gigabyte Geforce GTX460 1Gb OC x2 (SLI)

    RAM: Kingston 8GB, DDR3, 1600MHz, HyperX

    HDD: Crucial 64Gb, SATA III SSD windows`am un Seagate 500Gb, 7200rpm, Sata III, Constellation ES programmatūrai + kaut kāds pavecs 500Gb SATA II disks mazsvarīgiem failiem + WD Elements USB 3.0 750Gb portablis

    PSU: Pašam šķita, ka varētu pie vainas būt barošana, tādēļ sākotnējo ÄŒiefteku nomainīju pret Zalman (ZM850-HP) barokli (kas man tepat mētājās), situācija nav mainījusies.

    Skaņas karte: Asus Xonar DG

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā