Portatīvā datora izvēle

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Portatīvā datora izvēle

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #331396
    itanium
    Participant

    Par algotu darbu darba dienās, 8h dienā.

    Labāk?

    #331397
    Andron MacBeton
    Participant

    Kauns atbildēt. Tad jau pats apjēdz ka esi parazīts.

    #331398
    Peteris Skabarga
    Participant

    Pirmo reizi redzu ka kāds piedāvā thinkpad.lv 🙂

    Bet nu +1, iesaku paskatīties tur kādu lietotu – nenožēlosi, čalis sakarīgs un kompji arī.

    #331399
    itanium
    Participant

    Š…jā, kauns… man nav tev sava dzīve te publiski jāizklāsta, pie tam tēmā par portatīvā datora meklējumiem 😀

    #331400
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā, ģeniāls padoms. Ieteikt VELVIENU lietotu sūdu. Itkā no vairākiem OpelRecord varētu salikt vienu Lexus 450h.

    Divi gudrākie audzēkņi starp visām reģiona dauņu skolām.

    #331401
    sisidra
    Participant

    Un kur ir Tavs padoms pajoliņ.

    #331402
    sisidra
    Participant

    Un starp citu jānoskaidro par ko Tu saņem algu.

    #331403
    3Dklucis
    Participant

    Jefiņi-ei un perc lidz 500ero to prtatīvo un viss- visi ir labi kamēr darbojas…..itseviški no internet tie lenovo polu valodaa:D

    #331404
    Andron MacBeton
    Participant

    Es saņemu naudu par reāli padarītu darbu.

    Tas var būt saremontēts kompis, saremontēts darbagalds, vai kautvai sētas saslaucīšana.

    Un par ko tu, gnīda parazītiskā, saņem naudu?

    #331405
    Andron MacBeton
    Participant

    Lasīt iemācies, peģik nedapistais.

    #331406
    Kon
    Participant

    Es nemaz nedodu padomus, tikai iediršu, jo te tāda aura. Kā ienāc tā dirst sagribas.

    #331407
    jazznfunk
    Participant

    IMHO, pēc manas pieredzes ar 5 – 6 gadu vecu HP i5 (joprojām izmantoju darbam), kā jau betons minēja – “neredzamie dzelži” – eņģu nelaušana, aķa pareiza lietošana, ventilācijas nenobloķēšana, nelietošana putekļainā vidē, alus un citu atspirdzinošu dzērienu neliešana palīdzēs nesamazināt dzelža resursu.

    Par portatīvajiem kā tādiem, jā, vienīgais portatīvā datora pluss ir portatīvums + aķis = UPS. That”s it. Veiktspējas ziņā ekvivalenu desktop (grīdtop 🙂 ) kasti var salasīt krietni izdevīgāk.

    SSD – viennozīmīgi jā. Kaut vai nopirkt atsevišķi un nomainīt. Ä€trdarbības stūrakmens. Pat Celeron nīkuļi kļūst lietojami. Tad, vienīgais, jāpadomā par ārēju HDD datu blāķu glabāšanai, ja piemīt vākšanas mānija (man piemīt).

    Vajadzības “Internetam un ofisam” izklausās, ka var ieekonomēt uz Win licenci. Ja nav īpašu attiecību ar MS Office, es pat ieteiktu kādu relatīvi muļķudrošu, komandrindas analfabētu (kā es) linux ar GUI, kaut vai to pašu Linux Mint. Facebook, Youtube un mp3 dzenāšanai vairāk kā pietiekami. Tur komplektā by default nāk Libre Office. Te vajadzētu pietikt arī ar 4 GB RAM.

    #331408
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirms 3gadi nopirku sencim pa 200ls(asus 2vai4gb ram,procis hz kads win7 32bit.) Iet labi, pat wot ar 15fps(ofice modee velk, itka bija jabut fps dropam un lagiem, bet nav) lielakais plus ka vins necepjas, kads auksts ir tads ari ir. Nu ja tur kraninus staipam, tad perc Mac apple, dzirdeju ka dzeki uzreiz atdodas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā