PDF orģināla faila datu izmainīšana,vai ir tāds softs/programma?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra PDF orģināla faila datu izmainīšana,vai ir tāds softs/programma?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162108
    Mini3D
    Participant

    Lieta tāda ka man uzrād izprintētu un faila vaireanta PDF dokumentu par ko man ir aizdomas ka fails ir kautkādā veidā izmainīts…Pareizāk, bankas izraksts netbilst patiesajam!

    Tad man rodas jautājums vai var pārlabot PDF dokumentu kuru nav pats veidojis?

    #325566
    Andron MacBeton
    Participant

    Atzīšos, esu grēkojis. Paprasija lai samainu “cita operatora” rēķinā, lai neuzrādās tik daudz SMSi, bet lai ir zvani. Summa jau nemainās, bet priekšnieks lai neredz. Nu es novilku pat pilno Acrobātu, ar DSL, vel pusstundu nojājos ar to murgu, beigās iemetu 100gr un atvēru ar FAR vai MC un izlaboju.

    Principā jau dokumentu viltošana. Bet tas bij sen un liecinieku nau 🙂

    #325567
    Mini3D
    Participant

    Tātad ir iespējams…a pierādīt jau nevaru,hmm tad man jātiek tās personas internetbankā lai pārliecinātos jeb jādar tas pats ar esošiem dokomentiem lai izbalensētu summu :)!

    Seti tas pats summa itkā nemainās,bet parādas ka nauda parskaitīta atiecīgai personai,bet cik zināms atiecīgā prsona nav to saņēmusi….Va iatiecīgās personas fails viltots,karoč vai nu viens vai otrs ir nolaidis podus 🙂

    #325568
    Mini3D
    Participant

    Es skatos šo https://www.youtube.com/watch?v=sHujiTijuS8 Vai šis paņēmiens nav vienkāršāks?!

    Visā visumā man tāda sajūtā ka mani speciāli pārbaud vai izjoko!

    #325569
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja kāds ir ticis PIE FAILA, PIRMS izprintēšanas, tad izmainīt VAR!

    Tātad tiec pie oriģinālā faila! Vai nu tas ir Internetbanka vai hvz kurš rēķina izstādītājs!

    Nau ko murgot! Jādomā ir sistēmatiski, pa loģiskiem soļiem!

    #325570
    Andron MacBeton
    Participant

    Es pat neskatīšos tavu youtube, jo tur droši vien ir kaukāds debīlisms.

    Kamēr tu neiemācīsies domāt, tu dzīvosi kaukādā murgā.

    #325571
    Mini3D
    Participant

    Tā vecā miesa,nezin ko tu tur pats murgo ,bet pec tiem ytubes video ir vis daudz vienkarsāk nekā tu tur pats samurgojis ir onlines programinas kuras vienkarši lauj visu pamainīt textu zina…Jai iebrauc programinu tad viss ir tik vienkarši ka nepateiksi ka tur kas ir izmainīts,protams tada bankas saraksta nenoslepsi ienakosos izejošos,bet piesegt šo to var….tāka dzivo vien pats savos murgos…:)

    #325572
    usins
    Participant

    prasi personai no bankas elektroniski parakstītu edoc izdruku ar laika zīmogu. basta, tur neko editot nevarēs, vismaz ne tā, lai nepamanītu.

    #325573
    Mini3D
    Participant

    A no bankas orģinalo failu kautka nevar pieprasīt tā lai pastarpu āizdomīgā persona nejaucās…Itka jau tas ir personigais konts…ta jau neviena banka nedrikst izsniegt personas parskatu ja nau kriminals kadrs…

    #325574
    Andron MacBeton
    Participant

    Dauņiem dauņu problēmas.

    Man ar tādi dauņi ir prasijuši palīdzību. Satiekās, jo “tā tak nau telefonsaruna,” izrādās kuņasbērniem vajag sievas e-pastu “uzlauzt”.

    Blyad, un TÄ€DI VAIROJAS?! LEGÄ€LI!?!?! Uz tādiem izšaušanas kvotas vajadzētu ieviest!

    #325575
    usins
    Participant

    Paprasi čalim lai no bankas pieprasa edoc formā. uin viss. Tad, ja smadzenes ir vietā varēsi pārbaudīt vai dokuments nav manipulēts, vai pats nav taisījis to edoc utt. Kur ir sasodītā problēma?

    Ja netici, ejat abi uz bankas filiāli, un par tu 5 EUR drukājiet bankā… viss basta.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā