Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218865
    Nonmod
    Participant

    macbook air konkurents = Dell Adamo XPS

    #218866
    ob1
    Participant

    Eudoxus, hmm, sūds, tāpēc ka nav ābols? A kas tev teica, ka es par to atlikušo naudu (999-320Ls) nepasūtīšu titāna korpusu un klavieri?

    #218867
    Evers
    Participant

    Par vienu ābolzombiju pasaulē vairāk 🙁

    [img]https://www.papajonszombies.com/apple-iPOOP/parody59.jpg[/img]

    #218868
    Eudoxus
    Participant

    Nevis tāpēc, ka nav ābols, be tāpēc, ka taisīts no lētiem un sūdīgiem materiāliem. Apple dārdzība ir mīts. Jā, kādreiz bija krietni dārgāki, bet tagad cecas ir krietni nokritušas. Ja salīdzina ar citiem premium klsase laptopiem (nevis to studentiem paredzēto MSI, kas pēc gada lietošanas knapi kopā turēsies un 5x pabijis remontā) tad atšķirība nav nemaz tik liela. Piemēram, ThinkPad X301, kas ir AIR klases aparāts ir pat vēl dārgāks (ja es varētu izvēlēties, tad dotu priekšroku X301). ThinkPad T400s arī nav neko lēts. Dell Latitude 6400 arī ir tādi pāris MSI grabažu cenā. Nemaz nerunājot par Dell Adamo.

    Nav jau tā, ka mersedesu no opeļa atšķir vienīgi emblēma uz kapota.

    #218869
    ob1
    Participant

    Eudoxus, nespried par lietām, kurās neko nesaproti. Hmm, un palasi Sokrāta darbus.

    #218870
    nevertell
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nav jau tā, ka mersedesu no opeļa atšķir vienīgi emblēma uz kapota.


    Bet škodu no audi gan. Viss, kas apakšā strādā ir vienāds škodām un audī. (superb un a6)

    Bet ko pērk vairāk ?

    Te gan man jāpiekrīt godāmajam Rešņa kungam. Visi viņa argumenti ir pilnībā racionāli, un būtībā noliek džedaju pie vietas. Pat plastmasas mekbuki ir daudz kvalitatīvāki kā vidējais HP, acer un citi sūdi. Radagabalam ir viens jau kādus 2 gadus un nekādas problēmas nav bijušas, burtiski ne skrambiņas.

    #218871
    ob1
    Participant

    Vai es te runāju par “vidējo HP, Aceru, …”? Es runāju, ka saķīlēšu kompi, ņemot par pamatu kādu no plaša patēriņa modeļiem. Hmm, Citroenu arī daudzi sauc par sūdu, bet šamējais ir pamanījies daudzos rallijos uzvarēt… protams, saķīlēts… un par stilu runājot – to arī var saķīlēt, un kā vēl.

    Bet stāstīt, ka McBremze ir cool, manuprāt ir stulbi. Kompim ir jāstrādā ātri un stabili, un useram nav jāzīlē – vai tā proga vēl joprojām laižas vai arī kompis ir uzkāries.

    #218872
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Eudoxus, nespried par lietām, kurās neko nesaproti. Hmm, un palasi Sokrāta darbus.

    Lūk, lūk, tieši šim padomam tev vajadzētu pašam sekot. Pirmkārt, tāpēc, ka Sokratam nevis Sokrātam (lai gan dumā Tilde tev teiks otrādi), bet otrkārt, tāpēc, ka Sokratam nav nekādu darbu, jo šis vīrs atteicās savas domas iemūžināt rakstiski.

    #218873
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Vai es te runāju par “vidējo HP, Aceru, …”? Es runāju, ka saķīlēšu kompi, ņemot par pamatu kādu no plaša patēriņa modeļiem. Hmm, Citroenu arī daudzi sauc par sūdu, bet šamējais ir pamanījies daudzos rallijos uzvarēt… protams, saķīlēts… un par stilu runājot – to arī var saķīlēt, un kā vēl.

    Bet stāstīt, ka McBremze ir cool, manuprāt ir stulbi. Kompim ir jāstrādā ātri un stabili, un useram nav jāzīlē – vai tā proga vēl joprojām laižas vai arī kompis ir uzkāries.

    Klau, tu kādu macbook darbā esi redzējis? Un par kādu saķīlešanu ir runa. Ko tad tu tur laptopam saķīlēsi? Klaviatūru? No alumīnija korpusu izkalsi? Nomainīsi LCD paneli (kas, starp citu maciem ir vieni no labākajiem). Sorry, bet tu tiešām esi galvu saspiedis.

    #218874
    ob1
    Participant

    Eudoxus, a tu esi redzējis kā saķīlēts PC strādā?

    #218875
    Wuu
    Participant

    Ob1 man liekas nedaudz failo, es saprotu ka tu vari pareizi “uzķīlēt” kalkulatoru lai tas velk W7. Bet salīdzināti MSI pakaļdarinājumu ar alumīnijā izgrebtu Air, topikā par iPhone tārpu… Tākā biki pār strīpu, pērkot tādu produktu, par tādu cenu, cilvēks galīgi nedomā par ātrdarbību!

    #218876
    ob1
    Participant

    Wuu, tad lai šis pērk alumīnija gabalu. Strādāt uz tā McBremzes tāpat nevar.

    #218877
    nevertell
    Participant

    Obī, es nedomāju, ka tu reiz kļūsi par fanboju….

    #218878
    ob1
    Participant

    nevertell, tā īsti nesapratu, ko tu domāji ar “fanboju”?

    #218879
    APOC
    Participant

    Dell Vostro sērija rullē :seeker:

    #218880
    Eudoxus
    Participant

    Ok. I am out. Tu varbūt uz macbook strādāt nevari. Es savukārt nevaru strādāt uz MSI – galvenokārt sūdīgās klaviatūras dēļ. Citiem vārdiem – vai tev nav ienācis prāt, ka cilvēki dara dažādus darbus uz saviem kompjiem. Skaidrs, ka macbook nav geimeru sapnis. Bet ir jomas, kur tas lieliski noder. Mac OSX arī nav nekādas vainas. Nezinu, ko tu tur bremzīgu redzi. Normāls Intel divkodolu procis ar 2.5 Ghz fekvenci, DDR-3 RAM utt. kas kopā nodrošina tīri pieklājīgu performanci. Atomreaktoru varbūt vadīt nevar, bet ne pārāk lielas bildītes apstrādāt, video montēt utt. var tīri labi. MacBook bača arī velk krietni virs vidējā. Īsi sakot, es nesaprotu, ko tu tur vari īdēt par to MacBook, kurš ir krietni žiperīgāks par vidusmēra pīsli.

    Bet intereses pēc tu varētu pastāstīt tautai, kas tad ir tas, ko tu uz macbook nevari strādāt? (protams, ja dabā esi tādu redzējis, par ko es patiesi šaubos).

    #218881
    ob1
    Participant

    McBremze ir nelietojama tāpēc, ka tā totāli bremzē. C’mon ir taču 21. gadsimts. Ja uz teksta redaktora atvēršanu ir jāgaida padsmit sekundes, tad tas nav nekāds darbs, bet nervu bendēšana. Un tad domā – varbūt tā proga nepalaidās… un mēģini palaist vēlreiz… un pēc kāda laika, kad jau esi gatavs uz restartu, atverās divas… Nu parodija nevis kompis.

    #218882
    tox3
    Participant

    ob1 izskatās, ka esi ļoti nepacietīgs 🙂

    #218883
    wolfinj
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Ok. I am out. Tu varbūt uz macbook strādāt nevari. Es savukārt nevaru strādāt uz MSI – galvenokārt sūdīgās klaviatūras dēļ. Citiem vārdiem – vai tev nav ienācis prāt, ka cilvēki dara dažādus darbus uz saviem kompjiem. Skaidrs, ka macbook nav geimeru sapnis. Bet ir jomas, kur tas lieliski noder. Mac OSX arī nav nekādas vainas. Nezinu, ko tu tur bremzīgu redzi. Normāls Intel divkodolu procis ar 2.5 Ghz fekvenci, DDR-3 RAM utt. kas kopā nodrošina tīri pieklājīgu performanci. Atomreaktoru varbūt vadīt nevar, bet ne pārāk lielas bildītes apstrādāt, video montēt utt. var tīri labi. MacBook bača arī velk krietni virs vidējā. Īsi sakot, es nesaprotu, ko tu tur vari īdēt par to MacBook, kurš ir krietni žiperīgāks par vidusmēra pīsli.

    Bet intereses pēc tu varētu pastāstīt tautai, kas tad ir tas, ko tu uz macbook nevari strādāt? (protams, ja dabā esi tādu redzējis, par ko es patiesi šaubos).


    tu man tā liekas esi bik aptaurēts

    strīds sākās par to ka obi piedāvā kompi kas maksās lētāk, bet izdarīt varēs to pašu vai pat vairāk, savukārt tu pagriez problēmu aspektā ko uz dārgā aira nevar izdarīt salīdzinājumā ar lētāku…

    paskaties tak pats ko tu gvelz

    #218884
    rATRIJS
    Participant

    Runājot par ob1 saķīlēto datoru pret kādu no makiem. Pat ja arī saķīlētais pīslis būs labāks par maku, tad šaubos vai katrs kurš domās ko tad izvēlēties – makbuku, kuram neko nevajag ķīlēt vai msi, kuru vajag saķīlēt, sūtīt korpusu un dot kādam likt kopā, izvēlēsies ķīlēšanu.

    Es nopērku datoru un uzreiz gribu strādāt nevis ķīlēt.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā