Piemērotākā distra priekš eee 701

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Piemērotākā distra priekš eee 701

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148150
    Creep
    Participant

    Tākā nospriedu, ka win nav tas labākais variants priekš šamā, tad gaidu kādus ieteikumus par lightweight linux, galvenais, lai ērts, ātrs un lai ar draiveriem nebūtu problēmu. Līdz moblin iznākšanai padzīvošos ar jūsu ieteikto distru…

    #191182
    samurajs
    Participant

    Latvijas prece: https://cyti.latgola.lv/ruuni/ 🙂

    #191183
    Loading
    Participant

    Man Windows XP ir un nesūdzos. Pat neesmu vēl noņēmis DC( 533 MHz CPU, bet vajadzētu 900 MHZ)!

    #191184
    Creep
    Participant

    Loading: 633mhz…

    Un pat klokojot uz 900mhz samērā bremzējošs tas xp ir un aiztures ir manāmas.

    Vēl kādi ieteikumi izņemot austrumi? Nemāku pateikt, kāpēc, bet kā distra šamā nekad nav patikusi.

    P.S. Vaitad viņu maz var uzinstallēt? Vai tas ir tikai Live cd/usb variants?

    #191185
    Loading
    Participant

    heh. Grūti teikt. EEE izmantoju vienu programmu, lai rādītu prezentācijas caur projektoru, vairs neko.

    #191186
    Creep
    Participant
    #191187
    shady
    Participant

    1) Linux4one {betojas}

    2) Linpus Lite

    3) Jaunajam Debianam jau ar ir atbalsts priekš šiem dzelžiem…

    #191188
    samurajs
    Participant

    Tak jauns Slaksis parādījies, domāju tas arī ir izskatāms variants! bāze= 190 MB un ir daudz papildus moduļi ko var pielikt, atkarībā no tā ko tev vajag. Moduļus vnk jāiekopē Slaxā neinstalējot.

    Es jau sev novilku, gribu patestēt 🙂

    https://www.slax.org/

    Un tad vēl ir specializētais Eee Linux:

    https://eeeos.interactivelaboratories.com/

    Forumos par piemērotāko priekš Eee visvairāk atzīst aprūnītu Win XP. 😀

    #191189
    faq
    Participant

    Pavecs topiks, bet tā kā autoram vajag priekš 701 un varbūt vēl kādam noderēs, te links uz eeejūzeru forumu. Un pirmajā topikā links uz slackeee ar targāzētām pakām un slackbuild skriptiem. Ps, es to veco kerneli uz sava 900 darbinu. Neiesaku ne to eeebubuntu ne pclinux priekš eee. Lieka resursu izniekošana.

    #191190
    WerNeo
    Participant

    priekš eee, patiesi, manuprāt labāk XP. 🙂 Un nezinu, kas Tev tur bremzē. Man viss iet kā puķe, pat neklokojot. Protams, nav paredzēts smagajām programmām, bet tādas ir arī zem pingvīniem.

    #191191
    samurajs
    Participant

    Es piekritīšu WerNeo. Ja to XP vēl bik aprūna, liekos servisus atslēdz, tad tiešām pieklājīgi rūks. Ja jau manos eksperimentos ar Pentium II un 64 MB RAM viņš gāja 🙂

    #191192
    Creep
    Participant

    Samurai un pārējie: topiks ir patiesi vecs un problēmas jau sen atrisinātas. Ar mokām tika uzlikts makten apgraizīts win xp no fleškas, ieinstallēts ar vajadzīgajiem softiem un draiveriem aizņēma 1gb, backup cietajam tika uztaisīts un viss griežās makten žiperīgi.

    Kāpēc bija jāmocās lai uzliktu apgraizītu win no fleškas? Tāpēc, ka usb_prep8 to neuzskatīja par valīdu win installāciju un līdzarto bija jāizmanto daudz sarežģītāka un laikietilpīgāka…

    Tagad gan eeectl tiek ieslēgts reti, un tāpatās parasti tikai lai palielinātu venta apgriezienus, jo šams ar native fan speed zem 50 grādiem nekad nav nokritis (runa par CPU).

    P.S. Kādam citam 701 lietotājam no šeienes arī ir problēmas ar klavieri? Daudzi burti makten draņķīgi strādā…

    Un nē, nav nekas sabiris garām, tākā klavas tīrīšana šoreiz nav aprunājama…

    #191193
    WerNeo
    Participant

    Creep. Atvainojos, ka nepaskatījos tēmas datumu. Litoju eee sen. Sākot ar draiveriem, beidzot ar ātrumu un ar distru būvēšanu, problēmu nebija. Tāpat arī pašam apgraizīt pārējo, nebija problēmu. Par klaviatūru: Man problēmu nav. Sākumā bija problēmas rakstīt, jo mazi taustiņi. 🙂 Vienīgais, kas tracina… karst “skārienjūtīgais” pelis.

    #191194
    shady
    Participant

    Kādēļ win būtu labākais risinājums priekš eee?

    #191195
    WerNeo
    Participant

    Tāpēc, ka labāk patīk acīm (man patiesi mazāk piekūst acis pie Win XP, iekš eee). Kam nepatīk XP, var izmantot citus risinājumus. Nav problēmu, tikai arī pārākumus neredzu.

    #191196
    shady
    Participant

    Nē, nu, protams, katram cilvēkam acis ir individuāli savādākās, tādēļ tavam viedoklim neredzu nepiekrist.

    #191197
    Andron MacBeton
    Participant

    Standarta XP protams ka bremzēs zem 2GHz. Pamuļķi tikai liek standarta XP.

    #191198
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pamuļķi tikai raksta ka tikai pamuļķi liek standarta xp…

    #191199
    Aldis
    Participant

    macbeton, es esmu redzejis paris tavus komentarus, visi ir PAMUĻĶĪGI! 🙂

    lai acis nenogurtu, pashiem taksh ir jaliek fontu tipi – clear type.. u.t.t.. 🙂 zinu cilvekus kas acis sazhmiedz kvadraataa ka ierauga clear type fontus, vajag jamiem parastus – pixeljainus.. 🙂

    #191200
    Loading
    Participant

    macbeton wrote:

    Standarta XP protams ka bremzēs zem 2GHz. Pamuļķi tikai liek standarta XP.

    EEE701 strādā ar 533Mhz, tu zini, nekā nebremzē! Neesmu sajutis nepieciešamību izspiest visus 900Mhz.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā