Pirātiskie Windows 7 – stimuls MS biznesam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirātiskie Windows 7 – stimuls MS biznesam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #216368
    grisha
    Participant

    Es jau neraudu d_l, atljaavos briidi palikt bez sakariem, lai paspeeleetos. Diemzheel nav iisti briivaa laika. Nesanaaca, nesanaaca. LAi jau nav. Risinaajumu nemekleeju, buus briivaaks briidis, meegjinaashu paproveet. VArbuut jau disks nogljukoja, Iepirku shodien akcijas 50 Kodak DVD diskus. Taa ka vareeshu eksperimenteeties.

    #216369
    Foxsk8
    Participant

    Pagaidām, kamēr daudz darba, tikmēr turos uz XP, negribās visu darbu tagad pakārtot uz W7, priekš W7, stāv HDD, pa brīvo brīdi, pārmetu konfigus un sēžu uz W7, pagaidām pilnībā pāriet vēl nevēlos.

    #216370
    usins
    Participant

    emz pārgaju un atteicos. sapratu, ka jauna tehnika jāpērk lai 100% izbauditu man nepieciešamās fīčas. Tapēc neturu skaistumam uz hdd Windows7, kaut ari apsveru pirkt home premimu, vai vismaz piemeklēt nākošo portativo ar attiecigo OEM versiju. Pašlaik gan lietoju citu OS, kam šoreiz nav nekāda sakara ar rakstu. Gribās pat piekrist, ka tā notiek, pie mums klienti nāk katru dienu vismaz viens vai divi, kuri no vista vai XP pāriet uz Windows 7. Mēs ar cenšamies atradinat no 32 bit OS versijas, un uzinstalējam 64bit versijas. Jo neredzu jēgu porķikam ar 4GB RAM likt 32 bit versiju.

    Windows 7 ir trīs vājibās uz portatīvajiem- web kameras, touchpad un pirkstu nospiedumu skeneris, draiveri šīm iekārtām ir jāvelk no oriģinalās mājaslapas, pārējie nonak caur Windows update.

    Sī Windows versija ir Izdevusies.

    #216371
    Sid
    Participant

    Quote:

    Jo neredzu jēgu porķikam ar 4GB RAM likt 32 bit versiju.

    A nafig nē?

    #216372
    WerNeo
    Participant

    Staļins. 32-nieki “neredz” visus 4Gb. 🙂

    #216373
    Sid
    Participant

    WarNeo, that’s a new one. Man skolā pasniedzējs teica pretējo *sigh* (vismaz Vista+ iet ar visiem 4iem).

    #216374
    Evers
    Participant

    Bij paša Mazmīkstā lapā novelkams kautkāds verķis, kas tomēr lika pazīt 32bit Windowsam visus 4GB, diemžēl uz datora, uz kura tas tika testēts, rezultāts bija nesekmīgs. Iespējams tas no čipsetes atkarīgs. Nosaukumu neatceros , ja nemaldos kautkad te forumā par to viens runāja.

    #216375
    usins
    Participant

    Nu jā, jaunie jau tagad nāk 4GB un uz augšu, jo ir ddr3…. protams lētajam galam, kuriem 3GB, tiem liekam 32bit, bet pārsvarā tiek likts 64 bit, jo daudzie mājas lietotāji jūtas tik profesionali un lieto fotošopu 😀 tad jau uzliekam 64bit versiju, lai labāk notiek atmiņas menedžēšana 😀 un pāātrinās uzdevumu veikšana vienā sinusoīdā 😀

    #216376
    Crow
    Participant

    Vai tad PAE (physical address extension) ieslēgt nevar? Virtual Memory limits vienam procesam paliek 2 GB, bet kopumā “redz” 4 GB un vairāk, ja vien atbalsta dēlis. Or am I being dumb?

    #216377
    Sid
    Participant

    Evers, tas tā varbūt ar XP, Vista (SP1 toč) un W7 atpazīst visus 4us.

    #216378
    Foxsk8
    Participant

    usins: Un cik tad dienā ir tādu “izvirtuļu bars”, kas gatavi par Jūsu pakalpojumiem, uzmetot W7 samaksāt ok summu? Cenas nezinu, pārgājis uz citiem laukiem, bet domāju, ka reāli tie maciņi nav tik biezi, kā tu mums te stāsti. 🙂 Em, pēc būtības warez jau neko nemaksā 😀

    Viens ko esmu secinājis:

    1. Vajag labu monitoru

    2. Vismaz 4 GB ram

    3. Labu HDD

    4. Labu v-karti, onboard “sucks”

    Tātad vidēji, home userim, lai pārietu uz W7, no švakas kastes un izbaudīt visas dotības, vai nu jāpagaida vēl kāds gads, vai nu arī jāšķirās no sūri nopelnītās naudiņas par dzelžiem un legāla softa, vai nu jāiegādājās OEM.

    Nu W7 ir viņš labs, ir 🙂

    Usiņ: Ja man 3 atsevišķi HDD, kāpēc nevarētu izmantot kādu tieši W7? Kam man veidot dual boot, vai kā savādāk čakarēties?

    #216379
    Sid
    Participant

    Quote:

    Labu v-karti, onboard “sucks”

    Wrong! Man ir ATI HD3400, skaitās low-end, ne man aero lago, ne kas un HDD man ir 5400RPM, arī nekāda vaina *sigh*

    #216380
    Genādijs
    Participant

    Te ir tikai viens sakāms: Tie kas spļaudās acīmredzot dzīvē nav ne redzējuši ne lietojuši win7. Jo tik stulbus apgalvojumus var izvemt tikai cilvēks kurš absolūti nejēdz par ko runā!

    #216381
    Wuu
    Participant

    Genādijs, vai arī vienkārši tu neredzi tālāk par savu deguna galu.

    W7 ir laba OS, bet nekā jauna, revolucionāra, ātrāka utt… tur nav. Kā labs te skandē!

    Ir testētas spēles, photošops , SonyVegas un kaut vai tas pats 3D mark! W7 minimāli lēnāks par XP.

    Es domāju microsofta reklāmas kampaņa atpelna un visādi retardi uzķerās, te viens forumā pat skandēja ka spēle 3x ātrāk ejot utt…

    #216382
    Genādijs
    Participant

    Nē nu protams, kam man lietot win7 ja man arī win95 stabili strādāja?

    Revolūcija nav vajadzīga, vajag vienkārši normālu stabilu ātru os kas win7 arī ir.

    Tie kas tur vemstījās vienkārši bezargumentēti dirsa par operētājsistēmu neko nezinot tas arī mani sadusmoja.

    #216383
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    par spiiti riit meegjinaasju uzmest uz k7 baazes. ar 512 ramu. redzees, kas sanaaks…


    tests veikts.

    standarta plaacenis gan negribeeja stiepties virsuu, aciimredzot procis nepatika :>

    bet jauki saatavotaa universaalaa ultimate instalaacija caur akronis nedaudz zjagojoties piebeidzaas un kaarba straadaa,. pie kam ar visiem aero :>

    #216384
    nevertell
    Participant

    Bet kā strādā ? 😀

    #216385
    drunk_lizard
    Participant

    nu taa, bet straadaa :>

    #216386
    nevertell
    Participant

    Fedora arī ņipri varētu strādāt 😛

    #216387
    Foxsk8
    Participant

    Geņa: Savā ziņā varu tev piekrist, bet tomēr XP būs ātrāks par W7, protams, ja mēs neskatamies visas šīs fīčas, airo, vs defoltais skins, utt…

    Protams, standarta XP install pret W7 install, tur jau XP klāt nestāv, vajag tik palasīt un uzķert ob1 domu, tad tas pats vecais XP būs okey 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā